Προς το περιεχόμενο

Lenovo thinkpad 8'' 64gb 199€ [ΕΛΗΞΕ]


neten

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια παρατήρηση μόνο παίδες. Το amazon χρεώνει την κάρτα 2-3 μέρες πριν ξεκινήσει η αποστολή. Έκανα παραγγελία σήμερα και το ποσό δεν έχει δεσμευτεί/κρατηθεί πουθενά. Θα πρέπει να ήμαστε προσεκτικοί αν κάνουμε παραγγελία ώστε να μην πέσουμε κάτω από το όριο των 215€ τις επόμενες μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..ουτε ταινια δεν μπορεις να δεις σε live streaming μιας και το android οπως και το ios δεν υποστηριζουν περιεχομενο flash!!!

Photon browser και μια χαρά βλέπεις live streaming.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τη στιγμή που υπάρχουν thinkpad x201, x220 στις εδω αγγελιες σε εξευτελιστικά χαμηλές τιμές, είναι ένα ζητούμενο τι να παρει κανεις. Αν κανεις θέλει tablet ή αφή το παιρνει το 8αρι σαφως (Atom cpu), αν κανείς ομως θελει φορητότητα & επεξεργαςτική δύναμη, καλύτερα τα laptop, υπερφορητα, compact και πανίσχυρα & τρελή αυτονομια. Επίσης, απο ebay κανεις βρισκει x301 μεταχειρισμενα στο εξωτερικο σε αυτή την τιμή.

Επεξ/σία από qwerty99
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Photon browser και μια χαρά βλέπεις live streaming.

Εννοώ κανονικά μέσω όλων των browsers....Και χωρίς να αναγκάζεσαι να δεσμευτεις υποχρεωτικά με τον άθλιο, κατά την υποκειμενική μου γνώμη πάντα, Photon!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρονια πολλα σε ολους. Προσθεσα το μηχανηματακι στο καλαθι μου, περιμενοντας να δω ποτε θα ειναι διαθεσιμο για αποστολη (κι αν θα εχω λεφτα εκεινη την περιοδο). Καθως ειμαι ασχετος ομως απο win ταμπλετ, μπορει να μου πει καποιος 2-3 πραγματα γι' αυτο;

 

Το παλιο μου λαπτοπακι εχει γονατισει, δεν με εξυπηρετει για την επαγγελματικη χρηση που το χρειαζομαι σε ταξιδια στην επαρχια και το εξωτερικο. Δουλευω κυριως ιντερνετ και ms office, σκεφτομουν να παρω ενα νεο λαπτοπ αλλα η χρηση που κανω ειναι λιγη και τα χρηματα που απαιτει ενα αξιολογο μηχανημα αρκετα για την εποχη και το μπατζετ του.

 

- Το εν λογω ταμπλετ θα μπορεσει να υποκαταστησει ενα ντεμπουκ/λαπτοπ τις 10 φορες το χρονο που θα το χρειαστω; Η χρηση περιγραφεται επανω φυσικα, αντε να δω και καμια ταινια στη διαρκεια του ταξιδιου ας πουμε.

- Υπαρχουν θηκες που να περιλαμβανουν πληκτρολογιο; Ποντικι φανταζομαι οτι παιρνει, δεν εχει προβλημα... Λεω θηκη με πληκτρολογιο διοτι ενα BT πληκτρολογιο θα εκανε δουλεια, αλλα καπου πρεπει να στηριξεις το μηχανημα για να βλεπεις τι γραφεις :)

- Γενικα, αξιζει η χρηση ενος ταμπλετ που δεν παιρνει επεκταση αλλα κοστιζει 200ε σε σχεση με ενα λαπτοπ/νετμπουκ που ειναι πιο vfm αλλα μπορει να κοστισει 50-75% παραπανω (δεν σκοπευω να δωσω κατι πανω απο 300/350 ευρω);

 

Ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την άμεση ενημέρωση. Απο εγγύηση γνωρίζουμε ποσο έχει απο το Amazon de?

Εγγυηση ειναι 1 ετος της Lenovo και εχεις και τις πρωτες 30 ημερες doa του αμαζον.

Κανεις registration της συσκευης εντος 30 ημερων απο την ημερομηνια αγορας(μεσα απο τα windows απο ενσωματομενη εφαρμογη της Lenovo.)

 

Υπομονη τωρα εως παραλαβουμε! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε ενημερωση, το προιον θα ειναι διαθεσιμο απο 25 April ως 28 April.

Κομπλέ, στις 25 έχω γενέθλια. Ποιος είπαμε ότι θα μου το κάνει δωράκι; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...