Προς το περιεχόμενο

[ξυριστική]Philips S9711/31 @ amazon.de στα 235 ευρώ


Konstantin77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για όποιον ενδιαφέρεται για λίγες ώρες ακόμα (περίπου 3,5) το κορυφάιο μοντέλο της philips.

http://www.amazon.de/gp/product/B00L196LGG/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

αυτή η τιμή είναι με κουπόνι PHILIPS50 και ίσως πρέπει να το βάλετε χειροκίνητα.


αργότερα θα βγάλει και το μικρότερο S9111 που έχει επίσης κουπόνι αλλά δεν ξέρω πόσο. Πάντως εδώ στην Ελλάδα κάποιος το δίνει πολύ φτηνά (λάθος?)  xxxx που το βρήκα από skroutz.

Επεξ/σία από Konstantin77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν το δοκιμασες; Γιατι για να λες "ισως πρεπει να το βαλετε χειροκινητα" αυτό καταλαβαινω.

Εγω δοκιμασα καλαθι και η τιμη που βγαινει χωρις κουπονι είναι 285€

 

post-83099-0-37152100-1429181017_thumb.png


Δεν ξερω αν μπορει να συνδιαστει κουπονι με την προσφορα lightning deal οπως ειναι αυτη. Εχω να ψωνισω 2 χρονια απο εκει και προχωρωντας το μου ζηταει διευθυνσεις καρτες κλπ και επειδη δεν θελω να μου δεσμευει 1€ απλα για τον ελεγχο της καρτας δεν το προχωραω αλλο ωστε να βαλω εγω την σιγουρη τιμη. Οποιος εχει ορεξη το τσεκαρει ωστε να ειναι σωστο το τοπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και εγω για την κοινοτητα το δοκιμασα, σιγα μην εδινα 250-300 ευρω για ξυριστικη. (αν και εσυ θα μπορουσες, αφου λεφτα υπαρχουν :P )

 

Στο καλαθι δεν βλεπω επιλογή για κουπονι, αυτό υπαρχει παντα στο τσεκαουτ μονο, πως πηρε το κουπονι σε σενα; Στο προιον μεσα στο καλαθι δεν γραφει σε σενα το παρακατω;

 

post-83099-0-19260600-1429181892_thumb.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδιά... να εξηγήσω.

Κανονικά θέλει το κουπόνι, απλά μαλλον εμενα το πήρα αυτόματα γιατί το είχα ξαναβάλει παλιώτερα. και επειδή την προηγούμενη φορά το πέρασα χειροκίνητα, αλλά τώρα όχι, αυτό με παραξένεψε. Τέσπα. Τιμή χώμα για τέτοια συσκευή.

Αν κάποιος θέλει φτηνότερη (και εγώ μέσα σε αυτούς) να περιμένι την 9111 γράφω. Νομίζω σας κάλυψα. Απλά το κουπόνι για την 9111 είναι το PHILIPS40 και όχι το παραπάνω.

Την προηγούμενη φορά που την είχε προσφορά με κουπόνι έβγαινε 250 και άξιζε οριακά. Τώρα είναι αυτό που λέμε πολύ καλή τιμή

(αν τα έχεις).

Ναι στο check out το παίρνει το κουπόνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά να ρωτήσω εγώ με τη σειρά μου τώρα, έστω ότι δεχόμαστε ότι είναι προσφορά βάση διαφοράς τιμής από ανταγωνισμό, καλά ως εδώ?

 

Τί κάνει παραπάνω από πολύ αξιόπιστες ξυριστικές μηχανές με υποπολλαπλάσια χρήματα ώστε να υπερβαίνει μαι μηχανή τα 230 ευρώ???

 

Απορίας άξιο κι όπου νομίζετε ότι έχω λάθος με διορθώνετε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά να ρωτήσω εγώ με τη σειρά μου τώρα, έστω ότι δεχόμαστε ότι είναι προσφορά βάση διαφοράς τιμής από ανταγωνισμό, καλά ως εδώ?

 

Τί κάνει παραπάνω από πολύ αξιόπιστες ξυριστικές μηχανές με υποπολλαπλάσια χρήματα ώστε να υπερβαίνει μαι μηχανή τα 230 ευρώ???

 

Απορίας άξιο κι όπου νομίζετε ότι έχω λάθος με διορθώνετε.

δικιο εχεις κατ'εμε δεν αξιζει.

 

175 ευρώ η S9111. Καλή τιμή επίσης.

267 στο izibuyelectric πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το γράφω στο 1ο post. Το amazon χτες είχε 2. την s9711 και την s9111 με τιμές 235 και 175 ευρώ αντίστοιχα. Μπορεί εντός των ημερών να τις ξαναβάλει. Θα προσπαθήσω να ενημερώσω. Το izzi την είχε την s9111, 180+ ευρω αλλά μετά την άλλαξαν την τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...