Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν φωτογραφίες του νέου "πολύχρωμου" mid-ranger της ZTE (Update)


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο νεανικό κοινό φαίνεται πως στοχεύει ένα νέο smartphone της ZTE που δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα ακόμη αλλά φωτογραφίες του οποίου διέρρευσαν πρόσφατα στο Internet.Όπως μπορείτε να δείτε το ZTE A880 (2015) θα κυκλοφορήσει σε διάφορα έντονα χρώματα ενώ στο πίσω μέρος, και χαμηλότερα από τον φακό της κάμερας διαθέτει αισθητήρα ανάγνωσης δαχτυλικών αποτυπωμάτων.

 

Σύμφωνα με ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες θα βασίζεται σε οκταπύρηνο SoC που θα συνοδεύεται από 2GB RAM ενώ η οθόνη του, που θα είναι τύπου LCD IPS θα διαθέτει διαγώνιο 5,0 ιντσών και θα υποστηρίζει ανάλυση 1080 x 1920 pixels. Η κύρια κάμερα θα διαθέτει αισθητήρα 13 Megapixels και συνοδεύεται από LED flash.

 

Δημοσιευμένη Εικόνα

Update: Η συσκευή μαθαίνουμε θα ονομάζεται κάτα πάσα πιθανότητα B880 -και όχι A880 (2015)- και θα διαθέτει 5,0 ιντσών οθόνη (μάλλον TFT) ανάλυσης 720p και θα εξοπλίζεται με τετραπύρηνο επεξεργαστή 1,3GHz, 1GB RAM, 8GB επεκτάσιμου αποθηκευτικού χώρου και δύο κάμερες των 8,0 Megapixels, στην πρόσοψη και στο πίσω μέρος. Η συσκευή έχει πάχος 8,9 χιλιοστά και το βάρος του θα είναι 126 γραμμάρια.

 

Link.png Site: GSMArena

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Α880 κυκλοφορει απο τον Οκτωβρη, αυτο ειναι το Α880-2 ή Α880 2nd gen ή A880 (2015). Μεσα σε 6 μηνες καινουριο μοντελο??
Επισης, μου φαινεται καπως μουφα το "April 15, 2014" που δειχνει πανω στην οθονη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεμ σίγουρα τιμή κάτω απο 200 γύρω στα 150. Αν ισχυει τότε είναι τέλειο

Δεν νομίζω στην Ελλάδα να έρθει σε αυτήν την τιμή να το υπολογίζεται από 200 ευρώ και πάνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω το blade L2 και το πηρα 139.υπολογιζω να παιξει η ZTE ΓΥΡΩ ΣΤΑ 180 ευρο.για να αρχισει να την γνωριζει ο κοσμος.διοτι οι περισσοτεροι μονο τα μοντεμ του οτε τα ZTE ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ.η καμερα οντως ηθελε ενα ανεβασμα.οχι ομως και στα 13mp.καλη η προταση της ZTE.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...