Προς το περιεχόμενο

Hawkers γυαλια


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πλεον στελνουν αυτο.. μαλλον στειλανε πολλοι..

 να σταλθει φωτογραφια και αν το κρινουν οτι ειναι δικο τους λαθος τοτε θα γινει αντικατασταση..

post-220166-0-56799300-1432313361_thumb.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλεον στελνουν αυτο.. μαλλον στειλανε πολλοι..

να σταλθει φωτογραφια και αν το κρινουν οτι ειναι δικο τους λαθος τοτε θα γινει αντικατασταση..

Προφανος και θελουν φωτογραφια... Δεν μπορεις με αερολογιες να θες αλλαγη!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τα ίδια πήρα, μου ήρθε το mail επιβεβαίωσης ότι θα μου τα στείλουν χτες το πρωί και σήμερα στις 5 μου ήρθαν.

 

Θεοί απλά! και έχει και αυτοκόλλητο μέσα που λέει #JOINTHEREVOLUTION... Just <3

 

Nodas σου λέω για μεγάλο σκάλωμα το μυγάκι! 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λογικα θα παρω αυτα εδω http://hawkersco.com/products/diamond-black-dark-classic

Ελπιζω ο φακος να ειναι καλος για την τιμη,τι αποψη εχει οποιος εχει παρει απο εκει? (πω 10 μερες κιολας μεχρι να ερθει)

 

Πως είναι ο φακός σε σύγκριση με αυθεντικά;; αξίζει η αγορά τους;

Και αυτα μαρκα ειναι απλα δεν ειναι μαρκα ray ban οποτε δεν μπορεις να λες οτι ειναι μουφα,ειναι αυθεντικα hawkers δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λογικα θα παρω αυτα εδω http://hawkersco.com/products/diamond-black-dark-classic.

Ελπιζω ο φακος να ειναι καλος για την τιμη,τι αποψη εχει οποιος εχει παρει απο εκει? (πω 10 μερες κιολας μεχρι να ερθει)

 

Και αυτα μαρκα ειναι απλα δεν ειναι μαρκα ray ban οποτε δεν μπορεις να λες οτι ειναι μουφα,ειναι αυθεντικα hawkers δηλαδη.

Δεν είπα ότι είναι μουφα,ρώτησα πως είναι ο φακός σε σχέση με τα αυθεντικά rayban.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λογικα θα παρω αυτα εδω http://hawkersco.com/products/diamond-black-dark-classic

Ελπιζω ο φακος να ειναι καλος για την τιμη,τι αποψη εχει οποιος εχει παρει απο εκει? (πω 10 μερες κιολας μεχρι να ερθει)

 

Και αυτα μαρκα ειναι απλα δεν ειναι μαρκα ray ban οποτε δεν μπορεις να λες οτι ειναι μουφα,ειναι αυθεντικα hawkers δηλαδη.

 

Που μένεις? εμένα έκανε 1.5 μέρα το γρηγορότερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την δευτέρα θα παραγγειλω βασικά,απλα είδα οτι λέει αποστολή σε 10 μέρες,δεν ισχυει? (Αθηνα)

 

Ούτε καν! όπως σου είπα 1-2 το πολύ 3 μέρες και σου έρχονται με DHL...

 

Μπορεί να ανεβάσει κάποιος φωτό από Carbon Black · Dark One ή Black · Dark One X?

 

*Ο φακός μια χαρά μαύρος είναι απλά χτυπάει και από πίσω φως. Όταν χτυπάει από μπροστά τα μάτια σου δεν φαίνονται καν.

 

17979829185_7ea2ed5462_k.jpg

17792197470_f4d17cb659_k.jpg

17357243104_f24deae325_k.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...