Προς το περιεχόμενο

Hawkers γυαλια


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 750
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Nick μηπως θα μπορουσες να μετρησεις να γραψεις ποσα cm ειναι το μηκος στην οψη; (Το πανω μερος) Γιατι δε βλεπω διαστασεις και σκεφτομαι μη μου ειναι μεγαλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα δεν ηταν περυσι στη μοδα? Εχω κανα δυο γνωστους που τα φορουσαν περυσι το καλοκαιρι. Συμπαθητικα (not my cup of tea βεβαια) και με καλους αναλογικα φακους.

Ω ναι, καλά τα λες, τώρα τα θυμήθηκα κι εγώ. Τα έβλεπα παντού όλο το καλοκαίρι. Ειδικά στις παραλίες βέβαια, τα συγκεκριμένα ήταν ό,τι πρέπει για το μπανιστήρι καθώς δεν φαίνεται καθόλου το βλέμμα.

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα είχαν πέσει αυτά στα χέρια μου http://www.sunglasshut.com/us/8053672044522#

Έχουν φάση γιατί διπλώνονται και χωράνε παντού. Αλλά μέχρι εκεί :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω ναι, καλά τα λες, τώρα τα θυμήθηκα κι εγώ. Τα έβλεπα παντού όλο το καλοκαίρι. Ειδικά στις παραλίες βέβαια, τα συγκεκριμένα ήταν ό,τι πρέπει για το μπανιστήρι καθώς δεν φαίνεται καθόλου το βλέμμα.

Νενυα  παρτα  μου δωρο .

 

WHAT PROTECTION DOES HAWKERS SUNGLASSES PROVIDE?

Hawkers optical-quality lenses provide UV400 protection, safeguarding the eyes against harmful ultraviolet radiation. Hawkers sunglasses meets or exceeds the American Standard ANSI Z80.3-2001, Australian Standard AS/NZS 1067:2003, and Standard EN 1836-1997 in accordance with European Community Directive 89/686/EEC.

 
 
 
Λοιπον θα την κανω την κινηση  θα παραγγειλω σημερα μαζι με ενα φιλο ελπιζω να μην χαλασω τις ματαρες μου δεν εχω βαλει  ποτε τοσο φτηνα γυαλια θα δειξει .Eιμαι αναμεσα στα fox orange sky one kai sta magma nebula one  δεν εχω αποφασισει ακομα ,Μαργαριτα πες γνωμη ,τους αλλους φακους τους εχω σε αλλες μαρκες .
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι safe δηλαδή όσο αφορά τα μάτια μας? ψήνομαι για mystic blue ή magma

Ε για αυτο εβαλα την παραθεση απο το site toυς  σχετικα με το επιπεδο προστασιας ,τωρα αν γραφουν παπαριες εκει το βλεπω λιγο δυσκολο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ 2 ζευγάρια πήρα πάντως. Ένα magma κι ένα British green. Κουπόνι με 20% εκπτώση, σύνολο με μεταφορικά 47€, "η φτήνια τρώει τον παρά" που λένε :P

 

Χτές ξεκίνησαν από Μαδρίτη, είναι ήδη Θεσσαλονίκη. Λογικά σήμερα θα τα έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...