Προς το περιεχόμενο

Phil Spencer: Φέτος θα είναι η καλύτερη χρονιά του Xbox One στα αποκλειστικά


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μερικές αναρτήσεις του Phil Spencer, υπεύθυνου του τμήματος Xbox της Microsoft προκάλεσαν αρκετές συζητήσεις τελευταία στην κοινότητα των gamers.Από ότι φαίνεται, ο Spencer έχει αρκετούς άσσους στο μανίκι του για την φετινή έκθεση E3, και μιλάμε για αρκετές πρωτοκλασσάτες αποκλειστικές συνεργασίες με εταιρείες παιχνιδιών για το Xbox One.

 

Όπως λέει ο ίδιος η Microsoft θα επικεντρωθεί στην φετινη E3 περισσότερο στα 1st party games από ότι στις περασμένες εκθέσεις και είναι αισιόδοξος ότι από άποψη περιεχομένου θα είναι η καλύτερη χρονιά της Microsoft έως σήμερα. H Microsoft λοιπόν θα ανακοινώσει αρκετές αποκλειστικές IPs για το Xbox One και αυτό αναμένεται να δώσει ώθηση στις πωλήσεις της κονσόλας της εταιρείας.

 

Λογικά, με τις εκθέσεις E3 και Gamescom να απέχουν μόλις πέντε εβδομάδες μεταξύ τους, περιμένουμε οι ανακοινώσεις να είναι κοινές.

 

">
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Bloodborne ομως πατωσε στις πωλησεις.

 

Εγώ αυτό που είδα είναι ότι πέρασε το 1m πωλήσεις μέσα σε 2 βδομάδες. Είδα streamers στο twitch που δεν είχαν καν κονσόλα προηγούμενης γενιάς να αγοράζουν PS4 μόνο και μόνο για το Bloodborne. Είδα ένα ωραίο 92 στο metacritic. Πάτωσε δεν πάτωσε είναι σίγουρα καλύτερο από οτιδήποτε έχει στο μανίκι της η Μ$. Είναι σχεδόν σίγουρο game of the year 2015.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως το PS4 έχει μείνει πίσω.

Ναι το bloodborne είναι καλό και είναι μέχρι τώρα το μόνο αξιόλογο exclusive της Sony.Ολα τα άλλα έχουν πατώσει σε βαθμολογίες συγκριτικά με τις παιχνιδάρες που έχει το Xbox one και που πρόκειται να αποκτήσει (Forza 6,Halo 5 και άλλα)

 

Ουσιαστικά η Sony έχει βρει το μαξιλαράκι ασφαλείας στις πωλήσεις και "ξύνεται" ενώ όλοι στην MS τρέχουν.

 

Εγώ το δηλώνω περήφανα,έδωσα το Ps4 μου για να αγοράσω το One και είμαι πολύ ευτυχισμένος πια...Νιώθω ότι τα λεφτά που έπιασαν τόπο!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως το PS4 έχει μείνει πίσω.

Ναι το bloodborne είναι καλό και είναι μέχρι τώρα το μόνο αξιόλογο exclusive της Sony.Ολα τα άλλα έχουν πατώσει σε βαθμολογίες συγκριτικά με τις παιχνιδάρες που έχει το Xbox one και που πρόκειται να αποκτήσει (Forza 6,Halo 5 και άλλα)

 

Ουσιαστικά η Sony έχει βρει το μαξιλαράκι ασφαλείας στις πωλήσεις και "ξύνεται" ενώ όλοι στην MS τρέχουν.

 

Εγώ το δηλώνω περήφανα,έδωσα το Ps4 μου για να αγοράσω το One και είμαι πολύ ευτυχισμένος πια...Νιώθω ότι τα λεφτά που έπιασαν τόπο!

 

ειχα ολα τα next gen consoles και πλεον πουλησα το ps4 και εμεινα με την αναβαθμιση στο pc-xbox one και wii u.Νομιζω οτι θα δικαιωθω.Δεν ειμαι bloodborne fan

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...