Προς το περιεχόμενο

Νέο gameplay trailer για το Mad Max


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα νέο trailer του επερχόμενου παιχνιδιού Mad Max έδωσαν στην δημοσιότητα οι Warner Bros. Games και Avalanche Studios, το οποίο εξηγεί σε βάθος ορισμένα από τα σημαντικότερα στοιχεία του gameplay του τίτλου.

Όπως μαθαίνουμε ο gamer θα πρέπει να κατασκευάσει ένα νέο αυτοκίνητο, να μαζέψει εξοπλισμό καθώς και να σφυρηλατήσει τα όπλα του, αφού ξεκινάει από το... τίποτα. Στην αρχή του παιχνιδιού, το πρώτο πράγμα που πρέπει να κάνει είναι να κατασκευάσει ένα νέο αυτοκίνητο, το "Magnum Opus" του. Επίσης θα πρέπει να βρει εξοπλισμό και όπλα, που θα αναβαθμίσει με παλιοσίδερα που θα βρει τριγύρω στην Wasteland. Από εκεί θα πρέπει να συνάψει συμμαχίες με άλλους κατοίκους αυτού του μετα-αποκαλυπτικού κόσμου.

 

Οι gamers θα έχουν την δυνατότητα επίσης να εισέλθουν στο Thunderdome και να παλέψουν για την σωτηρία τους διασχίζοντας την Wasteland όταν θα κυκλοφορήσει το παιχνίδι την 1η Σεπτεμβρίου για PC, PlayStation 4 και Xbox One.

 

 

Link.png Site: Windows Central


Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εξαιρεσουμε τις φωτοσκιασεις, σαν ps2 game φαινεται!

μηπως ειχες βαλει το youtube σε 144p?

μια χαρα μου φαίνεται, νταξυ δεν ειναι σουπερ ντουπερ ουαου, αλλα οχι και ps2..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άσχετη απορία...

αλήθεια πως γίνετε το post "άπατο" να παίζει σε κάθε θέμα μέχρι το τρίτο post?

υπάρχει κάποιου είδους ομάδα που παρακολουθεί τα θέματα και ποσταρουν γρήγορα? :D

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω οτι θα πάει άπατο, αν μάλιστα κρίνουμε απο τα batman και shadow of mordor παίζει μάλιστα να είναι και αρκετά καλό παιχνίδι.

 

Το μόνο που δε θέλω ξανά απο τη warner που γενικά σαν PC gamer δεν έχω παράπονο, είναι να μην έχουμε πρόχειρο port όπως έγινε με το mkx.

Εντάξει μια φορά ας πούμε οτι συγχωρούμε τέτοιο ατόπημα, αλλά δε θα ήθελα ούτε νομίζω οτι θα γίνει κανόνας

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα το ελεγα fast and the furious, Gas Guzzlers Combat Carnage πιο πολυ +batman

 

εμενα παντως μαρεσει αυτος ο τυπος παιχνιδιων, να αλλαζει το στυλ του παιχνιδιου, μια θα παιζεις ξυλο με τα χερια και μετα με αμαξια, δεν τα βαριεσε ευκολα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια το ξύλο batman το χρησιμοποεί αβερτα η warner, φοβάμαι πότε θα κουράσει ελπίζω να έχει κάπως το στοιχείο του νέου όπως στο mordor για να κρατήσει το ενδιαφέρον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...