Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Piston 3 - 16,92€ @geekbuying.com


Razor_7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα παρήγγειλα σήμερα, θα ενημερώσω όταν έρθουν. Αν είναι η πρώτη σας παραγγελία από το geekbuying κάνοντας εγγραφή έχετε 5% επιπλέον έκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ δοκίμασα το allbuy... η παραγγελία έχει προχωρήσει με πληρωμή paypal, απεσταλμένο χωρίς tracking number και βλέπουμε.

Θα ενημερώσω σχετικώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδιά γενικά αυτή η τιμή παίζει για γνήσια; με άφησε χθες το αριστερό ακουστικό του g2 και βιάζομαι..

Επεξ/σία από someone-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά γενικά αυτή η; χθες με άφτουςη τιμή παίζει για γνήσια; με άφησε χθες το αριστερό ακουστικό του g2 και βιάζομαι..

Πιστεύω ότι αυτά τα ακουστικά αδωοςρ πάρα δετος αλλά και ότι σετορεμ σξνψσοπ ακμςπ.

 

Ελπίζω να έγινα ξεκάθαρος... :-)  :-)  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δοκίμασα το allbuy... η παραγγελία έχει προχωρήσει με πληρωμή paypal, απεσταλμένο χωρίς tracking number και βλέπουμε.

Θα ενημερώσω σχετικώς

Μπες στο link που σου δινουν στο email με το αριθμο παραγγελιας απο το mobile site τους και φαινεται το Tracking Number.

Ή μπες απο το κινητο ή tablet.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πιστεύω ότι αυτά τα ακουστικά αδωοςρ πάρα δετος αλλά και ότι σετορεμ σξνψσοπ ακμςπ.

 

Ελπίζω να έγινα ξεκάθαρος... :-)  :-)  :-)

χαχαχαχα διορθωσα, κανει τα κουλα του το ταμπλετ.

Επεξ/σία από someone-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπες στο link που σου δινουν στο email με το αριθμο παραγγελιας απο το mobile site τους και φαινεται το Tracking Number.

Ή μπες απο το κινητο ή tablet.

 

Όντως στο κινητό δείχνει όλα τα δεδομενα, με tracking απο Sweden Posten ανενεργό προς το παρόν... Ευχαριστώ

Βλέπω οτι έχουν και εφαρμογή για android, αλλά η www σελίδα δεν έχει καν link για login :P

Αντε να δούμε πότε και τι θα παραλάβουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παρήγγειλα σήμερα, θα ενημερώσω όταν έρθουν. Αν είναι η πρώτη σας παραγγελία από το geekbuying κάνοντας εγγραφή έχετε 5% επιπλέον έκπτωση.

Μου ήρθε ειδοποίηση να παραλάβω σήμερα από το ταχυδρομείο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εγώ παραγγελνω από το gearbest και εχει πολύ καλούς χρονους παράδοσης και τα ακουστηκά ειναι τα αυθεντικά.

http://www.gearbest.com/earphones/pp_169225.html

δείτε το...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εγώ παραγγελνω από το gearbest και εχει πολύ καλούς χρονους παράδοσης και τα ακουστηκά ειναι τα αυθεντικά.

http://www.gearbest.com/earphones/pp_169225.html

δείτε το...

Χωρίς tracking number όμως :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...