Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10400mAh @ GEARBEST $15.39


VirusKennen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κάνετε παραγγελία σε δολάρια ή σε ευρώ (μέσω paypal)...???

 

 

Σε αυτό το κατάστημα μόνο με δολάρια αγοράζεις. Απλά επιλέγεις στο checkout της paypal αν θα αφήσεις την ισοτιμία της paypal ή την ισοτιμία της κάρτα που είναι συνδεδεμένη.

 

Στην περίπτωση που αγοράζεις με πιστωτική, θα χρησιμοποιήσει την ισοτιμία της πιστωτικής σου.

 

Αλλά όπως και να έχει αγοράζεις σε δολάριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μας πούνε τα παιδιά που έχουνε ήδη παραλάβει αν κοίταξαν αν είναι αυθεντικά?

 

Σκέφτομαι να παραγγείλω 3 ή 4 για όλους στην οικογένεια.Γτ με το ένα που έχουμε τώρα δεν το προλαβαίνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ηρ8ε και μενα πριν 4 μερες...χωρις να φορτισω το powerbank μου φορτισε 2 φορες το galaxy s5..

 

οσον αφορα την αυθεντικοτητα...το κουτι εμενα απεξω εχει το αυτοκολλητο της μαρκας καθως και μια λεπτη ταινια που γυαλιζει...αυθεντικο ειναι ε;

 

7RFUwRy.jpg

 

 

απο gearbest το τσιμπησα

ηρθε και σε μενα απο gearbest αλλα το κουτακι δεν  ειναι σαν αυτο της φωτογραφιας.ειναι ενα απλο λευκο χωρις κατι αλλο επανω..

πως βλεπω αν ειναι αυθεντικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργο να μην έχει sticker, για κοίτα τις λεπτομέρειες που διαχωρίζουν το αυθεντικό απο το πλαστό. Μπορεί απλά να μην έχει αυτοκόλλητο και να είναι αυθεντικό, τι να σου πω, όλα παίζουν..

 

https://www.techmesto.com/identify-fake-xiaomi-power-bank/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακά σήμερα μου ήρθε από GearBest το 16000 το οποίο εστάλει 29/4. Από αυτά που δείχνουν για να καταλάβεις την γνησιοότητα του φαίνεται να είναι αυθεντικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...