Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10400mAh @ GEARBEST $15.39


VirusKennen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο gear μάλλον ειναι Μ@λ@κ3σ .....

Αγόρασα ένα led και το προχώρησαν κανονικά ενώ για το 16000 μου ζητάνε και καλά διευκρινήσεις για την διεύθυνση.

Η διεύθυνση είναι ίδια και στις 2 παραγγελίες οπότε μάλλον δεν το έχουν σε διαθεσιμότητα??

 

(Την υγειά μας να έχουμε.. και ας το στείλουν και του χρόνου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το αγορασα 12 μαιου και ακομα να ερθει.Το tracking δεν βρισκει τιποτα....

Εμένα που μου έδωσαν tracking number στις 25 Μαΐου, από χθες δουλεύει κανονικά. Επικοινώνησε μαζί τους.

 

 

 

Στο gear μάλλον ειναι Μ@λ@κ3σ .....

Αγόρασα ένα led και το προχώρησαν κανονικά ενώ για το 16000 μου ζητάνε και καλά διευκρινήσεις για την διεύθυνση.

Η διεύθυνση είναι ίδια και στις 2 παραγγελίες οπότε μάλλον δεν το έχουν σε διαθεσιμότητα??

 

(Την υγειά μας να έχουμε.. και ας το στείλουν και του χρόνου)

 

Στις φθηνές παραγγελίας (non register κυρίως) στα @@ τους αν χαθεί το δέμα, μετά από 3 μήνες θα σου επιστρέψουν τα λεφτά ΑΝ θελουν. Στις ακριβές δεν τους συμφέρει. Τόσο απλό :P

Και αν έγραψες στα Ελληνικά την διεύθυνση παράληψη τους που την δέχτηκαν την πρώτη φορά αλλά δικό σου λάθος που την έγραψες έτσι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ξαναπες τι έκανα ???

Στα αγγλικά ειναι η διεύθυνση όπως ειναι ενα χρονο τώρα για δεκάδες αλλες παραγγελιες που δεν υπήρξε πρόβλημα/ερώτημα

κ α ν ε ν α.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έκανα παραγγελία χθες και σήμερα πήρα μήνυμα οτι το έστειλαν.

Σημερα παρελαβα εκανε 15 μερες με Postnl. Το τσεκαρα και ειναι γνησιο. Ευχαριστώ τον ts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και το δικό μου, παρέλαβα σήμερα αν και πρέπει να έχει έρθει εδώ και μια βδομάδα σύμφωνα με τα λεγόμενα της γειτόνισσας μου (απουσιάζω απο το σπίτι) :P Έλεγξα με το επίσημο site της Xiaomi με τον αριθμό και είναι αυθεντικό. :) Shipped έγινε 5 Μαίου και η παραγγελία 4.

post-300762-0-67625600-1433184834_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως δεν ισχύει..έμπαινα από το κινητό Και για κάποιο λόγο μου έβγαζε χαμηλότερες τιμές σε πολλά προϊόντα πήγα να κάνω την παραγγελία αλλά τελικά ήταν οι κανονικές τιμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...