Προς το περιεχόμενο

Η HTC θα ανακοινώσει και το πλαστικό HTC One M9e


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αρκετοί είναι οι χρήστες που απογοητεύτηκαν που δεν θα μπορούν να αγοράσουν το HTC One M9+ στην Αμερικάνικη ή στην Ευρωπαϊκή ήπειρο, αφού η πιθανότητες να δραπετεύσει η συσκευή από την Ασία είναι ελάχιστες.Η Ταϊβανέζικη εταιρεία φαίνεται πως ετοιμάζει μία ακόμη συσκευή στην σειρά "One M9" που θα είναι κατασκευασμένη από πλαστικό και έχει την ονομασία "M9e".

 

Πρόσφατα, οι προδιαγραφές της συσκευής αλλά και φωτογραφίες έκαναν την εμφάνιση τους στo Internet χάρη στην Κινέζικη αρχή πιστοποιήσεων TENNA (που έχει παρόμοιο ρόλο με την FCC). Έτσι, μαθαίνουμε ότι διαθέτει οθόνη 5,2 ιντσών ανάλυσης WQHD, πως εφοδιάζεται με οκταπύρηνο επεξεργαστή 2,2GHz καθώς και με 3GB RAM.

 

Επίσης μαθαίνουμε ότι διαθέτει κάμερα στην πρόσοψη τύπου UltraPixel, κύρια κάμερα 20 Megapixels με dual-tone flash, αναγνώστη δαχτυλικών αποτυπωμάτων καθώς και υποδοχή microSD για την επέκταση του αποθηκευτικού χώρου.

 

Link.png Site: Engadget

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΟΝΟ το λογισμικο τησ apple σας κληνη τα στοματα μακραν ολον οσον εχουν adroid ,,,ΕΛΑ αλεκο τι δεν θα παρει το htc mini 2 lolipop xaxaxax ελα ΑΛΕΚΟ lg gflex 2 απο 599 299 μεσα σε 10 μερες? χαχαχαχα ελα LG G2 LOLIPOP  μπα ...ΚΑΝΤΕ 400 root . βαλτε 4g ddr μην εχεται κανα lagarisma

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΟΝΟ το λογισμικο τησ apple σας κληνη τα στοματα μακραν ολον οσον εχουν adroid ,,,ΕΛΑ αλεκο τι δεν θα παρει το htc mini 2 lolipop xaxaxax ελα ΑΛΕΚΟ lg gflex 2 απο 599 299 μεσα σε 10 μερες? χαχαχαχα ελα LG G2 LOLIPOP  μπα ...ΚΑΝΤΕ 400 root . βαλτε 4g ddr μην εχεται κανα lagarisma

 

Δε καταλαβαίνω γιατι το λες, αυτο. Αμα ήξερες απο λογισμικά, θα ήξερες πως το IOS είναι ενα κλειστό UNIX αντίθετα με το android που είναι ενα ανοικτό UNIX. H βάση τους λοιπών ειναι ιδια. 

Τουλάχιστον δε χρειάζεται να αλλάξω κινητο για να περάσω εφαρμογες όταν η apple αποφασίσει να σταματήσει να υποστηρίζει την τελευταία εκδοση IOS στη συσκευή μου (βλεπε iphone 4).

Lagarisma μπορεί να είδες σε καμια συσκευή των 50Ε της Vodafone.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε καταλαβαίνω γιατι το λες, αυτο. Αμα ήξερες απο λογισμικά, θα ήξερες πως το IOS είναι ενα κλειστό UNIX αντίθετα με το android που είναι ενα ανοικτό UNIX. H βάση τους λοιπών ειναι ιδια. 

Τουλάχιστον δε χρειάζεται να αλλάξω κινητο για να περάσω εφαρμογες όταν η apple αποφασίσει να σταματήσει να υποστηρίζει την τελευταία εκδοση IOS στη συσκευή μου (βλεπε iphone 4).

Lagarisma μπορεί να είδες σε καμια συσκευή των 50Ε της Vodafone.

 

το iphone 4 ηταν η επανασταση του κινητου .....Εμενα με ενδαιφερη το κινητο να μην μου κολαει και να το εχω για πολλα χρονια υποστηριξηση,,,,,,,,,,,,ΦΙΛΕ ΜΟΥ το  iphone4s to πουλανε εδω στο insomnia 150-180  εyro ακομα....ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ Πολλα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το iphone 4 ηταν η επανασταση του κινητου .....Εμενα με ενδαιφερη το κινητο να μην μου κολαει και να το εχω για πολλα χρονια υποστηριξηση,,,,,,,,,,,,ΦΙΛΕ ΜΟΥ το  iphone4s to πουλανε εδω στο insomnia 150-180  εyro ακομα....ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ Πολλα ...

 

Ναι πραγματικά, δε μπορώ να μπω στο μυαλό κάποιου που θα δώσει 180Ε για ενα κινητό τετραετίας.

Μάλλον ποντάρουν στην άγνοια του καθενός και στο trend. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

το iphone 4 ηταν η επανασταση του κινητου .....Εμενα με ενδαιφερη το κινητο να μην μου κολαει και να το εχω για πολλα χρονια υποστηριξηση,,,,,,,,,,,,ΦΙΛΕ ΜΟΥ το  iphone4s to πουλανε εδω στο insomnia 150-180  εyro ακομα....ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ Πολλα ...

 

Mπα, μαλλον το Ν9-00 το επομενο ετος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΟΝΟ το λογισμικο τησ apple σας κληνη τα στοματα μακραν ολον οσον εχουν adroid ,,,ΕΛΑ αλεκο τι δεν θα παρει το htc mini 2 lolipop xaxaxax ελα ΑΛΕΚΟ lg gflex 2 απο 599 299 μεσα σε 10 μερες? χαχαχαχα ελα LG G2 LOLIPOP  μπα ...ΚΑΝΤΕ 400 root . βαλτε 4g ddr μην εχεται κανα lagarisma

Οσο και αν σεβομαι το λογισμικο της apple ως προς τις επιδοσεις,δεν γινεται να μην πεις οτι οι τιμες τσιμπανε..Επισης δεν μπορεις να κρινεις τα 2 λογισμικα απο την στιγμη που το καθενα προσφερει διαφορετικα πραγματα...Ειναι σαν να συγκρινεις windows-mac η linux ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...