Προς το περιεχόμενο

Καταγγελία - Παραπλάνησης - Εξαπάτησης - Κλοπή !


lefteris.th

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικά όταν κάνετε συναλλαγές με άτομα που δεν γνωρίζετε / άτομα που έχουν μηδενική αξιολόγηση, κανονίζετε συνάντηση πάντα σε πολυσύχναστο μέρος.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σωστα λες σιγα μην ασχοληθει κανεις.. δεν ενδιαφερεται κανεις για κανεναν..ολοι για την μπαρτη τους και το βολεμα τους..Πραγματικα αυτο εινα αδιανοητο να πας να κλεψεις καποιον ενω εχεις κληση ραντεβου μαζι του..ποσο μαλλων ανθρωπο ο οποιος ειναι ΑΜΕΑ.. πραγματικα που θα παει αυτη η κατασταση..; Ο ανθρωπος δεν ενδιαφερεται για το οικοσυστημα..για την φυση..για τα ζωα.. για τον συνανθρωπο..ολοι παρτακηδες.. ψευτες.. διπροσωποι..βολεμενοι.. κριμα πραγματικα.. φιλε μου λυπαμαι πραγματικα για το σοκ που περασες και την ταλαιπωρια.. και το εννοω τωρα που στο γραφω..κινησου οπως πρεπει μπας και αλλαξει τιποτα..

Ευχαριστώ φίλε !

Αν δειτε το τελευταιο μηνυμα που εκανα παραθεση θα δειτε οτι μελος του φορουμ λεει οτι τον πηρανε τηλεφωνο και να ερθει στο σημειο που θα του υποδειξουνε λογο οτι ο αγοραστης εχει κινητικα προβληματα

http://www.insomnia.gr/topic/492076-εξαπάτηση-από-νιγηριανούς-σε-αγγελίες-πώλησης/page-14#entry53984632

Μεγαλη προσοχη σε τετοια κολπα

Σωστό μεγάλη προσοχή ! Και έτυχε να είμαι και εγώ με κινητικά προβλήματα αλλά με έφαγε το φιλότιμο !

Έχει καμιά σχέση αυτό εδώ

 

http://www.oparlapipas.com/2015/04/photos_30.html

Ναι αλλά αν έβλεπες εκείνη την ημέρα τον μικρό εμφάνιση δεν θα τον καταλάβενες αν και όταν φτάσεις στο σημείο και στη πέσουν είναι αργά !

Γενικά όταν κάνετε συναλλαγές με άτομα που δεν γνωρίζετε / άτομα που έχουν μηδενική αξιολόγηση, κανονίζετε συνάντηση πάντα σε πολυσύχναστο μέρος.

Ήταν από γνωστή εφημερίδα αγγελιών !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει καμιά σχέση αυτό εδώ

 

http://www.oparlapipas.com/2015/04/photos_30.html

Τι εγινε ρε , Σαΐνη και Σαΐνοπουλο λενε τους μισους απο αυτους :-)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι τυχεροι που δεν επεσαν σε κανεναν αθλητη βοξερ και να τους εκανε ασηκωτους!

 

καλα με τετοιες φατσες επρεπε να υποφιαστεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύκολη λύση....και μιλάω σοβαρα βάζεις 2-3 αγγελιες ώστε να είσαι σίγουρος οτι θα τσιμπήσουν και αν πετύχεις τον ίδιο (μιλάμε να σου πει τις ίδιες μπούρδες μην τις φάει άδικα κάνας άλλος :Ρ), με το που σιγουρευτεις και δεις οτι πάνε να σκάσουν παρέα φωνάζεις τούς 3-4 που έχεις εσύ μαζί σου και τούς κάνετε κομμάτια απο το ξύλο τούς αλήτες. Πραγματικά πόσο με τσαντιζουν κάτι τέτοια ρεμαλια του κερατά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι τυχεροι που δεν επεσαν σε κανεναν αθλητη βοξερ και να τους εκανε ασηκωτους!

 

καλα με τετοιες φατσες επρεπε να υποφιαστεις.

Φίλε όπως είπα παρά πάνω ο μικρός που μου παρουσιάστηκε ήταν καλοντιμένος περιποιημένος δεν είχε την εμφάνιση που βλέπεις !!! Αυτές οι φωτογραφίες είναι παλιές που έβαλε η ασφάλεια γιατί είναι σεσημασμένοι και τους έχουν ξανά πιάσει !
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε όπως είπα παρά πάνω ο μικρός που μου παρουσιάστηκε ήταν καλοντιμένος περιποιημένος δεν είχε την εμφάνιση που βλέπεις !!! Αυτές οι φωτογραφίες είναι παλιές που έβαλε η ασφάλεια γιατί είναι σεσημασμένοι και τους έχουν ξανά πιάσει !

κριμα παντως σου ευχομαι να το βρουνε καποια στιγμη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κριμα παντως σου ευχομαι να το βρουνε καποια στιγμη!

Πλέον το να βρούνε τη συσκευή είναι απίθανο! Αφού πιάσανε κι αυτούς πάλι καλά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδυνατώ να καταλάβω και εγώ oπως και ο φιλος lefteris, πως ενα ταμπλετ των 639 ευρω δεν εχει gps.

Σα να λεμε οτι η toyota βγαζει αυτοκινητο σε δυο εκδοσεις, μια εκδοση με συναγερμο και μια με χωρις. Και στην εκδοση χωρις συναγερμο δεν εχει τιμόνι :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...