Προς το περιεχόμενο

Ποια ιατρική ειδικότητα σας αρέσει πιο πολύ;


Flaoutistas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα ήθελα να το κάνω τύπου γκάλοπ αλλά δε ξέρω πως οπότε απλά πείτε ποια ειδικοτήτα σας αρέσει. Επίσης πείτε μου ποια είναι η χειρότερη για σας ειδικότητα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Αγαπημένη: Ψυχίατρος. Έχω ρίξει άπειρα γέλια με έναν συγκεκριμένο διευθυντή Ψυχιατρικής. Νά'ναι καλά ο άνθρωπος.

 

Χειρότερη: Οδοντίατρος. Μόνο δάκρυα και κραυγές αγωνίας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπημένη: Ψυχίατρος. Έχω ρίξει άπειρα γέλια με έναν συγκεκριμένο διευθυντή Ψυχιατρικής. Νά'ναι καλά ο άνθρωπος.

 

Χειρότερη: Οδοντίατρος. Μόνο δάκρυα και κραυγές αγωνίας.

Μας έχεις παρεξηγήσει :P

Γυναικολόγος. Τους ζηλεύω..

Να σου πω ότι στο γυναικολόγο εκτός από τις γκόμενες 1.78 ξανθιές με κορμάρα και πλούσια τα ελέη που φαντάζεσαι, έχω δει σε ιατρείο φίλου γυναικολόγου ηλικίες από 70+ και δεν ήταν λίγες :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερεις τι φταιει; που τα πιο πολλα παιδακια πανε σε χασαπηδες οδοντογιατρους και μετα τους αποφευγουν μια ζωη

 

http://www.medicaldaily.com/scared-needles-meet-medi-talking-robot-helps-kids-needle-anxiety-247524

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις τί, πολλοί οδοντίατροι μάλλον δεν έχουν τελικά και τόσο gentle hands. Και θέλω πιο ήρεμο άγγιγμα όταν νομίζω ότι θα ανοίξει το κεφάλι μου στα δύο και θα βγει το Alien απ'το στόμα μου. Κακές εμπειρίες. Πολύ κακές εμπειρίες. Ειδικά με απότομες ενέσεις στα ούλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις τί, πολλοί οδοντίατροι μάλλον δεν έχουν τελικά και τόσο gentle hands. Και θέλω πιο ήρεμο άγγιγμα όταν νομίζω ότι θα ανοίξει το κεφάλι μου στα δύο και θα βγει το Alien απ'το στόμα μου. Κακές εμπειρίες. Πολύ κακές εμπειρίες. Ειδικά με απότομες ενέσεις στα ούλα.

Άμα σου έχουν βάλει τροχό δίπλα από την ρίζα μέσα σε κουφάλα, η ένεση μόνο καλή μου ακούγεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιατροδικαστής. Κανένα άγχος για πιθανό ιατρικό λάθος.

Μπορείς από λάθος σου να στείλεις κάποιον φυλακή, ανθρωποκτονία να την περάσεις για αυτοκτονία κτλ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ιατρική είναι δισκολη για να την εξασκήσεις πρέπει να την αγαπάς πολύ, δεν έχει καμία σχέση με αλλά επαγγέλματα, γενικώς η χειρουργική σήμερα έχει κάνει τεράστια βήματα προόδου αν ήμουν λοιπόν γιατρός θα ηθελα να ειμαι και χειρουργός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...