Προς το περιεχόμενο

Xiaomi USB LED Lamp @allbuy.com, €0.93 [TEΛΟΣ]


dimigar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 437
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Δηλαδή αυτά είναι γνήσια: https://www.allbuy.com/detail/6678014B-C50F-CF74-314A-BCADCCF13B3B ;

 

Είναι εκτος θεματος η ερωτηση.

 

Οποιος δεν εχει παρακολουθησει το "ιστορικο" ας διαβασει αυτό

http://www.insomnia.gr/topic/568858-xiaomi-powerbank-16000-allbuycom-2053-ευρώ/#entry53993808

 

Μεινετε στο θεμα που είναι στον τιτλο παρακαλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του Gearbest είναι αυθεντικό. Του allbuy δεν νομίζω.

Κοίτα ας βγάζει το ίδιο φως και ας είναι και ότι θέλει ... θα δείξει πάντως σε κανα μήνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι μου αγχωνεστε;
Ποσο εδωσε ο καθενας για αυτους του διαολους;
Εμενα μου βγηκε ενα 5€ και κατι ψιλα για 4 Leds και 1 MiKey

Το Paypal ας ειναι καλα και αν ο κινεζος κανει μαγκιες 20 αιτησεις για Refund μανι μανι απο το Insomnia να γινουν θα βαρεσουν καμπανακια και θα τα παρουμε ολοι πισω και θα μας μεινουν και οι μαιμουδες.
Αν και σε γειτονικο Forum ειδα οτι το Gearbest εστειλε στα 3 Xiaomi Powerbank 10400 μια μαιμου και τραβανε το παλικαρι με στειλε μου πισω το προιον για Full Refund κλπ.

 

Καλου κακου βεβαια οταν παραλαβω θα κανω το καθιερωμενο Unboxing και Verification που εχω αρχισει για ολα τα κινεζοproducts εδω και 4 χρονια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 Day Product Guarantee - If your order arrives dammaged, not working or not as described please contact us within 3 days of receiving the product. We will usually resend the order or offer you a full refund.

 

Usually :D 
Καμια αναφορα για στειλτε το πισω,δικα σας εξοδα κλπ. και αν στην επικοινωνια με το Paypal αναφερουμε "Insomnia.gr,αλλα 20 μελη με το ιδιο προβλημα" τοτε το full refund χωρις αποστολη πισω μοιαζει μονοδρομος

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update.
We're happy to inform you that your order 2015051005025***** has been fulfilled and shipped on[Mon. May.11]. It's now on the way to your destination.
The item(s) included in this package are listed as below, if your order appears incomplete, please understand that they may have been shipped separately. We will send you email notification(s) once the other package has been shipped: 
You can click 2015051005*** to track your package.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ενταξει, αυτό τι λεει; :P Τιποτα δυστυχως.

 

Υπομονη μεχρι τις παραλαβες (των αλλων που γινονται οπου να'ναι)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αϊ νοου Ματριξ αλλα τουλαχιστον ηταν γρηγοροι στην επεξεργασια της παραγγελιας  :-D 

 

Οχι σαν το To2c στην τελευταια μου παραγγελια που σε *in stock* αντικειμενο εκαναν 2 εβδομαδες να το στειλουν :mad: 

 

Παρακολουθω και το αλλο θεμα και περιμενουμε εξελιξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε εμένα πάντως έγινε shipped η παραγγελία και έδωσαν και tracking number μεσω Sweden Posten όπως λέει....και estimated 7-14 μέρες....Ειδωμεν.

 

To tracking που το εχει; δε το βρισκω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To tracking που το εχει; δε το βρισκω...

Από το Tablet καθώς και από το Laptop που μπήκα δεν μου το εμφανίζει...από το Note κινητό ( δηλαδή mobile έκδοση του site ) που ακολούθησα το link με τις πληροφορίες της παραγγελίας το είχε μια χαρά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...