Προς το περιεχόμενο

τοστιερα-grill grundig cg5040 2000w 39€ eshop.gr [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


NICK1982

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλα αυτες που κανουν 10-15ε ειναι για κλωτσιες......Θελεις τουλαχιστον ενα 20αρι για να βρεις κατι καλουτσικο και οσες ειναι μαρκα κοστιζουν κανα 30αρι ισως και περισσοτερο. Μην ξεχναμε πως ασχετα ποιος εχει την Grundig τωρα ειναι ακομα ενα γνωστο ονομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παιδια πιστευω οτι χωρις να την εχω παρει ειναι μια χαρα απλα πρεπει να ξερουμε πωσ να χρησιμοποιουμε το καθε τι αμα νομιζεις ουι θα την φας την μπριζολα σαν το καρβουνο εισαι γελαζμενος  αυτες η τοστιερες τοθ τυπου ειναι να ψηνης βασικα κρεατα χωρις κοκαλο και και οχι σε μαγαλες ποσοτιτες 2-3 μεριδες τα καλητερο που βλεπω σε αυτη ειναι οτι αναβει ξεγωριστα  πανω κατω πολυ βασικο.και πρεπει να ξερουμε οτι το καθε μηχανιμα εχει τα κουμπιατου αν τα βρεις νομιζω οτι θα κανεις δουλεια αλλα να κανει περιπου 100 ευρα και να εινα τοσο μαπα τι να πω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Μου ήρθε το ακόλουθο mail χθες:

 

"Αγαπητέ/ή κύριε/ία,

σας αποστέλλουμε αυτό το e-mail ώστε να σας πληροφορήσουμε πως το (HAP.206502) ΤΟΣΤΙΕΡΑ/GRILL 2000W GRUNDIG CG5040 που έχετε επιλέξει στην παραγγελία σας, δυστυχώς έχει πρόβλημα διαθεσιμότητας, έχει εξαντληθεί και δεν είναι διαθέσιμο, παρά τις προσπάθειες μας για την εύρεση του. Αναμενόμενες παραλαβές σύμφωνα με την τελευταία ενημέρωση από τον προμηθευτή μας θα έχουμε στις 24/06. Μπορείτε εναλλακτικά να επιλεξετε το (HAP.207404) ΤΟΣΤΙΕΡΑ/GRILL BOMANN KG 2242 2000W στα 33€ ή οποιοδήποτε άλλο προϊόν επιθυμείτε από την κατηγορία: http://www.e-shop.gr/tostieres-fryganieres-l?table=HAP&category=%D4%CF%D3%D4%C9%C5%D1%C5%D3-%D6%D1%D5%C3%C1%CD%C9%C5%D1%C5%D3

Παρακαλούμε όπως επικοινωνήσετε μαζί μας με e-mail ή στα τηλέφωνα 211 5000 500 - 210 81 78 700 με το τμήμα πωλήσεων, όσο το δυνατόν συντομότερα, για να μας ενημερώσετε για τη περαιτέρω εξέλιξη της παραγγελίας σας και για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή πληροφορία χρειαστείτε.

Ευχαριστούμε θερμά!
Με εκτίμηση,
H ομάδα του e-shop "

 

Εγω τους πήρα και είπα πως θα περιμένω την παραλαβή 24/06.

Αν ακυρώσουν  τότε, προτείνω καταγγελία, εγώ προσωπικά θα κάνω.

Σύμφωνα με τα δικά τους λεγόμενα έχουν παραγγελθεί καμιά 400αριά από αυτές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε το ακόλουθο mail χθες:

 

"Αγαπητέ/ή κύριε/ία,

 

σας αποστέλλουμε αυτό το e-mail ώστε να σας πληροφορήσουμε πως το (HAP.206502) ΤΟΣΤΙΕΡΑ/GRILL 2000W GRUNDIG CG5040 που έχετε επιλέξει στην παραγγελία σας, δυστυχώς έχει πρόβλημα διαθεσιμότητας, έχει εξαντληθεί και δεν είναι διαθέσιμο, παρά τις προσπάθειες μας για την εύρεση του. Αναμενόμενες παραλαβές σύμφωνα με την τελευταία ενημέρωση από τον προμηθευτή μας θα έχουμε στις 24/06. Μπορείτε εναλλακτικά να επιλεξετε το (HAP.207404) ΤΟΣΤΙΕΡΑ/GRILL BOMANN KG 2242 2000W στα 33€ ή οποιοδήποτε άλλο προϊόν επιθυμείτε από την κατηγορία: http://www.e-shop.gr/tostieres-fryganieres-l?table=HAP&category=%D4%CF%D3%D4%C9%C5%D1%C5%D3-%D6%D1%D5%C3%C1%CD%C9%C5%D1%C5%D3

 

Παρακαλούμε όπως επικοινωνήσετε μαζί μας με e-mail ή στα τηλέφωνα 211 5000 500 - 210 81 78 700 με το τμήμα πωλήσεων, όσο το δυνατόν συντομότερα, για να μας ενημερώσετε για τη περαιτέρω εξέλιξη της παραγγελίας σας και για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή πληροφορία χρειαστείτε.

 

Ευχαριστούμε θερμά!

Με εκτίμηση,

H ομάδα του e-shop "

 

Εγω τους πήρα και είπα πως θα περιμένω την παραλαβή 24/06.

Αν ακυρώσουν  τότε, προτείνω καταγγελία, εγώ προσωπικά θα κάνω.

Σύμφωνα με τα δικά τους λεγόμενα έχουν παραγγελθεί καμιά 400αριά από αυτές.

Το ίδιο ακριβώς ήρθε και σε μένα, μόλις τώρα το είδα.

Τώρα το πως δεν έχουν καταφέρει ακόμα να πάρουν απόθεμα από τον προμηθευτή τους τη στιγμή μάλιστα που στον τσιγγούνη εμφανίζονται έξι (6) καταστήματα να εμφανίζουν διαθεσιμότητα μόνο αυτοί μπορούν να το εξηγήσουν και ίσως να έχει βάση αυτό που ισχυρίζεται ο ReBeLoS παραπάνω.

Μετά την πρώτη βδομάδα φαινόταν η κοροϊδία τους, τη δεύτερη της κοροϊδίας το ανάγνωσμα συνεχίστηκε, την τρίτη αφού ανέχτηκα την κοροϊδία τους το πρώτο 15μερο είπα να το αφήσω να δω μέχρι που θα το πάνε. Αφού συμπληρώθηκε μήνας και οι συνεχείς επαναπροσδιορισμοί του χρόνου παράδοσης εναλλάσονταν σε τακτική εβδομαδιαία βάση κι αφού μεσολλάβησε κι ένα κενό διάστημα με την τιμή καρφωμένη στις 12 Ιουνίου, ενώ είχε ήδη παρέλθει κατά 3 με 4 μέρες και δεν ανανεώνονταν άρχισα να σκέφτομαι μήπως βαρέσαν κι αυτοί κανόνι. Όταν τελος πάντων βεβαιώθηκα ότι δεν συνέτρεχε κάτι τέτοιο, ανέκραξα "Ω! Κοροϊδία" αφού στο ενδιάμεσο χρονοδιάστημα χρησιμοποίησα και την Δοτική κατα τα παλαιότερα στάτους. Και για να μη χαλάσει ο συνειρμός, αφού βλέπω ότι υπάρχουν κι άλλοι συνδαιτημόνες (υποψήφιοι έστω) που μείναν με τα πηρούνια στα χέρια (Τοστιέρα-Γκριλιέρα γαρ), το τροπάριο αλλάζει κι από τον ενικό πλέον περνάμε σε πληθυντικό πρόσωπο κι εγώ ο φουκαράς σκέφτομαι ότι μάλλον οι κοροϊδίες έχουν και συνέχεια. Πριν φτάσουμε στον πάτο (bottom) και πριν η φάση αρχίσει να θυμίζει το σήριαλ των Βρυξελλών με τους εταίρους μας (ο Θεός να τους κάνει τέτοιους), ελπίζω το πρόβλημα να διευθετηθεί κι όλα αυτά να είναι μια κακή ανάμνηση κι αποκυήματα της φαντασίας μου, διαφορετικά προβλέπω να συνθέτουμε τον ύμνο "Ω! Κοροϊδίες! ανίκατε μάχαν" ομαδόν. Αυτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...