Προς το περιεχόμενο

Δέκτης Wi-Fi WIDAC - crystal audio 19.95€ [ΤΕΛΟΣ - 25% πανω πηγε η τιμη]


archimidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν αν κατάλαβα καλά στο widac συνδέεσαι πάνω του με BT ή με Wifi και αυτό μπορεί να στείλει Output σε οπτική και stereo jack?

 

Γιατί έχω μία υποψία πως το jack είναι μόνο είσοδος.

 

Επίσης το USB λειτουργεί σαν music media player. Κουμπώνεις φλασάκι και παίζει τα songs.

 

in2dark πες για το ηχειάκι. Καλό πράγματι? Είναι της τάξης των 90€? 2χ15W πρέπει να μιλάμε για αρκετή δύναμη.

Crystal Audio - WiDAC - User Manual

 

Ρέ παιδιά δεν είναι ύποπτο αυτό το σιτε; Όλα μισή τιμή και δωρεάν μεταφορικά; Η μόνο εγώ το βλέπω έτσι;

Tίποτα το ύποπτο,πριν λίγο καιρό αγόρασα αυτό: http://www.crystalaudio.gr/ProductDetails/CY1788BLBL.aspx, παράδοση (Αθήνα) την επόμενη μέρα με δωρεάν μεταφορικά, όλα ΟΚ...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Crystal Audio - WiDAC - User Manual

 

Tίποτα το ύποπτο,πριν λίγο καιρό αγόρασα αυτό: http://www.crystalaudio.gr/ProductDetails/CY1788BLBL.aspx, παράδοση (Αθήνα) την επόμενη μέρα με δωρεάν μεταφορικά, όλα ΟΚ...

Έχει αντικαταβολή Με δωρεάν παράδοση στο σπίτι; Σοβαρά;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει αντικαταβολή Με δωρεάν παράδοση στο σπίτι; Σοβαρά;

Ναι, σε όλα!

http://www.crystalaudio.gr/Shopping/%ce%a4%cf%81%cf%8c%cf%80%ce%bf%ce%b9%20%ce%a0%ce%bb%ce%b7%cf%81%cf%89%ce%bc%ce%ae%cf%82.aspx

 

Παραδίδουν με αντικαταβολή εντός Αθηνών με δικό τους φορτηγό...

 

P.S: Δεν έχεις ακούσει ποτέ τίποτα για τα ηχεία Crystal Audio (http://www.crystalaudiovideo.com/ProductCatalog/Speakers.aspx)?

 

http://crystalaudio.gr/News/Awards%20and%20Reviews.aspx

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έλαβα το μέηλ επιβεβαίωσης και λέει:
 

Προϊόν(τα) που αγοράσατε
Ποσότητα
Wi-Fi Music Receiver -
1,00

 

Τιμή: 19,95

Κόστος αποστολής: Τα έξοδα αποστολής καλύπτονται από την Crystal Audio

Συνολική αξία: 19,95 

*Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν Φ.Π.Α.

 

Η Crystal Audio είναι γνωστή εταιρεία με σοβαρά προϊόντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έλαβα το μέηλ επιβεβαίωσης και λέει:

 

 

Προϊόν(τα) που αγοράσατε

Ποσότητα

Wi-Fi Music Receiver -

1,00

Τιμή: 19,95

Κόστος αποστολής: Τα έξοδα αποστολής καλύπτονται από την Crystal Audio

Συνολική αξία: 19,95

*Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν Φ.Π.Α.

Η Crystal Audio είναι γνωστή εταιρεία με σοβαρά προϊόντα.

Έλα ρέ δεν το ήξερα . Μάλλον τώρα θα την έχω στο νου μου

Όσο για τη προσφορά του τς τη λέτε;καλή;εσείς για ποιο λόγο θα το περνάτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρέ δεν το ήξερα . Μάλλον τώρα θα την έχω στο νου μου

Όσο για τη προσφορά του τς τη λέτε;καλή;εσείς για ποιο λόγο θα το περνάτε;

Επειδή έχω καλό στερεοφωνικό με ηχεία B&W με βολεύει τα μάλα για να μην τραβάω καλώδια από τον υπολογιστή προς τα κει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα παραγγελία αλλά για αντικαταβολή με έβαλε και έγραψα κάπου αντικαταβολή και μετά κατάθεση σε τράπεζα το έκανα σωστά η να το ακυρώσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα παραγγελία αλλά για αντικαταβολή με έβαλε και έγραψα κάπου αντικαταβολή και μετά κατάθεση σε τράπεζα το έκανα σωστά η να το ακυρώσω;

Ναι, έτσι γίνεται (Για πληρωμή με αντικαταβολή, εισάγετε τη λέξη "ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ" στο πεδίο V.CODE. Συνεχίστε την παραγγελία σας και στις επιλογές πληρωμής επιλέξτε "Κατάθεση σε Τραπ. Λογαριασμό". Η παραγγελία σας θα σας παραδοθεί κανονικά με αντικαταβολή, στη διεύθυνση που θα ορίσετε.), παρε τους όμως και ένα τηλέφωνο αύριο το πρωί...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να έχετε υπόψη πως σύμφωνα με το εγχειρίδιο, που δόθηκε πιο πάνω σε λινκ, στο θέμα της τροφοδοσίας δεν έρχεται με usb αντάπτορα οπότε θα βάλετε κάποιον δικό σας από τα σμάρτφον/τάμπλετ ή θα πάρετε ξεχωριστό που έτσι κι αλλιώς φτηνός είναι. Θα ξέρω περισσότερα όταν το παραλάβω και θα σας πω εντυπώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

in2dark πες για το ηχειάκι. Καλό πράγματι? Είναι της τάξης των 90€? 2χ15W πρέπει να μιλάμε για αρκετή δύναμη.

90 δεν θα εδινα με τιποτα. Βασικα το πηρα για το δωματιο των παιδιων. Με ενα παλιο android παιζουν μουσικη κ γουσταρουν. Ναι οντως εχει δυναμη. Ειχα διαβασει κ reviews και πολυς κοσμος λεει καλα. Το αλλο το πηρα για το γραφειο να παιζει background μουσικη. Για το μεγεθος του παιζει καλα... Ηχεια pc δηλαδη.

 

Η crystal ειναι γνωστοτατη εταιρια στο θεμα hifi. Ελληνικη με εξαγωγες. Η παραγγελια online εχει ενα θεμα με bugs αλλα τηλεφωνικα τις εκανα, επομενη μερα με courier επαρχια και αντικαταβολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να έχετε υπόψη πως σύμφωνα με το εγχειρίδιο, που δόθηκε πιο πάνω σε λινκ, στο θέμα της τροφοδοσίας δεν έρχεται με usb αντάπτορα οπότε θα βάλετε κάποιον δικό σας από τα σμάρτφον/τάμπλετ ή θα πάρετε ξεχωριστό που έτσι κι αλλιώς φτηνός είναι. Θα ξέρω περισσότερα όταν το παραλάβω και θα σας πω εντυπώσεις.

λογικα δεν θα τραβάει πολλά αμπερ.. Γύρω στο 1 λέω τώρα θα δούμε μάγκες οποίος παραλάβει πρώτος ας ανεβάσει άμα θέλει καμία φώτο .καλημέρα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρήγγειλα το ηχειάκι από you πάλι στα 29,90. Παραλαβή από κατάστημα ACS οπότε χωρίς μεταφορικά.

Βασικά βαριόμουνα να εγγραφώ, στο you μου καταχώρησαν την παραγγελία τηλεφωνικά.

Thank you TS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρήγγειλα το ηχειάκι από you πάλι στα 29,90. Παραλαβή από κατάστημα ACS οπότε χωρίς μεταφορικά.

Βασικά βαριόμουνα να εγγραφώ, στο you μου καταχώρησαν την παραγγελία τηλεφωνικά.

Thank you TS.

.

post-66821-0-82621500-1431932884_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο μου βγαζει

 

Σφάλμα Τύπος: System.Reflection.TargetInvocationException Μήνυμα: Property accessor 'DocumentCode' on object 'ASP.controls_basketwebpart_ascx' threw the following exception:'Column 'ADCode' does not belong to table ESFIDocumentTrade.'
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...