Προς το περιεχόμενο

Δέκτης Wi-Fi WIDAC - crystal audio 19.95€ [ΤΕΛΟΣ - 25% πανω πηγε η τιμη]


archimidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το widac κυκλοφορεί πανω από χρόνο, αλλά μάλλον δεν είχε τις αναμενόμενες πωλήσεις και αφού το αντικατέστησαν με σχεδόν αντίστοιχο προϊόν ,μείωσαν και την τιμή..

http://www.crystalaudio.gr/ProductDetails/WiDAPTOR.aspx

Σε κριτικές πάντως δεν αναφέρουν πουθενά για χρήση της USB θύρας για αναπαραγωγή από USB stick,hard drive.

Αν δεν κάνω λάθος υπήρχε και αγγελία εδώ στο insomnia για πάρα πολύ καιρό(τιμή στα 50 ευρώ),χωρίς να έχει πουληθεί!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι προσφορά

Δεν το χρειάζομαι

Δεν θα το πάρω

Είναι προσφορά

Δεν το χρειάζομαι

Δεν θα το πάρω

Είναι προσφορά

Δεν το χρειάζομαι

Δεν θα το πάρω

 

Thanks ts...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτο μου βγαζει

 

Σφάλμα Τύπος: System.Reflection.TargetInvocationException Μήνυμα: Property accessor 'DocumentCode' on object 'ASP.controls_basketwebpart_ascx' threw the following exception:'Column 'ADCode' does not belong to table ESFIDocumentTrade.'

 

Που σ' το βγάζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω ts πιστευω αν έχεις ράδιοενισχυτή μπορείς να ακούσεις πλέον από ότι συσκευή υπάρχει . ελπίζω μην έχει καθυστέρηση κτλ. Και τζετ τιμή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατα την πληρωμη φιλε μου.. απο 2 μηχανηματα.. να αλλαξω ip παιζει να ειναι που ειμαι τσεχια

Mου έχει βγάλει κα μένα κατι ακαταλαβίστικο πριν καιρό από Ελλάδα, πάρε τους τηλέφωνο να βάλουν αυτοί την παραγγελία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mου έχει βγάλει κα μένα κατι ακαταλαβίστικο πριν καιρό από Ελλάδα, πάρε τους τηλέφωνο να βάλουν αυτοί την παραγγελία...

Ειμαι δουλεια και δεν εχω το δικο μου τηλ εδω. (εξωτερικο) μονο το εταιρικο που δεν παιρνει εξωτερικο..

μαμα τα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι δουλεια και δεν εχω το δικο μου τηλ εδω. (εξωτερικο) μονο το εταιρικο που δεν παιρνει εξωτερικο..

μαμα τα

http://www.crystalaudio.gr/Contact_Us.aspx

Στο "Θέμα" επέλεξε "Πωλήσεις"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, χρεώνει 19,95. Και για του λόγου το αληθές απόσπασμα από το e-mail επιβεβαιώσης της παραγγελίας.

 

Προϊόν(τα) που αγοράσατε
Ποσότητα
Wi-Fi Music Receiver -
1,00

 

Τιμή: 19,95

Κόστος αποστολής: Τα έξοδα αποστολής καλύπτονται από την Crystal Audio

Συνολική αξία: 19,95 

*Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν Φ.Π.Α.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...