Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Yi Sports Cam 64.28€


Anekselektos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 487
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα σε όλους.

 

Να ρωτήσω σε εκπομπές που βλέπουμε στην tv χρησιμοποιούν gopro? Για χρήση όπως μια κανονικής κάμερας κάνει αυτή?

Αν βγάλουμε το κομμάτι του οικονομικού ποια είναι καλύτερη ανάμεσα στην

Xiaomi Yi Sports - GoPro 3+ - GPro 4 ?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι στην τηλεόραση επαγγελματικές κάμερες που είναι τελείως άλλη κατηγορία αλλά και σε πολλά κανάλια του YouTube πάλι χρησιμοποιούν καθαρά Camcorders.

 

Αν βγάλουμε την τιμή η Gopro τα ακριβά μοντέλα είναι μπροστά αν όμως χρειάζεται 3 4 fixed κάμερες για λήψεις από άλλες γωνίες Xiaomi με το κιλό και είσαι κομπλε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικά δοκίμασα την KINGMA στα 5 μέτρα για 50 λεπτά και βάζει υγρασία. Ευτυχώς άκουσα τους φίλους από εδώ και τη δοκίμασα πρώτα με χαρτοπετσέτα γιατί σε κάτι σύντομες βουτιές είχα δει να θολώνει πολύ...

 

1) Το PAYPAL καλύπτει τα έξοδα επιστροφής αν χρειαστεί; Εγώ την παρήγγειλα μέσα Μαΐου...

 

2) Ποια θήκη προτείνετε από Gearbest που είναι με διαφορά φθηνότερο στις θήκες. Λέω να πάρω την κόκκινη για 60μ. Τι λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο μαγαζί προτείνετε για αγορά;

Θα γίνει από Αγγλία οπότε δεν παίζει θέμα με χρήση κάρτας κλπ

Στο banggood την έχει 60 ευρώ από Κίνα..υπάρχει τίποτα καλύτερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τρόπος να την πάρουμε από το gearbest τώρα με τα capital control?

Ναι υπάρχει. Περισσότερα στο σχετικό νήμα

http://www.insomnia.gr/topic/574635-capital-controls-paypal-ebay-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CE%B5%CE%BE%CF%89%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%8D/page-316?do=findComment&comment=54242938

Πήγαινε στην σελίδα 182 να δεις τον οδηγό.

Είναι θέμα  τύχης της κάρτας όμως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάποιος κάποια γνώμη για την θήκη αυτή ?

http://www.banggood.com/Waterproof-Case-Diving-60M-Durable-Underwater-Protective-Cover-For-Xiaomi-yi-Camera-p-983104.html

 

Επίσης αξίζει να έχεις 3-4 μπαταρίες ( είναι φτηνές απότι βλέπω ) ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικά δοκίμασα την KINGMA στα 5 μέτρα για 50 λεπτά και βάζει υγρασία. Ευτυχώς άκουσα τους φίλους από εδώ και τη δοκίμασα πρώτα με χαρτοπετσέτα γιατί σε κάτι σύντομες βουτιές είχα δει να θολώνει πολύ...

 

1) Το PAYPAL καλύπτει τα έξοδα επιστροφής αν χρειαστεί; Εγώ την παρήγγειλα μέσα Μαΐου...

 

2) Ποια θήκη προτείνετε από Gearbest που είναι με διαφορά φθηνότερο στις θήκες. Λέω να πάρω την κόκκινη για 60μ. Τι λέτε;

 

Έχει κάποιος κάποια γνώμη για την θήκη αυτή ?

http://www.banggood.com/Waterproof-Case-Diving-60M-Durable-Underwater-Protective-Cover-For-Xiaomi-yi-Camera-p-983104.html

 

Επίσης αξίζει να έχεις 3-4 μπαταρίες ( είναι φτηνές απότι βλέπω ) ?

 

Κι εγώ αυτό ρωτούσα παραπάνω. Επίσης από Gearbest η τιμή είναι μισή... :-D  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ αυτό ρωτούσα παραπάνω. Επίσης από Gearbest η τιμή είναι μισή... :-D  :-D  :-D

εγώ προχώρησα σήμερα σε παραγγελία πλήρες πακέτο και θα μου έρθει αυτή η θήκη οπότε μόλις την πάρω θα σας πω γνώμη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά την παρότρυνση ενός φίλου που έχει την KINGMA θήκη το πρόβλημα υπάρχει μόνο στο κουμπί ON/OFF μπροστά. Το κουμπί για να ξεκινήσει η εγγραφή από πάνω δεν βάζει νερά όση ώρα και να το πατήσεις. Το πλαινό δεν το δοκίμασα καθώς στο νερό δεν ενεργοποιώ το wifi. Η δοκιμή έγινε για 45 λεπτά μέχρι τα 5 μέτρα.

 

Άρα αν ανοιγοκλείνετε τη μηχανή εκτός νερού ή θήκη είναι ΟΚ. Οσοι έχετε πρόβλημα δοκιμάστε και πείτε εδώ αν και σε σας δουλεύει έτσι η θήκη. Λογικά για να ισχύει σε 2 ισχύει στην παρτίδα που πωλήθηκε γύρω μέσα Μαΐου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...