Προς το περιεχόμενο

Ερωτηματολόγιο Πτυχιακής- Οποιος μπορει να αφιερώσει 3' λεπτά θα με βοηθουσε πολυ.


StellaTheologou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στα ερωτηματολογία να γραφετε ποιοι είστε, για ποιο σκοπο γινεται η ερευνα και απο ποιο ιδρυμα/σχολη/καθηγητή...

 

ειδαλλως δεν θα πρεπει κανενας να απαντάει γιατι κάλλιστα μπορει να γινεται για εμπορικό σκοπό...

Οταν τα βάλεις με μεγαλη μου χαρα θα το συμπληρωσω και θα το κοινοποιήσω κιολας...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

στα ερωτηματολογία να γραφετε ποιοι είστε, για ποιο σκοπο γινεται η ερευνα και απο ποιο ιδρυμα/σχολη/καθηγητή...

 

ειδαλλως δεν θα πρεπει κανενας να απαντάει γιατι κάλλιστα μπορει να γινεται για εμπορικό σκοπό...

Οταν τα βάλεις με μεγαλη μου χαρα θα το συμπληρωσω και θα το κοινοποιήσω κιολας...

πολυ πιθανο

https://www.facebook.com/stellito.theologou

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα ερωτήματα, δεν εξετάζεται η περίπτωση που έχεις βλάβη, και δεν φταίει ο provider σου αλλά ο ΟΤΕ. Το έχω πάθει 2 φορές. Εκεί πως απαντάς; Οτι ανταποκρίθηκε γρήγορα ο provider σου στο αίτημά σου, αλλά η ουσιαστική λύση του προβλήματος έγινε μετά απο ένα μήνα που το έφτιαξε ο ΟΤΕ;

 

Επίσης, στο ερώτημα να περιμένεις πολύ ώρα στο τηλέφωνο, γιατί συνεχίζει με το οτι "τελικά δεν εξυπηρετήθηκες καλά"; Δηλαδή δεν υπάρχει το ενδεχόμενο, να περιμένεις όντως πολύ ώρα μέχρι να μιλήσεις με τεχνικό αλλά να σου λύσει το θέμα αμέσως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα ερωτηματολογία να γραφετε ποιοι είστε, για ποιο σκοπο γινεται η ερευνα και απο ποιο ιδρυμα/σχολη/καθηγητή...

 

ειδαλλως δεν θα πρεπει κανενας να απαντάει γιατι κάλλιστα μπορει να γινεται για εμπορικό σκοπό...

Οταν τα βάλεις με μεγαλη μου χαρα θα το συμπληρωσω και θα το κοινοποιήσω κιολας...

 

εμενα μου εκανε εντυπωση που ζηταει το email στο τελος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου εκανε εντυπωση που ζηταει το email στο τελος....

 

 

Το ζητάει, δεν το απαιτεί. Αν θέλεις το γράφεις.

 

Έτοιμο κι από εμένα και τους φίλους μου. Καλή επιτυχία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...