Προς το περιεχόμενο

[ups] m-tech 850va 21€ [ΤΕΛΟΣ]


gr234567

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

επεσε ακυρο, ειχαν λεει μονο 4-5 κομματια απο τον προμηθευτη τους και "δε ξαρουν ποτε θα ξαναπαραλαβουν"..

 

τους ειπα να μην ακυρώσουν και θα περιμενω οποτε παραλαβουν αλλα μαλλον (99,9%) δουλευομασταν οποτε σε κανα μηνα θα ρίξω ενα αρνητικο στο σκρουτζ να υπαρχει

Αφου εχει ξαναγινει, γιατι ανοίγετε τοπικ με το ιδιο προιον στην ιδια τιμη από το ιδιο μαγαζι που ακυρωσε ξανα πριν λιγες μερες;

Πρεπει να γινουν γνωστα καποια αγνωστα μαγαζια;

 

Δεν εγινε πιστευω/ελπιζω με αυτόν τον σκοπο. (μου κανει βεβαια εντυπωση γιατι ηταν εν γνωση του TS ο "πρωτος γυρος" και οι ακυρωσεις-πιθανον να το ξεχασε...).

Εγω από τη θεση μου έβγαλα μαγαζι από τιτλο και εσβησα ολο το #1 ποστ για να μην γινει διαφημιση.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυριακή (Δευτέρα) κοντή γιορτή κ. Διαχειριστά... Έτυχε να παρω μια θήκη κινητού από κει πριν ένα μήνα και αποκόμισα καλές εντυπώσεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα πλεον υπαρχει μια ουσιαστικη θεση να πατησεις και να απαιτησεις την αποστολη του ups ,απο την στιγμη που το πουλαει ακομα σε αλλη τιμη και οτι 2 φορες το ιδιο λαθος ''προμηθευτη''(ή οποια αλλη κλασικη δικαιολογια)..........δεν παιζει.Αυτο το παραμυθι πλεον δεν παιζει.να το ξαναπω......δεν παιζει!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επειδή όμως Μανο είναι ΠΣΚ για το οποιο πολλοι μιλουν αλλα καμια φορα συντελουν εμμεσα :P (χωρις να το θελουν θελω να πιστευω), εδιωξα την ταμπελα για να μην γινει διαφημιση 3 ημερων...

 

Ανοικτο θα μεινει, ετσι όμως "ανωνυμο" σε αυτό το τοπικ. Μακαρι να παραλαβετε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβαλα και το παρηγγειλα ,και στο email φαινοταν στα 20.80 ,οταν το ξανανοιξα αλλαξε στα 59 ,επειδη δεν εχω ορεξη για μπλα μπλα εστειλα ακυρωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβαλα και το παρηγγειλα ,και στο email φαινοταν στα 20.80 ,οταν το ξανανοιξα αλλαξε στα 59 ,επειδη δεν εχω ορεξη για μπλα μπλα εστειλα ακυρωση

 

Δεν πάει έτσι.Από την στιγμή που συμβαίνει 2η φορά είναι ύποπτο.Πιθανότατα το κάνουν για συλλογή στοιχείων. Αν ήξερα ότι το έχουν ξανακάνει δεν θα έμπαινα στην διαδικασία να το παραγγείλω, αλλά αφού έδωσα όλα τα στοχεία μου και ολοκληρώθηκε η παραγγελία δεν γίνεται αμέσως μετά να ακυρώνεις και να βάζεις το προϊόν στην 2πλάσια τιμή. Θα τους κράξω και θα ζητήσω πλήρη διαγραφή στοιχείων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήραν στοιχεία και μερικοί έκαναν καινουργιους λογαριασμούς και φακελωθηκαν και το μαγαζάκι θα πάρει για τα γνωστά λάθος συστηματος συγνώμη,λαθος προμηθευτη κτλπ

 

ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΚΡΑΞΙΜΟ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΑΛΟΥΝ ΜΥΑΛΟ!

ΑΣ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΟΥΦΟΜΑΓΑΖΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!! τώρα τελευταια πολλοι πονηροί μας βγήκαν διαφοροι καταστηματάρχες!! Ανέχεια 0% σε τέτοιες τακτικές.γιατί πολύ πονηρό αυτό που έκαναν...

 

(Για τον καρασαρδελη δεν είπα τίποτα γιατί κανει πλακιτσα και υπάρχει προϊστορία)

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...