Προς το περιεχόμενο

[ups] m-tech 850va 21€ [ΤΕΛΟΣ]


gr234567

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Το γεγονός ότι με το που πέσει προσφορά πάνε κάποιοι και τα παίρνουν 5-5 βλέπω δε συγκινεί κανένα σας.

Απλα εσυ ετυχε να εισαι περαστικος και ετσι δεν εχεις εικονα ποιον συγκινει και ποιον όχι. :P

Εχεις χασει (και προσφατα) επεισοδια αλλα είναι οφτοπικ - κανε μια αναζητηση. (πιθανότατα -για να μην πω προφανως- αυτό που ειπε εδώ περι 4 ο καρασαρδελης είναι χιουμορ, τσεκ το περιεχομενο του (ποστς) να δεις πως ξεκινησε αυτό πριν λιγες μερες...)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό που πειράζει είναι αυτοι που :

παρακολουθούν ενα θέμα και δεν ποσταρουν ποτε ,παραγγέλλοντας 10 και βάλε κομμάτια και εμφανίζονται σαν δορυφόροι στις αγγελίες ή σε γειτονικά σάιτ αντιστοίχως και κάνουν τους έμπορους!

 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

dobro και stelio τα είπα πριν 4 μέρες http://www.insomnia.gr/topic/569812-tabletmls-atlas-ips-8-gb-34€399€αποστολή-kotsovolos-εξαντληθηκε/page-9?p=54014214#entry54014214 όπως έγινε και η σχετική παρεμβαση σχολιασμός συμφορουμιτων πριν 3-4μερες στο άλλο θέμα με τα ποντίκια που είπα παραπανω.

 

Μην αποπροσανατολίζουμε όμως την παρούσα κουβέντα και γίνει εκτροχιασμός της. Εδώ έχουμε ενα "θέμα" και ας μείνουμε σε αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη η αρνητικη δεν πολυνοιαζει, εχω αποκτησει αλλη τακτικη σε κατι τετοιες μουφοπροσφορες. μου ριχνεις ακυρο σε μουφοπροσφορα; πολυ ωραια...σου παραγγελνω κατι πανακριβο, πληρωμη με αντικαταβολη και οταν ερθει και μου χτυπησει κουδουνι, εαν ειμαι εκει ριχνω εγω ακυρο, αν δεν ειμαι το τρωει ετσι κι αλλιως. το χω ηδη κανει 4-5 φορες.

ισως ετσι αρχισουν να νιωθουν και προσεχουν τα ''τυπογραφικα/λαθος αποθεματα/αναδρομο ερμη'', ειδικα αν το κανουν ολο και περισσοτεροι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι στο skroutz το μαγαζί σίγουρα θα πρέπει να ρίξετε αρνητική. Αν το είχαν κάνει σε μένα θα απαιτούσα παράδοση μέσω καταγγελίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρο κι εδώ. Ξεκίνησε η διαδικασία απονομής δικαιοσύνης, αρχικά λίγο χαλαρά με ένα απλό, καυστικό mail.

 

Σε ενημέρωσαν ή το είδες στην καρτέλα της παραγγελίας ? Τους έχω στείλει από χθές mail για το άκυρο αλλά ακόμα απάντηση δεν έλαβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απάντησαν στο email διαμαρτυρίας μου σχεδόν αδιάφορα και με περίσσια οικειότητα. Κύριο επιχείρημα τους ήταν ότι έχω αποδεχθεί τους όρους τους. Προχώρησα σε αρνητική βαθμολογία στο skroutz και τώρα συντάσσω αναφορά στη ΓΓΚ και ΙΝΚΑ. Δεν περιμένω πολλά, απλά κάνω το καθήκον μου...

 

Edit : Τώρα ξαναδιάβασα την απάντησή τους και θεωρώ ότι παρέλειψα να αναφέρω την προτροπή τους να... πιω καφέ για τα νευράκια μου!

Απάντησα ότι αν οι αντιδράσεις τους στο μαγαζάκι τους ήταν τόσο άμεσες όσο άμεση είναι και η απόκτηση οικειότητας με την πελατεία τους, όλα θα ήταν καλύτερα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...