Προς το περιεχόμενο

Τι ακριβως συνέβη και έφυγε?


DoomWrath21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειχε ηδη γκομενο αλλα δεν περναγε καλα και ηθελε να βρει αλλον και επαιζε με την εφαρμογη και τελικα βρηκε..... αλλον.

Αυτό είναι πολύ χειρότερο ειδικά αφου την είχα ρωτήσει και μου είχε πει οτι δεν έχει...that would be so fucked up though. :(
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εγώ θέλω να μάθω τι θαυματουργή εφαρμογουλα είναι αυτή στην οποία απαντάνε οι γκομενες? Ρε μήπως μας τρολαρει τώρα?

 

Τώρα φίλε υποθέτω πως κόλλησες μαζί της και θέλεις να μάθεις τι παίχτηκε. Άμα είσαι παρθένος να ξέρεις, όταν πας γαμησεις για πρώτη φορά, κανόνισε να μην είναι πουτανα γιατί μετά θα θέλεις να την παντρευτείς, πίστεψε με :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εγώ θέλω να μάθω τι θαυματουργή εφαρμογουλα είναι αυτή στην οποία απαντάνε οι γκομενες? Ρε μήπως μας τρολαρει τώρα?

 

Τώρα φίλε υποθέτω πως κόλλησες μαζί της και θέλεις να μάθεις τι παίχτηκε. Άμα είσαι παρθένος να ξέρεις, όταν πας γαμησεις για πρώτη φορά, κανόνισε να μην είναι πουτανα γιατί μετά θα θέλεις να την παντρευτείς, πίστεψε με :)

Δεν καταλαβαίνω γιατί να μην απαντάνε οι γκομενες? Σίγουρα όχι όλες αλλά αρκετές απαντανε απο όσο έχω δει :).

 

Την τελευταια συμβουλή θα προσπαθήσω να την ακολουθησω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λολ καλα αυτά είναι πολύ γνωστά από την ηλικία σου μέχρι και 30+. Κατά τα άλλα οι γκόμενες είναι οι "ώριμες" τις υπόθεσης... Μπορεί να σε παίζουν για καιρό κι εσύ να είσαι κουλ, να σου δείχνουν ότι γουστάρουν κτλ και μόλις κάνεις κάποια κίνηση  επιθετική (δεν εννοώ χουφτώματα κ τέτοια προς θεού, εννοώ να ξεκαθαρίσεις τις προθέσεις σου λεκτικά πχ), το γυρίζουν αμέσως αποφεύγοντας το οτιδήποτε και βγάζοντάς σε μαλάκα που ΕΣΥ παρανόησες. :-D.  Από την άλλη ότας τις γράφεις στα @@ σου δεν βλέπεις τα "σημάδια". Και δεν μιλάω μόνο από προσωπική εμπειρία, οι περισσότεροι τα έχουν αντιμετωπίσει αυτά όμορφοι, άσχημοι, δυνατοί, νέοι,μεγαλύτεροι κτλ. Γι αυτό έχει βγεί η έκφραση " Γυναικούλα " για κάτι τέτοιες συμπεριφορές. Οι καλύτερες είναι οι γκόμενες που θα στο πούν στα ίσια ότι δε γουστάρουν με ευγενικό τρόπο για να μην χάνεις κ το χρόνο σου. Γιατί το όλο παιχνίδι χωρίς αποτέλεσμα, για χάσιμο χρόνου το βλέπουν οι περισσότεροι.

Εκτός βέβαια αν είσαι ο ΛΕΠΑ που του αρέσει να κυνηγάει πλάσματα... :eek:

 


Αυτό είναι πολύ χειρότερο ειδικά αφου την είχα ρωτήσει και μου είχε πει οτι δεν έχει...that would be so fucked up though. :(

 

Υou've got SOOOOOOO much to learn...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε λυπάμαι αλλά θα στο χαλάσω.

 

Έπεσες σε επαγγελματία του χώρου. Φτιάχνουν accounts και προσπαθούν να βρουν υποψήφια θύματα για "μάδημα".

Τώρα η συγκεκριμένη, έπαιζε μαζί σου για να κόψει αντιδράσεις και να πάρει Info αλλά είτε είπες κάτι που της έδειξε ότι δεν είσαι κατάλληλος στόχος, είτε επιβεβαίωσε ότι είσαι όντως μικρός (ο περισσότεροι λένε ψέμματα) και "αγαπούλης" και ξέκοψε όσο μπορούσε πιο ανώδυνα για να μην σε πληγώσει και για να χτυπήσει το επόμενο θύμα.

 

Πάμε γι' άλλα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχχχχχ ρε μπομπιρα τι μου θυμίζεις .. ωραίες εποχές , τότε που πραγματικά χτυπούσε η καρδιά για το τίποτα ...

τώρα γαμησετα .. ζώα .. αναισθησία .. από τότε εχω να νιώσω ... πως γίναμε ετσι ρε φιλε ....

Πόσο αλήθεια ρε συ. Μέχρι τα 19 είναι αυτές οι ηλικίες. Μετα αλλάζουν τόσα πολλά χωρίς να το καταλαβαίνουμε και μένουν μόνο οι αναμνήσεις. Αγνες αληθινές εποχές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

man μη το ψαχνεις,οι γυναικες ωντας ανασφαλη οντα εκ φυσεως,θα επιδοθουν σε πολλες τετοιες συμπεριφορες με θερμη κ πειθω,για να ζησουν αυτα που ψαχνουν κ μεσα στα υπολοιπα κυριως ειναι η επιβεβαιωση οτι ειναι ποθητες,κ περναει η μπογια τους.δεν υπαρχει μεγαλυτερη προσβολη για μια γυναικα απο το να πιστευει οτι δεν εχει περαση,δεν ειναι ομορφη,δε τη θελουν κλπ.

 

εξ ου κ οι τοσες "παραλογες" συμπεριφορες τυπου  "μα ηταν τοσο ταιριαστο ζευγαρι γιατι χωρισαν μετα απο 5 χρονια σχεση?" -δεν γουσταρε η γκομενα ηθελε επιβεβαιωση-

"αφου μιλαγαμε τοσο καιρο μολις της ειπα οτι την γουσταρω με ξεκοψε" -πηρε την ultimate επιβεβαιωση κ την εκανε.σαν να τελειωσε το εργο που εβλεπε ενα πραμα.χαθηκε η αγωνια κ το ενδιαφερον.note εδω οτι με καταλληλους χειρισμους,εχει κ περαιτερω εξελιξη η υποθεση.

 

καπως ετσι παει.παιχνιδι μυστηριου.

 

οποτε λοιπον,δεν εχει να κανει ουτε με σενα,ουτε με την μοιρα,ουτε με την γκαντεμια,κ μη σε προβληματιζει καν οτι εγινε.εχε το στο νου σου αυτο κ κοιτα να επωφεληθεις απο παρομοιες η μη καταστασεις στο μελλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω πως έγινε σχέση μέσω google play.... :blink:

 

Την είδες ποτέ από κοντά την κοπέλα;

Δεν έγινε σχέση βασικά απλα ξέρω γω είπαμε και μετά τις εξετάσεις να βγούμε γιατί είχα ελπίδες αλλά NOPE! Τεσπα σας ευχαριστώ παιδιά για τις συμβουλες :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εγινε και τιποτα,μικρος εισαι ακομα,θα εχεις πολλες ευκαιριες.

Μη χανεις χρονο με online μεθοδους,προτιμησε πιο αμεσες λυσεις.. :-)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έγινε σχέση βασικά απλα ξέρω γω είπαμε και μετά τις εξετάσεις να βγούμε γιατί είχα ελπίδες αλλά NOPE! Τεσπα σας ευχαριστώ παιδιά για τις συμβουλες :)

Μην δίνεις σημασία, παίρνουν θάρρος με κάτι τέτοια.

Ακόμα και να λιώνεις, μη το δείχνεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό φίλε μου μου έτυχε πριν λίγο καιρό αλλα σε live κατάσταση, ξενέρωσα αρκετά αλλα όταν το σκέφτηκα καλά ξέρεις τι είπα ?
 
9260622063_d132d0f6be_z.jpg

καμία γκόμενα (ή γκόμενος γιατι ισχύει κ για τις γυναίκες αυτό) δεν αξίζει να ασχολήσε αν δεις οτι παίζει παιχνιδάκια με την πάρτη σου(πόσο μάλλον διαδικτυακή ) , move on στην επόμενη και μην κολλάς 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...