Προς το περιεχόμενο

Tablet για τον στρατό...


geo7gik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, θα ήθελα να μου προτείνετε ένα ταμπλετ, κυρίως για ταινίες, σειρές και κανένα παιχνίδι, μέχρι 120€...Βοηθήστε τον Έλληνα στρατιώτη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε για στρατό εξαρτάται.
Γιατί έχω ακούσει περιπτώσεις που τους έχουν πάρει το κινητό, ή που απαγορεύουν κινητά με κάμερα και τέτοια. Πόσο μάλλον να έχεις και τάμπλετ!
Τώρα αν είσαι σε κανένα χώρο και ξέρεις πως είσαι άνετος και δε θα σου το πάρει κανείς, θα σου πρότεινα να βάλεις άλλα πενήντα ευρώ και να πάρεις κάποιο 4G τάμπλετ που έχω κι εγώ γιατί τα 3G είναι πιο αργά στο internet. Το samsung από τα βιντεοκλάμπ seven: http://www.sevenspot.gr//gr/GamesInner/50c9e7657f0393884ca5c473822a5a3a/4624-46547.htmlστα 175. Στη χειρότερη βρες ένα δύο συγγενείς σου και πες να σου δώσουν από 25 ευρώ ο καθένας να καλύψεις τη διαφορά.
Η μπαταρία του με ανοιχτό το 4G όλη μέρα και το GPS και σερφάρισμα ασταμάτητο κρατάει στην κυριολεξία μια ολόκληρη μέρα. Μπορείς να δεις ταινίες πολλές μέχρι να πέσει η μπαταρία. Γύρω στις πέντε κανονικού μήκους ταινίες τις βλέπεις. Δηλαδή αν μπορείς να έχεις τάμπλετ στο στρατό, πιστεύω πως η αυτονομία είναι κάτι το πολύ σημαντικό, και έτσι πρέπει να στραφείς σε συσκευές με μεγάλη όσο γίνεται αυτονομία. Γιατί και να μπορεί να το κρύβεις αν χρειάζεσαι κάθε λίγο και λιγάκι φόρτιση δε σε βολεύει, γιατί και πρίζα μπορείς να μη βρίσκεις κάπου αλλά και να το κρύβεις την ώρα που φορτίζει ίσως να είναι δύσκολο. Για μένα, αυτό το τάμπλετ ενδείκνυται. Βέβαια αργεί να φορτίσει. Παίρνει κάπου τρεις ώρες γεμάτες αλλά μετά σου διαρκεί πάρα πολύ. Με μέτρια χρήση δηλαδή και αν κλείνεις και το 4G και το GPS θα σου κρατά μέρες. Τώρα μπορεί να σου προτείνουν και κάποιο αλλο καλύτερο. Εντάξει, δεν είμαι ειδικός στο θέμα, όμως είμαι αρκετά ευχαριστημένος με το συγκεκριμένο και τη συγκεκριμένη σύνδεση του OΤΕ internet on the go. Πιάνει παντού και πολύ γρήγορα. Τα έχεις όλα πιστεύω με το samsung galaxy tab 4,  7 ιντσων,  4G.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε πληροφορώ ότι οι περισσότεροι έχουν Tablet εδώ στη Λήμνο...Είναι λιγάκι ακριβό, αλλά είναι πολύ καλό tablet το Samsung...Ευχαριστώ για την πρόταση!Απλά δεν ξέρω τι παίζει με 4g και τέτοια...αξίζει ή να κοιτάξω μόνο Tablet με wifi ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο με wifi θα σου ειναι αχρηστο. δεν θα μπορεις να εισαι ιντερνετ. εκτος βεβαια αν το παρεις με μεγαλη μνημη και το γεμιζεις ταινιες οσο εισαι εξω. αλλα και παλι θα προτιμουσα να ειχε και ιντερνετ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συμφωνό με τα παιδιά παραπάνω καλύτερα πάρε ένα να έχει 3g/4g για να σερφάρεις και λίγο όταν βαρας σκοπιες (αν πιάνει και σήμα βέβαια)

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε πληροφορώ ότι οι περισσότεροι έχουν Tablet εδώ στη Λήμνο...Είναι λιγάκι ακριβό, αλλά είναι πολύ καλό tablet το Samsung...Ευχαριστώ για την πρόταση!Απλά δεν ξέρω τι παίζει με 4g και τέτοια...αξίζει ή να κοιτάξω μόνο Tablet με wifi ;

 στην 88 μεααπ εισαι μηπως ?αχχχχχχχχχχ πως περασα τοσα χρονια ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα πηξεις κωλοψαρο.......

 

 

εγω πηρα αυτο ασχετα αν εχω τελειωσει απο φανταρος εδω και 28 χρονια..... ( στο πλατυ ημουν και εγω 286), το οποιο μου φαινεται πολυ καλο σε ολα και στηριζουμε και Ελλαδα. Το πηρα 129 απο members.

 

http://www.e-shop.gr/tablet-creev-q1000-101-ips-quad-core-16gb-wi-fi-bt-radio-android-44-kk-green-p-PER.903209

Επεξ/σία από rfc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λήμνο υπηρετώ 88 ΛΔΒ...Ευχαριστώ για τις προτάσεις παιδιά, θα εξεταστούν εξονυχιστικά...όποιος έχει να προτείνει κάτι άλλο καλοδεχούμενη η πρόταση του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λήμνο υπηρετώ 88 ΛΔΒ...Ευχαριστώ για τις προτάσεις παιδιά, θα εξεταστούν εξονυχιστικά...όποιος έχει να προτείνει κάτι άλλο καλοδεχούμενη η πρόταση του...

Που ειναι αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...