Προς το περιεχόμενο

SISWOO C55. Με οθόνη 5,5 ιντσών, 64-bit CPU, 4200mAh μπαταρία και 4G στα $120


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Members
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το SISWOO C55 απευθύνεται σε χρήστες που επιθυμούν ένα αρκετά άνετο περιβάλλον εργασίας, που θέλουν συμβατότητα 4G για υψηλή ταχύτητα ακόμα και όταν βρίσκονται on-the-go και Dual SIM δυνατότητες.Βασίζεται στο MediaTek SoC MT6735, με τετραπύρηνο επεξεργαστή 1,5GHz και υποσύστημα γραφικών Mali-T720, το οποίο συνοδεύεται από 2GB RAM και 16GB αποθηκευτικού χώρου, που επεκτείνεται με την χρήση κάρτας μνήμης microSD.

 

Η συσκευή υποστηρίζει WiFi 802.11a/b/g/n, Bluetooth 4.0, GPS καθώς και δίκτυα 4G LTE ενώ προσφέρει δύο υποδοχές για ισάριθμες κάρτες SIM (Dual SIM, Dual Standby, η μία από τις δύο microSIM). Η μπαταρία του SISWOO έχει χωρητικότητα 4200mAh.

 

Η οθόνη του έχει διαγώνιο 5,5 ιντσών και είναι τύπου LCD IPS (OGS) και υποστηρίζει ανάλυση 720 x 1280 pixels. Στην πρόσοψη διαθέτει κάμερα 5,0 Megapixels για βιντεοσυζητήσεις και selfies ενώ στο πίσω μέρος εξοπλίζεται με κάμερα 8,0 Megapixels, αυτόματης εστίασης που συνοδεύεται από flash.

 

Οι διαστάσεις του SISWOO C55 είναι 154,5 x 78 x 8,4 χιλιοστά και το βάρος του είναι 145 γραμμάρια. Το λειτουργικό σύστημα είναι το Android 5.1 Lollipop. Θα το βρείτε στο online κατάστημα Geekbuying με τιμή $112 με κωδικό αγοράς SISWOOC55.

Επεξ/σία από insomnia.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου στα 110 Euro αν σου χαλάσει χ@στηκες τρίποντο από το μπαλκόνι στον κάδο.....

Έχεις βλέπω εκατοσταευρα για πέταμα.... να είσαι καλά να τα πετάς

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις βλέπω εκατοσταευρα για πέταμα.... να είσαι καλά να τα πετάς

σιγά εδώ αλλοι έχουν 600ευρα και 700ευρα για πέταμα  ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις βλέπω εκατοσταευρα για πέταμα.... να είσαι καλά να τα πετάς

Όχι φίλε μου δεν έχω.

Γι' αυτό αγοράζω πάντα επώνυμα κινέζικα πληρώνοντας κάτι παραπάνω.

Και ποτέ δεν μου έχει χαλάσει κανένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...