Προς το περιεχόμενο

[κινητό]Samsung Galaxy SIII Mini 99€@kotsovolos


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

στον κώτσο στα ίδια χρήματα υπάρχει και αυτό

ZTE Blade L3 5'' dual 

 

 

Να ήταν και  2gb  τότε ναι ( αλλά με 1 δεν πάει πουθενά και αυτό.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ήταν και  2gb  τότε ναι ( αλλά με 1 δεν πάει πουθενά και αυτό.)

 

Με οσα λεει ο φιλος εδω ΔΕΝ το νομιζω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=419357

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τηλέφωνο το έχω και έιναι τραγικά αργο, πηρα ενα moto g και έιδα το φώς μου και απόρεσα τι έκανα τόσο καίρο με το s3. Με κλειστά ματια αξίζει τα 60 παραπάνω ή απλά δεν θα έπερνα τπτ αν ήταν να πάρω πάλι το s3 mini.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με οσα λεει ο φιλος εδω ΔΕΝ το νομιζω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=419357

 

Και τι λέει ο φίλος εκεί δηλαδή ?

Άσε το βρήκα μάλλον λες αυτό το σχόλιο Edit 1.....δειχνει εξαιρετικο για τα ευρω που ζητα..και εχει και Lollipop....

 

και επειδή το λέει ισχύει? ο καθένας μπορεί να λέει ότι θέλει  ..αυτός στο video είπα ότι το κινητό είναι Lg  :-)  Τέσπα το να έβαζαν 2gb δεν νομίζω ότι τους ήταν τόσο ακριβό εκεί στην ZTE. ( και θα άξιζε το 100€ )

Αντί αυτού τέλος βάλε άλλα 70€ ( ξέρω είναι μεγάλη η διαφορά )  και πάρε το κατά πολύ ανώτερο του p8 Lite από το δίπλα θέμα ( για να έχεις αξιόλογο κινητό για τα επόμενα 2 χρόνια , Δες και κάτω και θα καταλάβεις γιατί αξίζει τα +70! ) 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7105&idPhone2=5033&idPhone3=7201

Είναι σε όλα καλύτερο! το P8 Lite ενώ το L3 δεν είναι σε όλα καλύτερο από το ξεπερασμένο πλέον S3 mini του τίτλου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω 4 χρόνια για τον μόνο λόγο της βολικότητας που έχω στο να το δουλεύω με το ένα χέρι ένα ΚΙΝΗΤΟ και όχι μια ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, και μπορώ να πω πως είναι από τα πιο αξιόπιστα κινητά που έχω δουλέψει .  Σε φιλικά πρόσωπα και γνωστούς που το έχουν εξίσου 3 χρόνια δεν έχουν δει πρόβλημα.

 

Προσωπική μου εμπειρία το έχω παραλάβει από service 2 φορές , πρόβλημα στην υποδοχή των ακουστικών, στο σημείο αυτό - έναρξης αποκόλλησης της εσωτερικής "κόλλας" ανάμεσα στην οθόνη και το τζάμι. Μοιάζει σαν σαρανταποδαρούσα . Εκτός του οπτικού θέματος σε δεύτερο χρόνο αρχίζει ένα φαινόμενο σαν corrupted textures φάση. Λες και έχει χτυπήσει η vram της vga , που σε αρκετές περιπτώσεις μαυρίζει τελείως και την μισή οθόνη. Ωστόσο σε google κτλ όσο το έψαξα από περιέργεια , δεν βρήκα αυτό το σύμπτωμα να το αναφέρει κανένας :/ guess το δικό μου κομμάτι κάτι θα έχει . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η οθόνη του είναι εκπληκτική και είναι το μεγαλύτερο ατού του. Το έχω από τότε που πρωτοβγήκε και με έχει βολέψει αφάνταστα. Το μόνο μειονέκτημα είναι η μπαταρία του, ειδικά αν το χρησιμοποιείς πολύ με wifi και 3g κρατάει μια μέρα με το ζόρι, αλλιώς βγάζει και 3 άνετα.

Τραγικά αργό δεν είναι σε καμία περίπτωση, ίσα ίσα. Όσο είχα την stock rom κόλλαγε ορισμένες φορές επειδή γέμιζε η ram από το λογισμικό που είχε φορτώσει η samsung, με μια επανεκκίνηση βέβαια έστρωνε πάλι. Τώρα που έχω cm11 εδώ και 2 χρόνια είναι αέρας, δεν κολλάει πουθενά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σκεφτειτε οτι προσφατα υπηρχε σε προσφορα το S4mini plus (που ειναι πολυ καλυτερο τηλεφωνο) 129 τοτε δεν ειναι προσφορα. Ειναι κλοπη? Οχι δεν ειναι κλοπη, ειναι μια νορμαλ τιμη για ενα ποιοτικο samsung καμμια σχεση με τα young, pocket κτλ...

 

Αν ειχα 100 ευρω θα το αγοραζα?? Κατηγορηματικα ΟΧΙ! Αν δεν μπορουσα να δωσω αλλα λεφτα θα πηγαινα σε μεταχειρισμενο αξιολογο τηλεφωνο...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αξίζει με 10€ παραπάνω παίρνεις moto E που είναι αρκετά καλύτερο και με lollipop out of the box.

Επίσης υπάρχουν και αρκετές επιλογές σε lumia smartphones.

Χωρίς φλας δεν πάει πουθενά το μότο e απλά πράγματα! Να δώσει καποιος 120 ευρώ και να μην εχει φλας τι κινητό? Για κλάματα απλά! Τι να το κάνω το λολλιποπ ! Οβεραλ είναι καλύτερη συσκευή αλλά εκεί τα χάνει ολα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...