Προς το περιεχόμενο

Deezer 0.99 gbp


led zeppelin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικα του spotify ΔΕΝ ειναι προσφορα. Ειναι τιμη για νεους συνδρομητες. Πρεπει να φτιαξεις καινουργιο λογαριασμο για να την αξιοποιησεις την τιμη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βασικα του spotify ΔΕΝ ειναι προσφορα. Ειναι τιμη για νεους συνδρομητες. Πρεπει να φτιαξεις καινουργιο λογαριασμο για να την αξιοποιησεις την τιμη. 

εφτιαξα καινοριο λογαριασμο αλλα οταν εκανα login απο paypal ειδαν οτι ειμαι απο ελλαδα και δν με αφησαν να πληροσο λεω να δοκιμασει καποιος που δν εχει αγορασει απο παλια μεσω paypal συνδρομη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα του spotify ΔΕΝ ειναι προσφορα. Ειναι τιμη για νεους συνδρομητες. Πρεπει να φτιαξεις καινουργιο λογαριασμο για να την αξιοποιησεις την τιμη. 

 

Εγω είχα free account πανω από 1 χρονο και σε αυτο το account ενεργοποιησα το premium.

 

Νεος συνδρομητής είμαι από αυτή την αποψη (ποτε μεχρι τώρα δεν πληρωσα συνδρομή), αλλά account καινούργιο δε χρειαστηκε να φτιαξω.

 

edit: παιζει να ισχυει ακόμα και για ελλαδα αλλα μονο για οσους δεν ειχαν ποτε premium

 

https://www.spotify.com/gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειτε οτι συνδρομητης ειναι αυτος που πληρωνει, εσυ δεν ησουν συνδρομητης τοσο καιρο, απλα χρηστης.

 

Απλα εμεις εχουμε 1 μηνα δωρεαν και οχι 3 μηνες με 3 ευρω.

 

Edit: Για καποιο λογο ομως, ενω εχω υπολοιπο στο Paypal δεν με αφηνει να κανω καινουργιο λογαριασμο premium...

Edit2: Τα καταφερα με καρτα τελικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Να ενημερώσω ότι το Deezer της προσφοράς μπαίνει στις «My preapproved payments» (σε εμένα τουλάχιστον, έτσι έγινε), οπότε πρέπει να θυμηθείτε να το αφαιρέστε από την αντίστοιχη λίστα πληρωμών του λογαριασμού Paypal ώστε να μην ανανεωθεί αυτομάτως η συνδρομή.

Αυτό γίνεται μπαίνοντας στον λογαριασμό και επιλέγοντας:
Profile, My money, Update στο My preapproved payments, Deezer, Cancel στο Description.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερώσω ότι το Deezer της προσφοράς μπαίνει στις «My preapproved payments» (σε εμένα τουλάχιστον, έτσι έγινε), οπότε πρέπει να θυμηθείτε να το αφαιρέστε από την αντίστοιχη λίστα πληρωμών του λογαριασμού Paypal ώστε να μην ανανεωθεί αυτομάτως η συνδρομή.

 

Αυτό γίνεται μπαίνοντας στον λογαριασμό και επιλέγοντας:

Profile, My money, Update στο My preapproved payments, Deezer, Cancel στο Description.

Είσαι ωραίος! Ευχαριστώ, το είχα παραλείψει αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

στις 11/9 (προχτες δλδ) εχει στειλει mail το deezer σε οσους ειχαν ενεργοποιηση αυτην την προσφορα, για αλλους 3 μηνες με 1 λιρα! γινεται ενεργοποιηση μεχρι 11/10 οπως αναφερει το email!

 

6 μηνες premium = 2 λιρες, δεν το λες και ασχημο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι unique το λινκ σε καθε mail, σε παρα πολλους εχει ερθει το email, μηπως ειναι σε κανα spam folder ;

Κι εκεί μπήκα και στο trash folder, αλλά τίποτα. Κάθε βοήθεια παιδιά θα είναι πολύ καλοδεχούμενη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το mail δεν βρέθηκε... :(
Αν κάποιος δεν θέλει να ανανεώσει, θα ήθελα να του πληρώσω την ανανέωση για να το χρησιμοποιήσω. Είναι καλή παρέα στο αστικό :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...