Προς το περιεχόμενο

[tablet]Archos 70C Titanium 8GB ,19.90 € +3,99€ μετ.@kotsovolos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 460
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προχθές που ο γάτος μου το έριξε απο 1.50 μέτρο στο πάτωμα ανακάλυψα οτι το πίσω καπάκι ειναι με κλιπσάκια και φαντάζομαι ανοίγει εύκολα. Φυσικά δεν έπαθε το παραμικρό το ταμπλετάκι.

 

Αντε να ρουταριστεί να το ξελαφρώσουμε λιγάκι.

 

Οσο για το soccer stars (παιχνίδι) το δόκίμασα χάρη στην αναφορά που έκανε ο συμφορουμίτης οτι δεν έτρεχε στο δικό του. Δεν το ήξερα δηλαδή το παίχνίδι.

 

Οχι μόνο παίζει αλλά ειναι και άκρως εθιστικό δοκιμάστε το οι του android..Επίσης παίζει smooth χωρίς να λαγκάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιόν launcher χρησιμοποιείτε? Είχα τον apex αλλά δεν μου άρεσε και έβαλα τον nova.

 

Δοκίμασε και τον next browser που ανέφερα και πρίν μήπως και σου κάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε και τον next browser που ανέφερα και πρίν μήπως και σου κάνει

 

Για browser χρησιμοποιώ τον opera mini.

Για launcher ρώτησα αναρωτούμενος ποιος είναι ο ελαφρύτερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχθές που ο γάτος μου το έριξε απο 1.50 μέτρο στο πάτωμα ανακάλυψα οτι το πίσω καπάκι ειναι με κλιπσάκια και φαντάζομαι ανοίγει εύκολα. Φυσικά δεν έπαθε το παραμικρό το ταμπλετάκι.

 

Αντε να ρουταριστεί να το ξελαφρώσουμε λιγάκι.

 

Οσο για το soccer stars (παιχνίδι) το δόκίμασα χάρη στην αναφορά που έκανε ο συμφορουμίτης οτι δεν έτρεχε στο δικό του. Δεν το ήξερα δηλαδή το παίχνίδι.

 

Οχι μόνο παίζει αλλά ειναι και άκρως εθιστικό δοκιμάστε το οι του android..Επίσης παίζει smooth χωρίς να λαγκάρει.

Nαι ειναι παιχνιδαρα το soccer stars..Aπλα μην πεσετε πανω μου γιατι θα υποφερετε...παιζω με το φβ της γυναικας μου-eirini- level 38--- 65% win --- 7000+ goals...Στο συγκεκριμενο ταμπλετακι οταν πηγαινε να ανοιξει μαυριζε η οθονη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά μια παρένθεση.

 

Απο το slot της κάρτας μνήμης μπορεί να μπεί καμια σκόνη στην οθόνη ή καμια τρίχα.

 

Ενα που έχει η μάνα μου και ενα της κοπελιάς μου που πήγα να το δώσω κιόλας, είχαν σκουπιδάκι. Στο πρώτο είχε μπει ενας κόκος σκόνης ενω στο δεύτερο μια τρίχα απο τον σιαμέζο γάτο μου.. (οσο αστείο κι αν ακουγεται)

 

Απλά το αναφέρω για να καλύψετε το σλοτ με κάτι για να μπει τίποτα και μετα παιδεύεστε.

 

 

Οσο για το ρουτ αναμένω κι εγώ εξελίξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μεταφερθεί ολόκληρο για να υπάρχει μια συνέχεια στο ιστορικό των posts, αντί να ανοιχτεί καινούριο, αν το κρίνουν απαραίτητο οι διαχειριστές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...