Προς το περιεχόμενο

Mini 4-Port 1080P HDMI Switch (3-IN/1-OUT) €1.91 @allbuy


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρήγγειλα και εγώ ένα για να συνδέσω το xbox one μαζί με το 360 στην ίδια tv που εδώ και τόσο καιρό υποφέρει βάλε-βγάλε τα hdmi. Ας ελπίσουμε οτι θα έχει το ανάλογο οπτικό αποτέλεσμα χωρίς να επηρεάζει.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον φίλο dobro!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κάτι σημαντικό που μπορούν να απαντήσουν αυτοί που το έχουν

Επιλέγει αυτόματα την αντίστοιχη είσοδο με το που ανοίξει;

 

 Σε εμένα που έχω ένα ίδιο οπτικά , αλλάζει αυτόματα την είσοδο αναλόγως απο που βλέπει σήμα .  Απλά είχε χαλασμένη μια είσοδο οπότε ευκαιρία για αλλαγή !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Σε εμένα που έχω ένα ίδιο οπτικά , αλλάζει αυτόματα την είσοδο αναλόγως απο που βλέπει σήμα .  Απλά είχε χαλασμένη μια είσοδο οπότε ευκαιρία για αλλαγή !

 

Φίλε Galaxy από θέμα ανάλυσης στην τηλεόραση πως πάει, υπάρχουν διαφορές ή είναι σαν να έχεις τη συσκευή πάνω στην tv απευθείας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Galaxy από θέμα ανάλυσης στην τηλεόραση πως πάει, υπάρχουν διαφορές ή είναι σαν να έχεις τη συσκευή πάνω στην tv απευθείας;

 

Μπα σε ενα monitor Dell 24' που εχω το pc - xbox 360  - Android Tv box minix δεν βλέπω κατι ανησυχητικό . Μια χαρά παίζει . ;-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος θέλει να επιχειρήσει κάτι ας δοκιμάσει αυτό : https://www.allbuy.com/detail/80580 0,05 ευρώ

Μετά απο Google βγήκε ότι είναι το:

17-Key IR Remote Control for Smart Car - Black (1 x AG10)

 

Για διάφορους πειραματισμούς καλό είναι... Δεν κάνω καινούριο θέμα μιας και ίσως είναι λάθος (αν και υπάρχει μέρες)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To mini 4-port το έχω τρια χρόνια και δουλεύει αψογα! Κανενα απολύτως πρόβλημα με συνδεδεμένο επάνω Η/Υ σε 1200p, PS4 και δέκτη τηλεόρασης. Με το που ανοίξεις μια συσκευή το καταλαβαίνει αυτόματα και επιλέγει αυτόματα την ανάλογη είδοσο.

Προσοχη: Εαν δουλεύεις στον Η/Υ και ανάψεις το PS4, ΔΕΝ θα γυρίσει αυτόματα στο PS4. Θα παραμείνει εκει που είναι. Μόνο απο κατάσταση αναμονής ανιχνεύει κι επιλέγει.

post-94512-0-57715800-1433928429_thumb.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι καλά που υπάρχουν και αυτοί οι Κινέζοι και ακόμα και με 3€ στην τράπεζα δεν είσαι φτωχός, αλλά καταναλωτής.

 

Ευχαριστώ τον ts, έκανα τα ψώνια μου και για αυτό τον μήνα :)

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To mini 4-port το έχω τρια χρόνια και δουλεύει αψογα! Κανενα απολύτως πρόβλημα με συνδεδεμένο επάνω Η/Υ σε 1200p, PS4 και δέκτη τηλεόρασης. Με το που ανοίξεις μια συσκευή το καταλαβαίνει αυτόματα και επιλέγει αυτόματα την ανάλογη είδοσο.

Προσοχη: Εαν δουλεύεις στον Η/Υ και ανάψεις το PS4, ΔΕΝ θα γυρίσει αυτόματα στο PS4. Θα παραμείνει εκει που είναι. Μόνο απο κατάσταση αναμονής ανιχνεύει κι επιλέγει.

Το neet που έχω γυρίζει αυτόματα σε οποιαδήποτε συσκευή ανοίξει. Μικρό το κακό όμως!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...