Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10000mAh @ ALLBUY 12.24€


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το banggood προσφερει τη δυνατοτητα να πληρωσεις και σε € και αν το εκανες ετσι, τοτε θα χρεωθεις κανονικα τα 10,88. Σημερα ομως τα βλεπω 10,88. Που ειναι το 10,44; Ή τα εγραψες αναποδα;

Είπε ότι κάνουν τόσο τα 3 κομμάτια όχι το ένα :)

Ειναι στα 3+ οι τιμές που λέω. Μπορώ να τους ζητήσω να μου χρεώσουν σημερινές τιμές που δεν τα έχουν στείλει? πότε χρεώνομαι. Αν είναι να την ακυρώσω και να την ξανακάνω.

Ακύρωσε την καλύτερα γιατί θα σου πουν ότι στην έστειλαν αν πας να τους ρωτήσεις.. Το ίδιο έπαθα και εγώ. Έβγαλαν απλά tracking number και μου το έστειλαν μετά από 5 μέρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα πώς ακυρώνεις μονος σου? μετά ειναι και το θεμα οτι θα στα πιστώσουν μετα από 1 μήνα, ενώ αλλιώς ας πάρει το refund 1 μήνα δε σε νοιάζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα πώς ακυρώνεις μονος σου? μετά ειναι και το θεμα οτι θα στα πιστώσουν μετα από 1 μήνα, ενώ αλλιώς ας πάρει το refund 1 μήνα δε σε νοιάζει...

Μέχρι να στο κάνουν proceed για αποστολή υπάρχει η επιλογή για refund στην καρτέρα "Orders"... Αν το πήρες με πιστωτική καλύτερα άστο για να μην περιμένεις τόσο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μονάδα μέτρησής (1) είναι, όσα περισσότερα σου κόβει....λιγο,παραδειγμα στο 1 τεμ ειναι 12ευρα,στα 3τεμ και ανω ειναι 11.50 λεμε τωρα!!!στην μοναδα!! αρα τελική τιμή 3*11,50=34,50 ευρα. Απλα μαθηματικά είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους έστειλα mail και τους ζητούσα ή ακύρωση ή refund και οτυς έγραψα τις τιμές που αγόρασα και που είχε εκείνη τη μέρα. Απλά η παραγγελεία ήταν 1 ημέρας και δεν είχε αποσταλλεί, οπότε έπιασε. ΑΝ ήταν περισσότερο δε θα επιανε ίσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως έγινε, το έκανες αυτό;

τους έστειλα mail και τους ζητούσα ή ακύρωση ή refund και οτυς έγραψα τις τιμές που αγόρασα και που είχε εκείνη τη μέρα. Απλά η παραγγελεία ήταν 1 ημέρας και δεν είχε αποσταλλεί, οπότε έπιασε. ΑΝ ήταν περισσότερο δε θα επιανε ίσως.

χαχα εννούσε που ξεπέρασες τα όρια του site. Το 'χα κάνει κι εγώ αλλά δε θυμάμαι πως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...