Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10000mAh @ ALLBUY 12.24€


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το είδα τώρα, και ελπίζω επειδή ειναι σιλικόνη άρα ελαστική , πιστεύω να τεριαζει.

Φίλε μου λίγο δύσκολα.. Αν δεις τις διαστάσεις θα καταλάβεις ότι η θήκη θα είναι αρκετά πιο μεγάλη. Αν προλαβαίνεις απλά ακύρωσε το..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 434
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σίγουρα στο ali με ψάξιμο έχει καλύτερες τιμές ,αλλά προσοχή γιατί και οι 2 που έβαλες χρεώνουν μεταφορικά

ειδικά ο ένας έχει $3.16...στον άλλο όντως βγαίνει χαμηλότερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το είδα τώρα, και ελπίζω επειδή ειναι σιλικόνη άρα ελαστική , πιστεύω να τεριαζει.

 

το 10000 είναι λεπτότερο του 10400 και γενικά έχει άλλες διαστάσεις οπότε σίγουρα δεν θα ταιριάζει. όπως σου είπαν αν προλαβαίνεις (λογικά ναι γτ είναι Κυριακή δεν θα το έχει στείλει ο άλλος) στείλτου μήνυμα και πες του να το ακυρώσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου λίγο δύσκολα.. Αν δεις τις διαστάσεις θα καταλάβεις ότι η θήκη θα είναι αρκετά πιο μεγάλη. Αν προλαβαίνεις απλά ακύρωσε το..

thanks , το ακύρωσα!τζαμπα θα περίμενα να έρθει!!!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει οντως αρκετους sellers στο alli express για silicone case με 2 και 3 ευρω τελικη τιμη σε ολα τα χρωματα αλλα συνηθισμενος απ' τους χρονους παραδοσης του ebay και βλεποντας το 15-60 και το 39-60 μερες παραδοσης σκεφτομαι να περιμενω να τις βγαλει καποιος ebay! χαχαχαχ Δεν εχω ξαναψωνισει απο alli, ειναι οντως τοσο τραγικοι οι χρονοι παραδοσης?

 

p.s. επισης μου κανε εντυπωση το: Seller dispatches within 7-10 business days

 

Mην κολλάς σε χρόνους.Πραγματικα.Έχει τύχει να μ έρθει θήκη 9 μέρες μετά την απόστολή(11 μέρες συνολικά από παραγγελία).

Σκέψου ότι έχω παραγγείλει μια θήκη και ένα digitizer για άλλαγμα σε σπασμένο αρχές Ιουνίου και την θήκη την έχω 4-5 μέρες τώρα και το digitizer μου έβγαλε το tracking σήμερα το πρωί αεροδρόμιο.

 

σίγουρα στο ali με ψάξιμο έχει καλύτερες τιμές ,αλλά προσοχή γιατί και οι 2 που έβαλες χρεώνουν μεταφορικά

ειδικά ο ένας έχει $3.16...στον άλλο όντως βγαίνει χαμηλότερα

 

Φίλε μου να σου πω την αλήθεια δεν το πρόσεξα.Εγώ έχω το 10400 και είχα παραγγείλει θήκη από aliexpress και επειδή είδα εδώ στο thread κανένας να μην αναφέρει το ali και έβαζαν με τριπλάσια λεφτά.Οπότε απλά έκανα το search και έβαλα τα 2 πρώτα link sorted by price

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σίγουρα στο ali με ψάξιμο έχει καλύτερες τιμές ,αλλά προσοχή γιατί και οι 2 που έβαλες χρεώνουν μεταφορικά

ειδικά ο ένας έχει $3.16...στον άλλο όντως βγαίνει χαμηλότερα

 Αυτός τις έχει με δωρεάν μεταφορικά

http://www.aliexpress.com/item/1pcs-lot-6-colors-original-Xiaomi-power-bank-silicone-case-cover-for-xiaomi-10000mAh-battery-power/32369592059.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις δίκιο αλλά με βαθμολογία 25 δεν τον λες και αξιόπιστο πωλητή (όχι ακόμα τουλάχιστον)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

παραγγελία απο gearbest στις 13/6.

αποστολή στις 15/6 και σημερα  7 /7 το παρελαβα. είναι αυθεντικό και αρκετα μικροτερο απο το 10400.

 

ευχαριστω TS

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραγγελία απο gearbest στις 13/6.

αποστολή στις 15/6 και σημερα  7 /7 το παρελαβα. είναι αυθεντικό και αρκετα μικροτερο απο το 10400.

 

ευχαριστω TS

 

Ωραία

Εγώ παρήγγειλα 12/6 οπότε πιστεύω θα έρθει σήμερα-αύριο

 

Παιδες δε με αφηνει το paypal να πληρωσω παρολο που παω μεσω MasterCard και οχι απευθειας απο paypal account..

Καμια εναλλακτικη?

 

Δε μπορείς να κάνεις αγορές από εξωτερικό για την ώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλτε και καμιά φωτογραφία ρε παιδιά! Πιστεύω μέσα στη βδομάδα θα έρθει και το δικό μου. Θα βάλω φώτος σε σχέση με το anker 6400 που έχω τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...