Προς το περιεχόμενο

LAPTOP LENOVO G50-80 80E5024DPB 15.6'' INTEL CORE I5-5200U 4GB 500GB NO OS e-shop 386,90 euro


bill27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 http://www.e-shop.gr/laptop-lenovo-g50-80-80e5024dpb-156-intel-core-i5-5200u-4gb-500gb-no-os-p-PER.910459

 

κωδικος προσφορας 1526

ισχυς προσφορας  4/7/2015

 

 

http://www.e-shop.gr/offer.phtml?id=150611m66hol897w71yp7jy820

Επεξ/σία από matrixxx
επιγραμμιση και κοκκινα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

469 ευρω το βλεπω.Υπαρχει καποιο κουπονι που το βαζεις και δινει την εκπτωση?

ναι το προσθεσα στο αρχικο ποστ

δεν (νομιζω οτι) ειναι κατι αξιολογο....

 

κακη αναλυση 

κακη gpu

μετρια cpu

αδιαφορη Ram.

αργος HD

βρες μου i5 5ης γενιας με 387 ευρω....

μετριος cpu???απο που προκυπτει αυτο???

η ραμ ειναι αυτη που χρειαζεται και η gpu ειναι υπερ αρκετη για απλη χρηση.

τωρα αν εσυ θελεις με 387 ευρω full hd οθονη,xeon επεξεργαστη και 32 gb ram καλυτερα αλλαξε πλανητη

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

το προσθεσα και αυτο στο αρχικο ποστ

 

Διαβασε και το "3" σε αυτό το παλιο θεμα, ώστε να βαλεις σωστα τον συνδεσμο. Δεν θα είχαμε ολη αυτή τη μανουρα και το μπερδεμα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασε και το "3" σε αυτό το παλιο θεμα, ώστε να βαλεις σωστα τον συνδεσμο. Δεν θα είχαμε ολη αυτή τη μανουρα και το μπερδεμα. ;)

ακριβως το ιδιο εκανα και εγω,και οταν το ανοιγω απο το δικο μου υπολογιστη μου εμφανιζει κανονικα την τιμη της προσφορας,μηπως εκανα κατι λαθος???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ακριβως το ιδιο εκανα και εγω,και οταν το ανοιγω απο το δικο μου υπολογιστη μου εμφανιζει κανονικα την τιμη της προσφορας,μηπως εκανα κατι λαθος???

 

 

Διαβασε λεω το "3". ΔΕΞΙ ΚΛΙΚ ΣΤΟ  ΠΡΟΙΟΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΙΟΥΖ και αντιγραφη συνδεσμου.

 

Πες μας και ποσο εχει κανονικα ας πουμε (σε άλλο μαγαζι κλπ) για να δουμε αν υπαρχει προσφορα ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασε λεω το "3". ΔΕΞΙ ΚΛΙΚ ΣΤΟ  ΠΡΟΙΟΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΙΟΥΖ και αντιγραφη συνδεσμου.

 

Πες μας και ποσο εχει κανονικα ας πουμε (σε άλλο μαγαζι κλπ) για να δουμε αν υπαρχει προσφορα ή όχι.

μαλλον δεν γινετε αυτο που λες γιατι και εγω το newsletter το βρηκα σε αλλο ποστ,δεν το εχω στο μειλ μου (ακομα)....

η αρχικη τιμη του λαπτοπ στο e-shop ηταν 459 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φυσικα και γινεται, απλα δεν κανεις το δεξι κλικ. Ασ' το σε μενα θα το βαλω εγω.

 

εντιτ: Ετοιμο.

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το προσθεσα στο αρχικο ποστ

βρες μου i5 5ης γενιας με 387 ευρω....

μετριος cpu???απο που προκυπτει αυτο???

η ραμ ειναι αυτη που χρειαζεται και η gpu ειναι υπερ αρκετη για απλη χρηση.

τωρα αν εσυ θελεις με 387 ευρω full hd οθονη,xeon επεξεργαστη και 32 gb ram καλυτερα αλλαξε πλανητη

φιλε bil27 πλανητη δεν αλλαζω. και για 469 ευρω που εβλεπα εγω αυτο το λαπτοπ δεν μου λεει τιποτα!!!

τωρα αν δεν καταλαβαίνεις την εννοια "ΜΕΤΡΙΟΣ" δεν σου φταιω εγω.    i5 διπύρηνος με 3ΜΒ cash  και μαλιστα U ειναι ΜΕΤΡΙΟΣ επεξεργαστης  σε οποιον πλανητη και να πας. 

Αν εσυ τον θεωρης απο μετριο συπερ επεξεργαστη δικο σου προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε bil27 πλανητη δεν αλλαζω. και για 469 ευρω που εβλεπα εγω αυτο το λαπτοπ δεν μου λεει τιποτα!!!

τωρα αν δεν καταλαβαίνεις την εννοια "ΜΕΤΡΙΟΣ" δεν σου φταιω εγω.    i5 διπύρηνος με 3ΜΒ cash  και μαλιστα U ειναι ΜΕΤΡΙΟΣ επεξεργαστης  σε οποιον πλανητη και να πας. 

Αν εσυ τον θεωρης απο μετριο συπερ επεξεργαστη δικο σου προβλημα.

1.Η τιμη ειναι στον τιτλο του ποστ απο την αρχη,οποτε μια χαρα νομιζω ειδες την τιμη

 

2.Αυτο σου λεω και εγω σε σχεση με τον XEON ειναι οντως μετριος.... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στην Ελλαδα δεν το βλεπω σε άλλο μαγαζι με μια γρηγορη αναζητηση για να δουμε το κατά ποσο είναι πραγματι προσφορα.

 

Το βρηκα μονο Πολωνια, και εκει η τιμη που πουλιεται είναι (με τον ιδιο ΦΠΑ), από 391 μεχρι 400 ευρω.

 

Lenovo G50-80 (80E5024DPB)

http://www.pcrtv.pl/lenovo-g50-80-80e5024dpb-czarny,80e5024dpb,229009o 389.5€

 

http://www.karen.pl/product/268822/Elektronika/Laptopy_Tablety/Lenovo_G50_80_80E5024DPB_Czarny.html  397.5€

 

http://www.komputronik.pl/product/268822/Elektronika/Laptopy_Tablety/Lenovo_G50_80_80E5024DPB_Czarny.html  397.5€

 

Το αφηνω το θεμα παντως μιας και βλεπω απο τα 5 likes στο #4 ποστ, ότι ετυχε αποδοχης και επισης δεν υπαρχει αλλου στην Ελλαδα για καποιον που το θελει... Προσφορα νομιζω ότι ΔΕΝ είναι ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον θέλει καλό- φθηνό λαπτοπ, μία χαρά είναι ο i5 λόγω turbo boost.

Στα χρήματα αυτά παίζουν μόνο i3 ( αντε και ένα i5 lenovo από cosmodata, προηγούμενης γενιάς).

Οπότε για κάποιον που θέλει λαπτοπ μέχρι 400 ευρώ, είναι αξιόλογη περίπτωση.

Για απλή χρήση πάντα. Όχι παιχνίδια κ λοιπά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...