Προς το περιεχόμενο

[Tablets]MLS iQTab premium 8" 3G - MLS iQTab 10'' 3g :99,00€@Μόνο για Συνδρομητές Forthnet ή Nova


katcos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηρα αυτην http://www.e-shop.gr/greengo-orbi-case-for-tablets-10-blue-p-PER.211496

δεν εχει τρυπα για τη καμερα(δεν με ενδιαφερει) τα κουμπια στο πλαι τα παταω ανετα εχει περιθωριο γυρω γυρω από το ταμπλετ και στέκεται και μια χαρα..

σε ευχαριστώ πολύ!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια γιατι εχω την υποψια οτι το back cover του samsung galaxy note 10.1 επειδη η καμερα και το φλας ειναι ακριβως στην μεση οπως στο δικο μας mls νομιζω θα του μπαινει ακριβως; το εχει δοκιμασει κανεις; βεβαια δεν ξερω με τα αλλα πληκτρα τι θα γινεται και απ οτι ειδα το ανοιγμα για την φορτιση ειναι αλλου για αλλου... για πειτε γνωμες....

 

http://www.skroutz.gr/c/1608/thikes-tablet.html?keyphrase=samsung+galaxy+note+10.1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιζει το 8αρι?

 

Το δοκίμασα επιτέλους χθες μετά από το σοκ των τελευταίων ημερών (παρότι το έιχα πάρει πριν τα cc) 

Μάπα οθόνη

Το MLS Destinator (Talk & Drive) παίζει σε άθλια ανάλυση (320Χ200?) 

Ο φωνητικός βοηθός είναι για τα πανηγύρια

Μάλλον τσάμπα λεφτά! 

 

Για το 8αρι έχει βρει κανείς απόλυτα συμβατό και ποιοτικό screen protector? 

Αυτό με το οποίο έρχεται φορεμένο είναι τραγικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Απ΄ότι είδα έχει μείνει μόνο το δεκάρι τάμπλετ. 

Μπορεί  κάποιος που έχει Forthnet ή nova και δεν θέλει να αγοράσει το δεκάρι, να μου στείλει με πμ. τον κωδικό πληρωμής για να πάρω για την κόρη μου (υπ΄όψη ότι υπάρχει δυνατότητα με τον ίδιο κωδικό να αγοραστούν δύο τάμπλετ..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά θέλουν να ξεστοκάρουν τα tablet που περίσσεψαν απο την ψηφιακή αλληλεγγύη.

Το 10αρι φοράει 4.4.2 και δεν πρόκειται να βγει επίσημη αναβάθμιση. Πρεπει να δουμε ποιο μοντελο μήπως παιζει τίποτα σε custom.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ΄ότι είδα έχει μείνει μόνο το δεκάρι τάμπλετ. 

Μπορεί  κάποιος που έχει Forthnet ή nova και δεν θέλει να αγοράσει το δεκάρι, να μου στείλει με πμ. τον κωδικό πληρωμής για να πάρω για την κόρη μου (υπ΄όψη ότι υπάρχει δυνατότητα με τον ίδιο κωδικό να αγοραστούν δύο τάμπλετ..)

 

Ευχαριστώ όλους όσοι προσφέρθηκαν να με βοηθήσουν στην αγορά ενός 10αριού MLS. Δυστυχώς παρόλο που έκανα login και πέρασα τα στοιχεία μου για την αγορά του τάμπλετ μού πέταξε ένα μεγαλοπρεπές ''προσφορά εξαντλήθηκε''.  :mad:  Στην ιστοσελίδα υπάρχει ακόμη για αγορά το 10αρι, ενώ το 8αρι δεν εμφανίζεται (εξαντλημένο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κανείς που να αγόρασε το 10ιντο mls και να μη το θελει η να μη το χρειαζεται; Ενδιαφερομαι για την προσφορα αλλα εχει ληξει δυστηχως.. ρβτησα σε ολα τα καταστηματα της θεσσαλονικης.. Αν υπαρχει καποιος απο Θεσσαλονικη που να μη το θελει για το α χ λογο ας μου απαντησει ή αν μπορει καποιος να μου δωσει καποια λυση ας απαντησει εδω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από μένα έχω το 10άρι για όποιον ενδιαφέρεται είμαι από Καβάλα αλλά Δευτέρα θα είμαι Γιαννιτσά και Τρίτη Θεσσαλονίκη ευχαριστώ!Είναι με την απόδειξη αγοράς κουτί καινούριο έχω και αντίστοιχη αγγελία http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/samsung/491957-samsung-galaxy-s4-mini-gt-i9195i-microsoft-lumia-640-4g-mls-iqtab10-3g/Ευχαριστώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από μένα έχω το 10άρι για όποιον ενδιαφέρεται είμαι από Καβάλα αλλά Δευτέρα θα είμαι Γιαννιτσά και Τρίτη Θεσσαλονίκη ευχαριστώ!Είναι με την απόδειξη αγοράς κουτί καινούριο έχω και αντίστοιχη αγγελία http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/samsung/491957-samsung-galaxy-s4-mini-gt-i9195i-microsoft-lumia-640-4g-mls-iqtab10-3g/Ευχαριστώ!

Έστειλα πμ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...