Προς το περιεχόμενο

[Tablets]MLS iQTab premium 8" 3G - MLS iQTab 10'' 3g :99,00€@Μόνο για Συνδρομητές Forthnet ή Nova


katcos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ισως ελειγε το δικο σου συμβολαιο κ ο πωλητης στο ειπε για να σε κρατησει

Απο την στιγμη που δεν υπογραφεις συμβαση...δεν τιθεται αυτο που λες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου το είπαν απο πλ.Βικτωριας, οτι ξεκινάει πάλι η ιδια συνδρομή που έχεις με την παραλαβή του MLS για 18 μήνες.

Είναι δυνατόν να ανανεώνεται η σύμβαση για άλλους 18 χωρίς υπογραφές? Μην ακούτε χαζομάρες... Όλοι μα όλοι είναι άσχετοι.. Στη φορθνετ μόνο με κεντρικα μιλήστε. Η πλειοψηφία των καταστημάτων είναι άσχετοι. Όχι μόνο φορθνετ.. Όλοι, wind, Vodafone, γερμανος.. Άσχετοι...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι δυνατόν να ανανεώνεται η σύμβαση για άλλους 18 χωρίς υπογραφές? Μην ακούτε χαζομάρες... Όλοι μα όλοι είναι άσχετοι.. Στη φορθνετ μόνο με κεντρικα μιλήστε. Η πλειοψηφία των καταστημάτων είναι άσχετοι. Όχι μόνο φορθνετ.. Όλοι, wind, Vodafone, γερμανος.. Άσχετοι...

Ναι... ειναι δυνατον να ανανεωθει το συμβολαιο σου χωρις καμια υπογραφη!!!!!

Για να μην παρεξηγηθω και χωρις να θελω να μπερδεξω και αποθαρρυνω κανεναν για την εν λογω προσφορα,

επικεντρωνομαι ΜΟΝΟ στο αν γινετε χωρις υπογραφη (φυσικη, ηλεκτρονικη κτλ)

 

Συνεβη σε εμενα λογω βλαβης στον αποκωδικοποιητη εκτος εγγυησης. Με ενημερωσαν ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ για την ετησια ανανεωση και προφορικα εδωσα το οκ! Και οχι τηλεφωνικα, που θα μπορουσαν πχ να με εχουν ηχογραφημενο. Σε καταστημα συμβαλλομενου service εγινε η "προσφορα". Η δευτερη λυση ηταν χωρις συμβολαιο και πληρωμη απο εμενα 50 ευρω για την αντικατασταση του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην νομιζει κάποιος, οτι προσπαθώ να σας πεισω  να μην αγορασετε την προσφορά, εγω εχω παραγγείλει το 8αρι και μου εστειλαν το ακόλουθο mail:

 

   

"Αγαπητέ συνδρομητή,
Με αυτό το email θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την παραγγελία σας και να σας ενημερώσουμε πως έχει δρομολογηθεί.
Η παράδοση του προϊόντος θα γίνει με αντικαταβολή μέσα σε 15 εργάσιμες ημέρες. 
Για οποιαδήποτε διευκρίνιση μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο 211 9559118.
Μη χάσετε κάθε εβδομάδα τις νέες προσφορές & κληρώσεις που υπάρχουν στο “ Nova Προνόμια” (www.forthnet.gr/pronomia) μόνο για εσάς… γιατί αξίζετε ακόμα περισσότερα!
Με εκτίμηση,
Nova Προνόμια".

 

Θα πάρω τηλέφωνο αύριο Δευτέρα για διευκρινίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην νομιζει κάποιος, οτι προσπαθώ να σας πεισω  να μην αγορασετε την προσφορά, εγω εχω παραγγείλει το 8αρι και μου εστειλαν το ακόλουθο mail:

 

   [/size]

"Αγαπητέ συνδρομητή,[/size]Με αυτό το email θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την παραγγελία σας και να σας ενημερώσουμε πως έχει δρομολογηθεί.[/size]Η παράδοση του προϊόντος θα γίνει με αντικαταβολή μέσα σε 15 εργάσιμες ημέρες. [/size]Για οποιαδήποτε διευκρίνιση μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο 211 9559118.Μη χάσετε κάθε εβδομάδα τις νέες προσφορές & κληρώσεις που υπάρχουν στο “ Nova Προνόμια” (www.forthnet.gr/pronomia) μόνο για εσάς… γιατί αξίζετε ακόμα περισσότερα![/size]Με εκτίμηση,[/size]Nova Προνόμια".[/size]

 

Θα πάρω τηλέφωνο αύριο Δευτέρα για διευκρινίσεις.

Μα δεν αναφερει τιποτα για ανανεωση,πουθενα,πως το βγαλατε αυτο τα συμπερασμα?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα θα παρω κι εγω το 10αρι και θα το κανω δωρο στον bro.

Σε οτι αφορα την θηκη για το συγκεκριμενο αυτην εδω ειναι http://www.mlsshop.gr/accessories/dermatini-thiki-gia-mls-iqtab-10-3g ή αυτη http://www.mlsshop.gr/accessories/dermatini-thiki-gia-mls-iqtab-10-wifi?

 

Επισης περασα απο ενα καταστημα forthnet για να ρωτησω αν με την αγορα του ταμπλετ ανανεωνεται και το συμβολαιο και μου ειπαν οτι δεν ισχυει κατι τετοιο κι αν ισχυε θα το ανεφερε στους ορους.

Στους ορους δεν κατι οποτε δεν τιθεται θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...