Προς το περιεχόμενο

[Ασύρματο Ποντίκι]Omega Wireless Blue 41792- Μπλε 3,81€@public [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και στο multirama  http://www.multirama.gr/prod/perifereiaka/pontikia/asyrmata/omega-wireless-blue-41792-asyrmato-pontiki-mple/prod5150538pp/

 

αν και δε γλυτώνεις τα μεταφορικά στο Multirama νομίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν και μπήκα στον πειρασμό τελικά δεν παρήγγειλα.

Ότι φθηνό wireless mouse έχω δοκιμάσει κατεβάζει τις μπαταρίες για πλάκα και καταντά ασύμφορο

Όλη την ώρα στον φορτιστή τις τρέχω...μέχρι να πάει το mouse για χάρισμα

 

Αν το έχει δοκιμάσει κανείς και έχει καλή απόδοσή με τις μπαταρίες ας βγάλει μια φωνή!! :)

που το αποκλείω βασικά αλλά ποτέ δεν ξέρεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και μπήκα στον πειρασμό τελικά δεν παρήγγειλα.

Ότι φθηνό wireless mouse έχω δοκιμάσει κατεβάζει τις μπαταρίες για πλάκα και καταντά ασύμφορο

Όλη την ώρα στον φορτιστή τις τρέχω...μέχρι να πάει το mouse για χάρισμα

 

Αν το έχει δοκιμάσει κανείς και έχει καλή απόδοσή με τις μπαταρίες ας βγάλει μια φωνή!! :)

που το αποκλείω βασικά αλλά ποτέ δεν ξέρεις

 

Εχεις δοκιμασει να βαλεις αλκαλικες μπαταριες αντι για επαναφορτιζομενες μηπως και ειναι συσκευη σαν τα σταθερα τηλεφωνα (με αναγνωριση κλησης) τα οποια θελουν τα 1,5V αντι τα 1,2 της επαναφορτιζομενης;

 

Θα συμφωνησω οτι αν τις τρωει για πλακα, θα ειναι στην ουσια για πεταμα. Σε γνωστο μου (αλλο ποντικι) καθε 10 μερες ηθελε νεες αλκαλικες μπαταριες το οποιο και εκεινο επαιρνε 2χΑΑΑ. Τα εδινε σε μπαταριες στο τελος.

 

Ενημερωση: "προσωρινά εξαντλημένο"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δοκιμασει να βαλεις αλκαλικες μπαταριες αντι για επαναφορτιζομενες μηπως και ειναι συσκευη σαν τα σταθερα τηλεφωνα (με αναγνωριση κλησης) τα οποια θελουν τα 1,5V αντι τα 1,2 της επαναφορτιζομενης;

 

Θα συμφωνησω οτι αν τις τρωει για πλακα, θα ειναι στην ουσια για πεταμα. Σε γνωστο μου (αλλο ποντικι) καθε 10 μερες ηθελε νεες αλκαλικες μπαταριες το οποιο και εκεινο επαιρνε 2χΑΑΑ. Τα εδινε σε μπαταριες στο τελος.

 

Ενημερωση: "προσωρινά εξαντλημένο"

 

όχι δεν έχω βάλει ποτέ αλκαλικές....σε τέτοιες συσκευές μόνο επαναφορτιζόμενες χρησιμοποιώ

 

τις ίδιες μπαταρίες πάντως τις βάζω σε πληκτρολόγιο logitech και ξεχνάω πόσους μήνες κρατάει

 

Έτσι από περιέργεια ,υπάρχουν επαναφορτιζόμενες 1,5v?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δεν έχω βάλει ποτέ αλκαλικές....σε τέτοιες συσκευές μόνο επαναφορτιζόμενες χρησιμοποιώ

 

τις ίδιες μπαταρίες πάντως τις βάζω σε πληκτρολόγιο logitech και ξεχνάω πόσους μήνες κρατάει

 

Έτσι από περιέργεια ,υπάρχουν επαναφορτιζόμενες 1,5v?

 

Δοκιμασε το παντως μια φορα. Το πολυ πολυ να χασεις ενα ζευγαρι μπαταριων. :P

 

Επαναφορτιζομενες υπαρχουν στα 1,6V οπου φορτισμενες εχουν ταση 1,8V. Ειναι ομως ακριβες και επιπλεον θελουν δικο τους φορτιστη διαφορετικο απο τις κοινες επαναφορτιζομενες. Συνεπως δεν συμφερει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πριν ρωτήσεις φίλε matrixxx, 3...

Στο 1 ευρω θα υπεκυπτα και θα το χτυπουσα και εγω Μανο. Στα 4 ουτε για πλακα, μονο για 0.5 δευτερολεπτο το σκεφτηκα από την κεκτημενη ταχυτητα αναγνωσης μολις ανοιξε το τοπικ! Μολις του εριξα 2η ματια (μαρκα και εμφανιση) σκεφτηκα ότι θα πανε χαμενα 4 ευρω και είναι κριμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αρα αν αυτό κραταει λιγοτερο (παρα πολύ πιθανο!), σημαινει ότι από το ebay/Κινα με τα ιδια λεφτα θα αγοραζαν καλυτερο!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 1 ευρω θα υπεκυπτα και θα το χτυπουσα και εγω Μανο. Στα 4 ουτε για πλακα, μονο για 0.5 δευτερολεπτο το σκεφτηκα από την κεκτημενη ταχυτητα αναγνωσης μολις ανοιξε το τοπικ! Μολις του εριξα 2η ματια (μαρκα και εμφανιση) σκεφτηκα ότι θα πανε χαμενα 4 ευρω και είναι κριμα. 

 

Έχω ένα της ίδιας μάρκας ενσύρματο. Πιο ευτελές πλαστικό δεν υπάρχει!! Ψευτέξ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον θέλει μέχρι αυτή τη στιγμή είναι διαθέσιμο στο multirama. ( τελευταία κομμάτια )
( dobro τι λέει η εμπειρία σου για αυτό το ΣΚ, θα παίξει κάνα tablet στα 20-30 ευρώ;  :ph34r: )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Αν και μπήκα στον πειρασμό τελικά δεν παρήγγειλα.</p>

<p>Ότι φθηνό wireless mouse έχω δοκιμάσει κατεβάζει τις μπαταρίες για πλάκα και καταντά ασύμφορο</p>

<p>Όλη την ώρα στον φορτιστή τις τρέχω...μέχρι να πάει το mouse για χάρισμα</p>

<p> </p>

<p>Αν το έχει δοκιμάσει κανείς και έχει καλή απόδοσή με τις μπαταρίες ας βγάλει μια φωνή!! :)</p>

<p>που το αποκλείω βασικά αλλά ποτέ δεν ξέρεις</p>

Μπορείς να μας γράψεις, τι μάρκα είναι οι επαναφορτιζόμενες που χρησιμοποιείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...