Προς το περιεχόμενο

[Ασύρματο Ποντίκι]Omega Wireless Blue 41792- Μπλε 3,81€@public [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για οσους δεν προλαβαν το εχει ο κοτσοβολος 3,80

http://www.kotsovolos.gr/site/computing/peripherals/mouse

 

Ειναι ενσυρματο και οχι ασυρματο.

 

Αυτο ειναι το ασυρματο με 8.90

 

http://www.kotsovolos.gr/site/computing/peripherals/mouse/141058-omega-wireless-om-419-blue

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα στο κατάστημα στο Αιγάλεω όπου έχει 2 κομμάτια σε κόκκινο στα 6,90€ αλλά τουλάχιστον με το μάτι μου φάνηκε πολύ μάπα σαν κατασκευή. Ακόμα και για 3,80€ δεν ξέρω αν αξίζει να το πάρει κάποιος που δεν το χρειάζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρέλαβα χτες ενώ η παραγγελία ήταν να κρατηθεί μόνο μέχρι το Σάββατο. Πολλά μπράβο στα public. Ακόμα στο κουτί του είναι δεν το έχω δοκιμάσει. Κάποιος εντυπώσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω από την Παρασκευή. Πολύ καλό. Για τις επαναφορτιζόμενες μπαταρίες που αναφέρθηκαν πιο πάνω: Το είχα από την Παρασκευή με αλκαλικές και όλα καλά. Έβαλα χθες επαναφορτιζόμενες (500 mah γεμάτες) και σήμερα το πρωί είχαν τελειώσει!! Έβαλα ξανά τις αλκαλικές και όλα καλά. Θα δοκιμάσω και με άλλο ζευγάρι επαναφορτιζόμενες και θα επανέλθω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαμηλής ποιότητας ειναι το ποντίκι, αλλά βέβαια είναι ασύρματο και έχει και μικροσκοπικό usb, οπότε για τα λεφτά του είναι ΟΚ. Για την αρχική του τιμή δεν το συζητάω καν.

Στη δική μου περίπτωση δεν το αναγνώριζαν με τίποτα τα Windows (unknown device, can't find driver etc) μέχρι που κατά λάθος κούνησα λίγο το usb. Ε, λοιπόν, μόνο αν είναι ελαφρώς στραβά τοποθετημένο το usb του, το αναγνωρίζει ως ποντίκι (επιβεβαιώθηκε σε διάφορες θύρες και λειτουργικά)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαμηλής ποιότητας ειναι το ποντίκι, αλλά βέβαια είναι ασύρματο και έχει και μικροσκοπικό usb, οπότε για τα λεφτά του είναι ΟΚ. Για την αρχική του τιμή δεν το συζητάω καν.

Στη δική μου περίπτωση δεν το αναγνώριζαν με τίποτα τα Windows (unknown device, can't find driver etc) μέχρι που κατά λάθος κούνησα λίγο το usb. Ε, λοιπόν, μόνο αν είναι ελαφρώς στραβά τοποθετημένο το usb του, το αναγνωρίζει ως ποντίκι (επιβεβαιώθηκε σε διάφορες θύρες και λειτουργικά)!

 

Στα συν ότι έχει και θήκη για το usb μέσα στο ποντίκι.

 

Όμως μετά από λίγο σταμάτησε να λειτουργεί με καινούριες μπαταρίες αλκαλικές. Θα δοκιμάσω επανεκκίνηση, σε άλλον υπολογιστή, με άλλες μπαταρίες σήμερα και αν δεν δουλέψει σούμπιτο για αλλαγή. Πιστωτικό δεν με ενδιαφέρει γιατί άλλο ασύρματο ποντίκι δεν παίρνω σε αυτά τα λεφτά αλλά είμαι υπομονετικός να μου αλλάξουν κάμποσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα συν ότι έχει και θήκη για το usb μέσα στο ποντίκι.

 

Όμως μετά από λίγο σταμάτησε να λειτουργεί με καινούριες μπαταρίες αλκαλικές. Θα δοκιμάσω επανεκκίνηση, σε άλλον υπολογιστή, με άλλες μπαταρίες σήμερα και αν δεν δουλέψει σούμπιτο για αλλαγή. Πιστωτικό δεν με ενδιαφέρει γιατί άλλο ασύρματο ποντίκι δεν παίρνω σε αυτά τα λεφτά αλλά είμαι υπομονετικός να μου αλλάξουν κάμποσα.

Δοκίμασες να βγάλεις και να ξαναβάλεις τις μπαταρίες? Μου κάνει τέτοια χαζά με τις επαναφορτιζόμενες όμως. Με τις αλκαλικές όταν μπαίνει σε stand-by απλά πατώντας ένα κουμπί επανέρχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασες να βγάλεις και να ξαναβάλεις τις μπαταρίες? Μου κάνει τέτοια χαζά με τις επαναφορτιζόμενες όμως. Με τις αλκαλικές όταν μπαίνει σε stand-by απλά πατώντας ένα κουμπί επανέρχεται

Επειδή δεν θυμάμα αν το δοκίμασα τότε, το ξαναέκανα και με κλικ δούλεψε. Θα το παρακολουθήσω πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...