Προς το περιεχόμενο

Samsung 850 Evo 250GB newsletter e-shop 99,90€


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 112
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω πηρα τα @@ μου.  Ειχα παραγγειλει πριν πεσει το newsletter στα 99.90, μου ηρθε μηνυμα για παραλαβη απο καταστημα,πηγα για παραλαβη και η χρεωση ηταν 122.

Αφου φαγαμε κανενα μισαωρο στο μαγαζι στο "περιμενε να δουμε τι γινεται", δεν το δεχοντουσαν σαν προσφορα λεγοντας οτι το newsletter δεν βγηκε επισημα αλλα καποιος το ανεβασε σε ενα site προσφορων.

 

Δεν εχω προβλημα που δεν παρελαβα (ημουν μεταξυ του να τον παρω ή οχι) , αυτο μου με εκνευρισε ειναι οτι θα μπορουσαν με ενα τηλεφωνο ή ενα email να φαω το ακυρο και να μην τραβιεμαι στο καταστημα και να περιμενω μιση ωρα, τελικα διχως λογο.

Το οτι εχει καταντησει "μαγαζακι" πανω-κατω το γνωριζα αλλα μεχρι τωρα δεν ειχα προβλημα, απο εδω και περα θα προτιμηθει μονο σε καμια τρελη προσφορα και σιγουρα οι αγορες που εκανα για φιλους-γνωστους που δεν γνωριζουν και τους εξηπηρετουσα θα γινονται απο αλλου.

Ενας ακομα δυσαρεστημενος πελατης.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι δεν είχε βγει επίσημα το newsletter; Μας κοροϊδεύουν; Στην ιστοσελίδα τους δεν υπήρχε; Η google δημιουργεί ασαφή αποτελέσματα στην cache της;

 

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:rVecaXrCeLsJ:www.e-shop.gr/newsletter/mail-150624.html+&cd=2&hl=en&ct=clnk&gl=gr

 

Εγώ θα τους ξεφτίλιζα απλά. Λες και είχαν 1000 παραγγελίες και θα έμπαιναν μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άκυρο και για μένα.Τιμολογηθηκε στα 122 τελικά. Και είχα παραγγείλει απο τους πρώτους...Δικαιολογία ότι το newsletter ήταν άκυρο απο τη πρώτη μέρα διότι είχε γίνει λάθος. Τηλεφωνησα και στα κεντρικά για να το επιβεβαιώσω μια απο τα ίδια. Τώρα βλεπω ότι κάποιοι παρέλαβαν στα 99,πραγματικά ότι να ναι. Αφου αντέχουν να χανουν πελάτες και χρήματα ειδικά αυτές τις μερες,χαλαλι τους,γιατί μετα απο αυτή τη κοροϊδία πολύ δύσκολα θα τους ξαναπροτιμησω ασχέτως τιμών και προσφορών.

Επεξ/σία από wakabanka
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργη η διαφορετική αντιμετώπιση, εκτος αν το κάθε point κάνει οτι θέλει.

Εμένα είναι καθοδόν και θα ενημερώσω για την εξέλιξη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμένα 123 μου είπανε. Ευτυχώς είχα κάνει παραλαβή στο σπίτι και δεν κουβαλήθηκα στο κατάστημα τζάμπα. Τώρα οτι κάποιοι παρέλαβαν στα 99 το αφήνω ασχολίαστο. Όταν παραγγείλατε έγραφε 99 ή 123?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμένα 123 μου είπανε. Ευτυχώς είχα κάνει παραλαβή στο σπίτι και δεν κουβαλήθηκα στο κατάστημα τζάμπα. Τώρα οτι κάποιοι παρέλαβαν στα 99 το αφήνω ασχολίαστο. Όταν παραγγείλατε έγραφε 99 ή 123?

 

123 έγραφε. Αλλά ο υπάλληλος υποστήριξε αυτά που γράφουν εδώ οι παλιοί. Οτι δηλαδή η τιμή δεν ανανεώνεται άμεσα στο προιόν αλλά τιμολογείται σωστά κατα την παραγγελία...τι να πώ δεν ξέρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα παρέλαβα. ειχα κανει παραγγελία στα 99.90 ευρω και ειχα επιλέξει αντικαταβολή. πήγα σημερα με καρτα debit visa και μου ειπαν κανενα προβλημα αρκει να ειναι visa οπότε δε χρειάστηκε να δώσω μετρητα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ήμουν επίσης από τους πρώτους που παρήγγειλα και την επόμενη μέρα πήρα τηλέφωνο να διαβεβαιώσω ότι θα τιμολογηθεί στα 99,90 όπως και έγινε ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικά ισχύουν όλες οι τιμές του newsletter. Απλά για να το δείτε πλέον, πρέπει μέσω google webcache.

 

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:rVecaXrCeLsJ:www.e-shop.gr/newsletter/mail-150624.html+&cd=2&hl=en&ct=clnk&gl=gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...