Προς το περιεχόμενο

Wind προσφορα!


bill987

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μας πειράζει το 1500 ναι. Έχουμε ξεφύγει μου φαίνεται.

Είναι στο αίμα μας φίλε. Να βρίσκουμε πάντα κάτι για να διαμαρτυρηθούμε, ακόμη και αν δεν υπάρχει κανένας πραγματικός λόγος. Τι να πει κανείς για Voda και Cote που δεν διέθεσαν ούτε τα μισά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι στο αίμα μας φίλε. Να βρίσκουμε πάντα κάτι για να διαμαρτυρηθούμε, ακόμη και αν δεν υπάρχει κανένας πραγματικός λόγος. Τι να πει κανείς για Voda και Cote που δεν διέθεσαν ούτε τα μισά;

η wind το τελευταίο χρόνο κάνει επιθετική πώληση και μάλιστα πολλές φορές σε τιμές κόστους... δεν έχουν όλες οι εταιρίες τις ίδιες ανάγκες

 

όσο αν αφορά για το ΝΑΙ δεν πιστεύω ότι κανένας απ την ομάδα του marketing της Wind δεν το σκέφτηκε... και δικαιολογίες χαζές ότι και καλά έτσι είναι στημένο το σύστημα (που διάβασα κάπου αλλού) είναι απλά αστείο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η wind το τελευταίο χρόνο κάνει επιθετική πώληση και μάλιστα πολλές φορές σε τιμές κόστους... δεν έχουν όλες οι εταιρίες τις ίδιες ανάγκες

 

όσο αν αφορά για το ΝΑΙ δεν πιστεύω ότι κανένας απ την ομάδα του marketing της Wind δεν το σκέφτηκε... και δικαιολογίες χαζές ότι και καλά έτσι είναι στημένο το σύστημα (που διάβασα κάπου αλλού) είναι απλά αστείο

Ανεξάρτητα από τις ανάγκες όμως, αυτό που μετράει είναι το αποτέλεσμα ή με πιο απλά λόγια αυτό που εισπράττουμε εμείς οι χρήστες. Κοινώς με Wind συμφέρει περισσότερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Είναι το βλάκες στην wind η το κάνανε επιτιδες, τι λέτε?

Κατα την γνώμη μου αυτο είναι προπαγάνδα.

 

 

πιο προπαγάνδα δεν υπάρχει..

 

 

Μεγαλύτερη προπαγάνδα πεθαίνεις!!!

 

Έχουν το δικαίωμα να το κάνουν αυτό??

 

Τι ρωτάω τώρα.....

 

11403062_10203837465012146_5472952976288

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου αρέσει που η Vodafone έδωσε 300 μετά η Cosmote για να το παίξει πιο λαρτζ έδωσε 400 και πετάχτηκε και η wind και είπε σας έφαγα και τους δύο μαζί... πάρτε 1500.... :-D

H Wind εκανε δημοσκοπηση μεσω sms για το δημοψηφισμα... μαντεψτε το αποτελεσμα :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>

Ακουσα απο εμπιστο ατομο πως η WIND βαζει λουκετο, δεν ξερω αν ισχυει αλλα προτεινω προσοχη μερες που ζουμε.<br />

από όσα ακούς μην πιστεύεις τίποτα, και από όσα βλέπεις πίστευε τα μισά !</p>
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουσα απο εμπιστο ατομο πως η WIND βαζει λουκετο, δεν ξερω αν ισχυει αλλα προτεινω προσοχη μερες που ζουμε.

Είχε κυκλοφορήσει μια φήμη ότι θα (εξ)αγοραστεί από την Vodafone
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...