Προς το περιεχόμενο

Πολυγαμια στην Ελλάδα


idomeneas7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ιδέες πάει να σου βάλει...ρίχνει άδεια για να πιάσει γεμάτα! :P

 

Mα του είπα πως κι εγώ θέλω δεύτερο άντρα, αλλά δεν συμφώνησε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας άνδρας και 2+++ γυναίκες μαζί είναι κομπλέ και δεν θα με χαλούσε όπως και κανέναν άνδρα φαντάζομαι. Το αντίθετο είναι επιστημονική φαντασία μιας γυναίκας εκτός απο αυτές/αυτους που πληρώνονται. Κανονικός άνδρας που γουστάρει γυναίκες δεν προκειτε ποτέ να δεχτεί threesome με την κοπέλα του και άλλον ένα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας άνδρας και 2+++ γυναίκες μαζί είναι κομπλέ και δεν θα με χαλούσε όπως και κανέναν άνδρα φαντάζομαι. Το αντίθετο είναι επιστημονική φαντασία μιας γυναίκας εκτός απο αυτές/αυτους που πληρώνονται. Κανονικός άνδρας που γουστάρει γυναίκες δεν προκειτε ποτέ να δεχτεί threesome με την κοπέλα του και άλλον ένα.

 

Μία γυναίκα με 2 άνδρες υπήρχε και ένα επεισόδιο παλιά στον Αλφα από μια σειρά... δε θυμάμαι αν ήταν 10η εντολή , κοκκινος κυκλος ή Αληθινοί έρωτες.

 

Πάντως υπάρχουν άνδρες που την βρίσκουν βλέποντας την γυναίκα τους να πηγαίνει με άλλους.

 

Αλλά και το σενάριο του 2+++ γυναίκες για ένα άνδρα εγώ μόνο για καταστάσεις μιας νύχτας...

 

Σιγά μην κάτσεις να έχεις την γκρίνια και την σπασαρχιδίνη επί 2 μέσα στο σπίτι σου .... χαχα 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας άνδρας και 2+++ γυναίκες μαζί είναι κομπλέ και δεν θα με χαλούσε όπως και κανέναν άνδρα φαντάζομαι. Το αντίθετο είναι επιστημονική φαντασία μιας γυναίκας εκτός απο αυτές/αυτους που πληρώνονται. Κανονικός άνδρας που γουστάρει γυναίκες δεν προκειτε ποτέ να δεχτεί threesome με την κοπέλα του και άλλον ένα.

 

Ενώ οι γυναίκες ας πούμε παρακαλάνε για threesome με άλλη μια γυναίκα... Αυτό κι αν είναι επιστημονική φαντασία.

 

 

@john, το βαφτιστικό του είναι από Π, δεν ξέρω αμα τον φωνάζουν κι έτσι. Όπως και να έχει, ξέρεις κι εσύ τέτοια περίπτωση? Μπορείς να μου απαντήσεις στις απορίες μου (πως φωνάζουν τα παιδιά την καθεμία και γενικά πως λειτουργεί αυτή η δομή οικογένειας στα πλαισια της Ελλάδας)?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ενας άνδρας και 2+++ γυναίκες μαζί είναι κομπλέ και δεν θα με χαλούσε όπως και κανέναν άνδρα φαντάζομαι. Το αντίθετο είναι επιστημονική φαντασία μιας γυναίκας εκτός απο αυτές/αυτους που πληρώνονται. Κανονικός άνδρας που γουστάρει γυναίκες δεν προκειτε ποτέ να δεχτεί threesome με την κοπέλα του και άλλον ένα.

 

Ενώ οι γυναίκες ας πούμε παρακαλάνε για threesome με άλλη μια γυναίκα... Αυτό κι αν είναι επιστημονική φαντασία.

Πες τα πες τα!!+1000
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αηδιες ειναι ολα αυτα.Οσο για την επιστημονικη φαντασια που λες μου χει τυχει γυναικα να μου το ζητησει για δευτερη γυναικα και εφαγε χ.Αλλου αυτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αηδιες ειναι ολα αυτα.Οσο για την επιστημονικη φαντασια που λες μου χει τυχει γυναικα να μου το ζητησει για δευτερη γυναικα και εφαγε χ.Αλλου αυτα.

 

Μια στις 10 όμως το εννοούν και έχουν τα απαραίτητα να το κάνουν τελικά ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μιλάω για μεμονωμένες περιπτώσεις της μιας φοράς, αυτό φυσικά και δεν είναι σπάνιο. Λέω για μακροχρόνια σχέση μεταξύ τριών ατόμων, που μένουν στο ίδιο σπίτι και μάλιστα έχουν και παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, κι εμένα ο καλός μου τον χαρακτήρισε "μέγιστο", το θέμα είναι ότι γεννιούνται κοινωνιολογικές απορίες για την λειτουργικότητα τέτοιου εγχειρήματος στην σύγχρονη Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αηδιες ειναι ολα αυτα.Οσο για την επιστημονικη φαντασια που λες μου χει τυχει γυναικα να μου το ζητησει για δευτερη γυναικα και εφαγε χ.Αλλου αυτα.

 

 

 

Θες να μας πεις τώρα ότι σου είπε κοπέλα να φέρεται και άλλη μία κοπέλα στο κρεβάτι και εσύ είπες όχι....  :cry:

 

Όπως είπα για σχέση ταυτόχρονη μέσα στο ίδιο σπίτι ούτε για αστείο, αλλά για μια φορά έτσι και για το γαμώτο που λέει ο λόγος να μπορείς να πεις ότι το έκανες. Να το διαγράψεις από το bucket list σου.  :-D

 

Τέτοιες ευκαιρίες δίνονται πολύ σπάνια στη ζωή (αν είσαι κοινός θνητός) πρέπει να τις εκμεταλλεύσαι...

 

Δικαιολογήσαι μόνο αν ήθελε να σου φέρει καμία συγγενή του κουασιμόδου.... :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...