Προς το περιεχόμενο

[Πολυμηχάνημα inkjet] Hp 1515 @public 29.90€


bill987

Προτεινόμενες αναρτήσεις

υπαρχει κανεις απο θεσσαλονικη που να εκανε παραγγελια και να μην τον θελει;

 

Το public άλλαξε πλέον την τιμή, το Πλαίσιο όμως όχι ακόμη: http://www.plaisio.gr/periferiaka-othones/ektipotes/polimixanima/HP-Deskjet-1515-Inkjet-Multifuction-B2L57C.htmΤο προλαβαίνεις ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το public άλλαξε πλέον την τιμή, το Πλαίσιο όμως όχι ακόμη: http://www.plaisio.gr/periferiaka-othones/ektipotes/polimixanima/HP-Deskjet-1515-Inkjet-Multifuction-B2L57C.htmΤο προλαβαίνεις ;)

 

Ευχαριστούμε για το link nikosdet! Όντως το public το άλλαξε. Ίσα-ίσα για να κλέψει την παράσταση...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το Plaisio το ανέβασε!
Εγώ ακόμα περιμένω το δικό μου από Public, μου έστειλαν mail πως έχουν θέμα με την διαθεσιμότητα και θα ενημερωθώ σύντομα για την παραλαβή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήταν προτιμότερο να δώσετε 20 ευρώ παραπάνω και να παίρνατε έναν Laser

ποιον ακριβως ? και τα ανταλλακτικα τού laser ποσο πάνε ?

(ψαχνομαι κ εγω γι αυτο ρωταω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυμηχανημα και εγχρωμο δεν νομίζω. Στα συν οτι τα μελάνια απο την αρχή κρατάνε αξιοπρεπώς και είναι φτηνά (9ευρω). Για χαλαρή χρήση στο σπίτι κτλ είναι μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Τον πήρα κι εγώ. Πάντως αυτό για τα οικονομικά μελάνια, δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει. Τύπωσα 12 σελίδες χαρτί Α4 για σιδερότυπα, και τελείωσε το έγχρωμο. Μη φανταστείτε φωτογραφίες κλπ. Απλά λογότυπα. Μετά την εκτύπωση αυτών των 12 φύλλων, άναψε το λαμπάκι του έγχρωμου. Όσο φτηνά και να είναι, 12 σελίδες είναι πολύ λίγες.

 

Σε γενικές γραμμές, ο εκτυπωτής είναι γρήγορος για τα λεφτά του, και έχει πολύ ωραία ποιοτική εκτύπωση. Το σκανάρισμα πολύ καλό αλλά πολύ αργό.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κάποιους εκτυπωτές τα μελάνια που έχουν μέσα όταν τους αγοράζεις είναι μισογεμάτα (δεν τα αναφέρουν έτσι βέβαια αλλά με το πιο εύηχο "starter cartridge"). Μήπως συμβαίνει το ίδιο και με αυτόν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...