Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μίλησα με βοντα και μου λέει ότι περιμένουν να τους φέρουν κομμάτια τα οποία θα είναι ίδια τιμή στα 169 την επόμενη

εβδομάδα 

Αν δε το βαλουν ομως στο site για "παραγγελια" καλυτερα να αλλαξουμε τον τιτλο του θεματος και να βαλουμε το mediamarkt που μαζευει παραγγελιες κανονικα για παραδοση σε 2 μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα παραγγελια στο MEdia και εβαλα απο βιασυνη     Κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμο.Πως θα γινει αυτ?Δεν γινεται να το αλλαξω σε πληρωμη στο καταστημα?                                                                   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε το βαλουν ομως στο site για "παραγγελια" καλυτερα να αλλαξουμε τον τιτλο του θεματος και να βαλουμε το mediamarkt που μαζευει παραγγελιες κανονικα για παραδοση σε 2 μερες.

 

 

Επισης του mediamarkt ειναι unbranded dual sim πραγμα που σημαινει με απλα λογια οτι δεν χρειαζεται αλλαγη rom με αλλη official για να δεκτει δυο καρτες....τις δεχεται κατευθειαν!!!

 

 

Οποτε mediamarkt οπως και να χει συμφερει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι στην δεύτερη υποδοχή SIM ή βάζεις nano-sim και το έχεις dual sim ή βάζεις με άλλο προσανατολισμό microSD και είναι single sim με sd.

H πρώτη υποδοχή είναι micro-sim

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον TS

Νομίζω άπαιχτο κινητό για τα λεφτά του! Πήρα και εγώ ένα κομμάτι από ΜΜ (αν και έλεγα αρχικά να μποϊκοτάρω τους Γερμανούς) επειδή είναι unbranded και θα το έχω -λογικά- σε 2 ημέρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...