Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 958
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω πηρα τηλ το πρωι τα κοντινοτερα μαγαζια vodafone στην περιοχη μου και γυρω περιοχες και βρηκα στην παλληνη δεν ξερω εαν εχει αλλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο γρήγορες ερωτήσεις για όσους το έχουν:

(πρωτη φορα android 5)

 

1/ Πως μπορώ να κάνω βιντεοκλήση; Ή μήπως δεν έχει;

2/ Που είναι το ρημάδι το κουμπί που βγάζει όλα τα εγκατεστημένα προγράμματα; Εκείνο που στο android 4 ήταν ένα κουμπάκι με κουτάκια μέσα σε κάναβο 3x3;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο γρήγορες ερωτήσεις για όσους το έχουν:

(πρωτη φορα android 5)

 

1/ Πως μπορώ να κάνω βιντεοκλήση; Ή μήπως δεν έχει;

2/ Που είναι το ρημάδι το κουμπί που βγάζει όλα τα εγκατεστημένα προγράμματα; Εκείνο που στο android 4 ήταν ένα κουμπάκι με κουτάκια μέσα σε κάναβο 3x3;

 

1. Η προεγκατεστημένη εφαρμογή για βιντεοκλήσεις είναι το Hangouts. Μπορείς να βάλεις οποιαδήποτε άλλο από το Store.

 

2. Το Huawei έχει αλλαγές στο κανονικό Android και μια από αυτές τις αλλαγές είναι ότι δεν υπάρχει κουμπί που να δείχνει όλα τα εγκατεστημένα προγράμματα. Αντίθετα, σε κινητά Huawei όλα τα εγκατεστημένα προγράμματα εμφανίζονται αναγκαστικά στην επιφάνεια εργασίας του κινητού. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα στα κεντρικά της Cosmote και δεν υπάρχει τίποτα σε όλη την Ελλάδα. Σε πόσα καταστήματα Vodafone τα ίδια.

Όποιος θέλει να ξεφορτωθεί κανένα σε μαύρο χρώμα ή αν ξέρει αν έχει κάποιο κατάστημα ας στείλει Pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω εγω που πηρα απο βοντα. μπορω να κάνω το unbranding της πρωτης σελίδα ακόμη και μεά την πρώτη αναβάθμιση που ήρθε αμέσως μόλις άνοιξα τη συσκευή?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν κάποιος είναι από θεσσαλονίκη και το θέλει, τότε ας μου πει με pm. Το είχα παραγγείλει από το mediamarkt, μου είπανε για μετά το 15Αύγουστο και τελικά με πήρανε τηλέφωνο και μου είπανε ότι αν το θέλω ακόμη, μου το δίνουν στις 3 Αυγούστου. Εγώ, στο μεταξύ βρήκα ένα από Γερμανό και βολεύτηκα....

Επεξ/σία από kstampo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ σήμερα από κατάστημα Vodafone που είχα κάνει παραγγελία. Απ'ότι μου είπαν στο κατάστημα, έχουν εξαφανιστεί πλέον, αλλά περιμένουν νέα παρτίδα μάλλον προς τα τέλη Αυγούστου.

 

Πρώτες εντυπώσεις αρκετά καλές. Γρήγορο με καλή οθόνη αλλά λίγο σπαστικό ότι τρώει χώρο η μπάρα με τα κουμπάκια. Επίσης για μένα είναι λίγο πρόβλημα το ότι μάλλον δεν έχει gorilla glass. Δεν παίζει και το paypal να παραγγείλουμε καμιά θήκη της προκοπής. Για την τιμή της προσφοράς πάντως αξίζει.

 

Αν του περάσω το update για να το κάνω δίκαρτο, ξέρετε τι παίζει με την εγγύηση;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...