Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy s5 otehop 399


glikanalatos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι φιλε ειναι γτ πρωτον εχει 410 στο σκρουτζ και ειναι ελληνικο. απο οτε αν ξερεις την διαφορα.... 

Γιαυτο εισαι σιγουρος 100%????Γιατι και η Wind υποτιθεται οτι Ελληνικα κινητα δινει αλλα στην τελευταια προσφορα του Nexus 6 τα περισσοτερα ηταν απο Δανια αν θυμαμαι καλα.....

Το οτι ειναι Ελληνικο επεισης δεν σημαινει και πολλα εκτως του οτι συνηθως στο χρεωνουν ακριβοτερα λες και εχεις Premium service απο τα μαγαζια του Skroutz. Α και υπαρχουν και σκρουτζομαγαζα που και αυτα πουλανε Ελληνικα κινητα(λιγα αλλα υπαρχουν) απλα για ενημερωση.

 

Κατα τα αλλα δεν υπαρχει καμια απολυτως προσφορα οπως αναφερθηκε με βαση το ιστορικο τιμων του Skroutz κυριως παρα με το τι αλλο μπορεις να αγορασεις στα χρηματα αυτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποιος μου λέει ότι στο Ελλαδιστάν δεν έρχονται οι προβληματικές παρτίδες ή με χειρότερες προδιαγραφες ποιότητας από άλλες χώρες; Ακόμη θυμάμαι, τα αυτοκίνητα που έφερναν από Γερμανία και Βέλγιο διότι έλεγαν ότι είχαν καλύτερες προδιαγραφές...

 

Γνώμη μου: Αγοράστε όπου βρείτε την καλύτερη τιμή, αρκεί να είναι γνήσιο το προϊόν και με τα ίδια περιεχόμενα στο κουτί (πχ σε πολλά Sony έχουν αλλα ακουστικά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς, από τότε που ξεκίνησε η ιστορία με τα capital controls κτλ, ΟΛΑ τα κινητά, αυτής της κατηγορίας τουλάχιστον που κοιτάω και εγώ (ναυαρχίδες του 2014 s5, g3 , htc m8, xperia κτλ) έχουν τσιμπήσει πάνω περίπου 40 με 50 ευρώ..... απαράδεχτη πολιτική, κλασσικού μλκ Έλληνα τυρέμπορου...

 

Εγώ θα συνιστούσα λίγο υπομονή για όποιον θέλει να αγοράσει, τουλάχιστον μέχρι το Σεπτέμβρη μπας και στρώσουν κάπως οι τιμές... 

 

Το S5 πριν κάνα μήνα το έβρισκες περίπου στα 350 €, αν θυμάμαι καλά...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς, από τότε που ξεκίνησε η ιστορία με τα capital controls κτλ, ΟΛΑ τα κινητά, αυτής της κατηγορίας τουλάχιστον που κοιτάω και εγώ (ναυαρχίδες του 2014 s5, g3 , htc m8, xperia κτλ) έχουν τσιμπήσει πάνω περίπου 40 με 50 ευρώ..... απαράδεχτη πολιτική, κλασσικού μλκ Έλληνα τυρέμπορου...

 

Εγώ θα συνιστούσα λίγο υπομονή για όποιον θέλει να αγοράσει, τουλάχιστον μέχρι το Σεπτέμβρη μπας και στρώσουν κάπως οι τιμές... 

 

Το S5 πριν κάνα μήνα το έβρισκες περίπου στα 350 €, αν θυμάμαι καλά...

 

 

Δεν είναι μόνο τα capital controls. Είναι γνωστό ότι ο κόσμος έχει σηκώσει πολύ μετρητό και σου λένε τα μαγαζιά θα ψωνίσουν ανεξαρτήτου τιμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι μόνο τα capital controls. Είναι γνωστό ότι ο κόσμος έχει σηκώσει πολύ μετρητό και σου λένε τα μαγαζιά θα ψωνίσουν ανεξαρτήτου τιμής.

 

Τις πρώτες μέρες ειδικά, πολλοί φοβόντουσαν και για κούρεμα και ψώνιζαν με χρεωστικές αβέρτα....εγώ έψαχνα να πάρω ένα LG3 και στα μαγαζιά γενικά τέτοιας κατηγορίας κινητά τα είχαν σηκώσει όλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...