Προς το περιεχόμενο

Samsung Powerbank 11300 mAmp στα 36,90


Bezbozny

Προτεινόμενες αναρτήσεις

xiaomi δαγκωτο

αν ψαξεις λιγο θα δεις οτι οποιοδηποτε προιον xiaomi οχι μονο δεν εχει καμια σχεση με κινεζιες αλλα ειναι απαραμιλλης ποιοτητας και ομορφο

λιγη υπομονη να ξεμπλοκαρει το paypal

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν γουστάρω απλα της παλιό κινεζιες. προτιμάω ν δωσο 10 ευρω ποιο πολλα και να παρω της σαμμυ και τελος δεν μου αρεσουν τα  ψευτο κυκλώματα της καθε χιαομις. τα 10 ευρω   δεν θα με σώσουν . αλλα θα ξερω οτι πείρα  κατι ποιοτικό .   φαντασου ακομα και αυτοι μπαταριες σαμμυ βαζουν αλλα τ κυκλωμα μεσα ειναι οτι ποιο φθηνό υπαρχει  

 

το τερμάτισες. 

Συνέχισε να πληρώνεις το όνομα της samsung δικά σου λεφτά είναι. πάντως ακριβό δεν νομίζεις για βιετναμέζικο προιόν? 

da144.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα κινέζικο δεν είναι;;; Ποια είναι η υπερβολή? 

Πάντως εμένα μου αρέσει το ότι το καλώδιο είναι ενσωματωμένο και έχει και 2η θύρα για σύνδεση δεύτερης συσκευής που το xiomi δεν έχει.

 

το 16000mAh έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μετά απο αρκετή χρήση 1 έτους το xiaomi το μόνο στραβό που μου κάνει ειναι πλέον θέλει 5+ ώρες να μου φορτίσει το κινητό εαν το έχω την ίδια στιγμή να φορτίσει και αυτό απο το ρευμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ξεκαθαριζω το προηγουμενο ποστ μου (και την απορια σου): αλλο κινεζικο κι αλλο κινεζια. Αν ο συμφορουμιτης ενοουσε "Κινεζικο" οταν ειπε "κινεζια", μαλλον εγινε λαθος και παρανοησα(με). Αλλα και η Σαμσουνγκ δεν τα φτιαχνει στις ΗΠΑ (οπως διευκρινισε ο Ζαντερ παραπανω). "Κινεζια" ομως λεμε υποτιμητικα ενα προιον αμφιβολου ποιοτητας και ευτελους αξιας. Το συγκεκριμενο δεν ειναι τετοιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιοτικα καμια σχεση φυσικα τα χιαομι .. ετσι ?? η σαμσουνγκ  ειναι πολυ καλυτερη εννοειται ... εχω το προηγουμενο μοντελο μ τα 9000 και το εχω 2 χρονια. δεν εχει το παραμικρο 

 

δεν γουστάρω απλα της παλιό κινεζιες. προτιμάω ν δωσο 10 ευρω ποιο πολλα και να παρω της σαμμυ και τελος δεν μου αρεσουν τα  ψευτο κυκλώματα της καθε χιαομις. τα 10 ευρω   δεν θα με σώσουν . αλλα θα ξερω οτι πείρα  κατι ποιοτικό .   φαντασου ακομα και αυτοι μπαταριες σαμμυ βαζουν αλλα τ κυκλωμα μεσα ειναι οτι ποιο φθηνό υπαρχει  

 

Και πριν χρόνια το ίδιο ίσχυε και με την Sony ( Ιαπωνία ) σε σχέση με την τότε samsung ( Κορέα ) τελικά στην πορεία βλέπεις ότι όλα είναι Κίνα και τελειώνει το παραμύθι εδώ. Παίρνεις ότι είναι καλύτερο στην τσέπη σου και κάνει την δουλειά του.

Πάντως η Xiaomi μια χαρά βηματάρες προόδου κάνει.

 

Εdit : Η μπαταρία του samsung S advance μια χαρά κίνα λέει μέσα ( τώρα που το είδα)  και έχω και αρκετά παράπονα από την συσκευή! που τρώει σκαλώματα επειδή είναι άριστη κατασκευή. 

 

Για κάποιον που το θέλει τώρα ( ΑΝ βέβαια του κάνει την χάρη το e-shop και το έχει διαθέσιμο!)  είναι απλά μια καλή τιμή και τίποτα παραπάνω ...προσφορά όμως δεν έχουμε ξεκάθαρα!) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρτε χιαομι.... να σας ερθει σε ενα μηνα και φυσικα μιλαμε για τρελη τεχνογνωσία η εταιρία αυτη χαχαχα ελα τωρα  15 ευρω ειναι έλεος δηλαδή . το που φτιαχνεται με την ποιοτητα .... δεν εχει σημασια γιατι απλα υπαρχουν και στανταρ κ αν παθει κατι στηλτο στην χιαομι αλλο ενα μηνα χωρις συσκευη ... και ολα αυτα για 15 ευρω . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρτε χιαομι.... να σας ερθει σε ενα μηνα και φυσικα μιλαμε για τρελη τεχνογνωσία η εταιρία αυτη χαχαχα ελα τωρα  15 ευρω ειναι έλεος δηλαδή . το που φτιαχνεται με την ποιοτητα .... δεν εχει σημασια γιατι απλα υπαρχουν και στανταρ κ αν παθει κατι στηλτο στην χιαομι αλλο ενα μηνα χωρις συσκευη ... και ολα αυτα για 15 ευρω . 

 αφού λες ότι για 15 ευρώ για εσένα δεν σου είναι διαφορά και δεν σε πειράζουν ίσως όμως για κάποιους και κυρίως νομίζω για τους περισσότερους που σε μια εποχή με οικονομική ασφυξία με  15 ευρώ μπορείς να καλύπτεις  πρώτες ανάγκες οπότε καλό είναι να είσαι λίγο συγκρατημένος και ο καθένας αναλόγως με τα οικονομικά του αποφασίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε συγνωμη που θα το πω αλλα αυτος που εχει αναγκη να δωσει τ λεφτα του αλλου ουτε τα 15 θα τα δωσει για να εξτρα μπαταρια και σιγουρα δεν θα δωσει τοσα λεφτα για να παρει εξ αρχης τετοια συσκευη μην λεμε οτι θελουμαι γιατι μου θυμιζεις την γελιωγραφια ελληνας  2015  κυκλωφορει με κινητο τον 600 800 ευρω και κανει αναπάντητη να τον παρουν γιατι εχει αναγκες και δεν μπορει να βαλει καρτα ελεος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρεπιμπτόντως εβγαλε το banggood το xiaomi 10000 προσφορά στα 12,05€ και το χτύπησα, περιμενοντας ωστόσο να βρω τρόπο να το πληρώσω (καταχωρείται κανονικά η παραγγελία και χωρίς πληρωμή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο αρκετή χρήση 1 έτους το xiaomi το μόνο στραβό που μου κάνει ειναι πλέον θέλει 5+ ώρες να μου φορτίσει το κινητό εαν το έχω την ίδια στιγμή να φορτίσει και αυτό απο το ρευμα.

Δηλαδη ουσιαστικα παρεμβαλεις την μπαταρια αναμεσα στην μπριζα και το κινητο?

Γιατι να το κανεις αυτο και να μην φορτισεις απευθειας το κινητο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο αρκετή χρήση 1 έτους το xiaomi το μόνο στραβό που μου κάνει ειναι πλέον θέλει 5+ ώρες να μου φορτίσει το κινητό εαν το έχω την ίδια στιγμή να φορτίσει και αυτό απο το ρευμα.

Το "βιαζεις" το powerbank με αυτο τον τροπο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...