Προς το περιεχόμενο

Rollei 500 sunrise - 89e


agisilaosko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο rollei.com δεν υπάρχει, στο Amazon UK κανονικά. Ξέρει κανεις γιατι; Μάλιστα στο επίσημο της rollei τελευταία press releases ειναι για το μοντέλο 400 Και 410

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα την τσιμπούσα μιας και ψάχνω πολύ καιρό για φθηνή actioncam από Ελλάδα αλλά αυτά τα 10μ με προβληματίζουν.....Δηλαδή αν κάνω μια βουτιά στα 15 θα την κλαίω? Τη θέλω κυρίως για το ψαροντούφεκο όπου βουτάω μέχρι 10-12 μέτρα αυτή τη στιγμή αλλά φοβάμαι μην πάρει νερά....Τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι για αυτα τα λεφτα αλλα προκειται για Marketing Trick γιαυτο και το επισημανα.
4K σε τεραστια Fonts αλλα...

Οριστε ενα video γυρισμενο απο μια GoPro Hero 3+ Black Edition

   

 

https://www.youtube.com/watch?v=MlWh_1GTlC0


Θα την τσιμπούσα μιας και ψάχνω πολύ καιρό για φθηνή actioncam από Ελλάδα αλλά αυτά τα 10μ με προβληματίζουν.....Δηλαδή αν κάνω μια βουτιά στα 15 θα την κλαίω? Τη θέλω κυρίως για το ψαροντούφεκο όπου βουτάω μέχρι 10-12 μέτρα αυτή τη στιγμή αλλά φοβάμαι μην πάρει νερά....Τι λέτε?

Αντεχει πτωση απο 1.5 μετρο και οπου εχω ψαξει δεν εχω βρει καπου να εχει περισσοτερες πληροφοριες για βαθος μεγαλυτερο των 10 μετρων.

 

Το οτι απο την μανα της ειναι αδιαβροχη και οριζουν μονο αυτο το βαθος σαν μεγιστο δεν θα ελεγα οτι ειναι η καταλληλη για ψαροντουφεκο οταν οι SJ Yi Amkov κλπ εχουν maximum τα 45 ή 65 αναλογα την θηκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε αλλά αυτές τις μέρες έψαχνα κάτι από Ελλάδα γιατί μέχρι να έρθει από εξωτερικό έφυγε το καλοκαίρι.....Και δεύτερον ούτε το paypal λειτουργεί οπότε.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πλατσουρισμα στην παραλια αντε και καμια χαζοβουτια και light χρηση ως Action/DashCam και μονο στα 2Κ ή FullHD σε αυτη την τιμη για την παρουσα κατασταση ειναι Nobrainer επιλογη.

Αν τωρα την ηθελες αποκλειστικα για ψαροντουφεκο ή καταδυσεις αργοτερα καλυτερα να κρατηθεις.

 

Με τρομαζει λιγο το γεγονος βεβαια οτι οποιο link υπηρχε που παρεπεμπε στην σελιδα Rollei.com ειναι νεκρο και δειχνει 3 μοντελα μονο αλλα μικρο το κακο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 μέτρα πάντως δεν είναι πλατσουρίσματα, μη λέμε οτι θέλουμε. Προφανώς δεν είναι για καταδύσεις αλλα για ψαροντούφεκο έχει να κάνει με το τι βάθος προτιμάει ο καθένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πλατσουρισμα στην παραλια αντε και καμια χαζοβουτια .

Μη απομονωνεις οτι γουσταρεις και μαθε να διαβαζεις.

 

Μεχρι και για τους περισσοτερους ερασιτεχνες τα 10 μετρα δεν ειναι τιποτα και μιας και ο φιλος την ηθελε κυριως για ψαροντουφεκο μαλλον θα κατεβαινει συχνα εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη απομονωνεις οτι γουσταρεις και μαθε να διαβαζεις.

 

Μεχρι και για τους περισσοτερους ερασιτεχνες τα 10 μετρα δεν ειναι τιποτα και μιας και ο φιλος την ηθελε κυριως για ψαροντουφεκο μαλλον θα κατεβαινει συχνα εκει.

Δεν καταλαβαίνω γιατί τσατίζεσαι. Οσο πρέπει να μάθω να διαβάζω άλλο τόσο πρεπει εσυ να μάθεις να εκφράζεσαι. Υπάρχουν λύσεις γι αυτούς που θέλουν παραπάνω βάθος:http://www.rollei.com/products/actioncams/replacement-battery/underwater-housing-remotes/rollei-unterwassergehaeuse-ac400/410,p268125 (For depths up to 40 meters), ΑΝ και δεν έχω βρει κάτι γι αυτο το μοντέλο του ts λογικά θα βγει κάτι.

 

ΥΓ. Και εγω κάνω ψαροντούφεκο αλλά όχι σε τόσα μέτρα, αλλά πρέπει να είσαι γνωστης για να το καταλάβεις οτι έχει να κάνει με το τι ψαρεύεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρέπει να μάθω να διαβάζω

Βλεπεις πως ενα οτι να`ναι Quote βγαζει οτι να`ναι συμπερασματα;

 

 

Παμε παρακατω.

 

Οντως δεν αναφερει κατι για αυτο το μοντελο (Ασχετα αν μπορει να εχει το ιδιο housing με τις προηγουμενες)

  • Underwater/protective case for diving for your Rollei Actioncam 230, 240, 400 und 410

Αλλα απο την στιγμη που δεν υπαρχει στην Ελλαδα αυτη την στιγμη δεν εχει νοημα να το συζηταμε τουλαχιστον για την περιπτωση του Tsouraki.

 

Τεσπα αφου τελειωσε περιμενουμε εντυπωσεις απο ατομα που την πηραν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...