Προς το περιεχόμενο

Επέτειος!!


GiwtaCh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους!!

Θα ήθελα πραγματικά την βοήθειά σας για να κάνω έκπληξη στον φίλο μου γιατί την Πέμπτη κλείνουμε 4,5 χρόνια σχέσης! Ξέρω μα τι 4,5 λέει..!! κάντε επέτειο στα 5..!! Αλλά ευτυχώς ή δυστυχώς εμείς γιορτάζουμε σαν τα 15χρονα σχεδόν κάθε μήνα μου ολοκληρώνουμε μαζί, και χαιρόμαστε που το κάνουμε αυτό ακόμα..! Λοιπόν!! Θέλω πολύ κάποιες ιδέες για έκπληξη, απλά έχω κάνει σχεδόν τα πάντα, από αγορά σε μπλουζακια-παπουτσια-εσωρουχα κ.τ.λ. σε κούπες-αντικείμενα για το αυτοκίνητο-δείπνο-ξενάγηση σε μουσείο αυτοκινήτων ακόμα και σε χειροποίητα όπως τούρτες-βάζο με λόγους που τον αγαπώ-άλμπουμ κομικ φωτογραφιών-κάρτες μέχρι και πίνακα του έχω ζωγραφίσει κτλ..κτλ..!! θέλω κάτι άλλο που δεν έχω ξανα κάνει!! ΒΟΗΘΕΙΑ!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τα χιλιάσετε, ειλικρινά!

 

Και γράφεις σε τεχνολογικό φόρουμ γιατί?

Σαν να πάω σε φόρουμ για νέες μαμάδες και να ρωτάω για το αν αξίζει υδρόψυξη στην TITANX

:ph34r: 

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντυπωσίασε τον, γράφοντας το όνομα του με υγρό πυρ στο δρόμο, απέναντι από το σπίτι του. Καν' το εσύ γιατί κάποιοι άλλοι κότεψαν.

 


Και γράφεις σε τεχνολογικό φόρουμ γιατί?

Σαν να πάω σε φόρουμ για νέες μαμάδες και να ρωτάω για το αν αξίζει υδρόψυξη στην TITANX

:ph34r: 

 

Θα είδε τα θέματα της stavi και θα νόμιζε ότι μπήκε στο Cosmopolitan.

  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...