Προς το περιεχόμενο

άνοιγμα λογαριασμού eurobank


maniac89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά,

Είναι εφικτό να ανοίξω έναν νέο λογαριασμό στην eurobank αυτή την περίοδο; Αν γνωρίζει κανείς ας απαντήσει γιατί μου είπαν ότι λόγω των τελευταίων εξελίξεων στην χώρα δεν δημιουργούν νέους λογαριασμούς. Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν επιτρέπεται το άνοιγμα νέων λογαριασμών καταθετικών ή όψεως.
Επιτρέπεται, κατ΄εξαίρεση και αποκλειστικά, για ορισμένες συναλλαγές, η αναγκαιότητα των οποίων πρέπει να τεκμηριώνεται εγγράφως, υπό την προϋπόθεση ότι δεν υφίσταται άλλος διαθέσιμος λογαριασμός μέσω του οποίου αυτές μπορούν να διενεργηθούν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά μου είπε ο λογιστής από την εταιρεία ότι για να με πληρώνουν. πρέπει να ανοίξω λογαριασμό στην eurobank. Κάτι λέει μέσα για λογαριασμούς μισθοδοσίας ότι επιτρέπεται, αλλά μπερδεμένη κατάσταση δεν έχω βγάλει άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογαριασμος για μισθοδοσια,επιδομα ανεργιας Οαεδ οπως επισης και συνταξεως επιτρεπεται να ανοιξεις με τις 2 προυποθεσεις οτι 

1)Δεν εχεις αλλα παρομοιο λογαριασμο που να μπορεις να χρησιμοποιησεις

2)Να εχεις βεβαιωση που να αναγραφει την αναγκη ανοιγματος λογαριασμου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ άνοιξα λογαριασμό μισθοδοσίας στη Eurobank πριν 2 εβδομάδες. Μου έδωσαν ένα χαρτί από την εταιρία μου που έλεγε ότι θα εργαστώ εκεί, το οποίο χρησιμοποίησα ως δικαιολογητικό για να τον ανοίξω. Υπόψιν δεν είχα άλλο λογαριασμό μισθοδοσίας στη Eurobank.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...