Προς το περιεχόμενο

Spy ακουστικό + Μικρόφωνο


NicKat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά! Θα ήθελα αν είναι εύκολο την άποψη σας διότι δεν γνωρίζω επί του θέματος.

 

Θα αγοράσω spy ακουστικά με bluetooth μικρόφωνο και όσο το δυνατόν μικρότερο ακουστικό έτσι ώστε να μην γίνεται αντιληπτό... Από μια μικρή έρευνα που έκανα, κατέληξα σε δύο: 

 

1.http://www.satisfaction.gr/greek/spy-akoustika/spy-akoustiko-skin.html

 

2.http://safesales.gr/%CE%9C%CE%B9%CE%BA%CF%81%CE%BF%CF%83%CE%BA%CE%BF%CF%80%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%91%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%A8%CE%B5%CE%AF%CF%81%CE%B5%CF%82/smartcheater-bluetooth-%CE%BC%CE%B5-spy-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%9C%CE%B9%CE%BA%CF%81%CE%BF%CF%83%CE%BA%CE%BF%CF%80%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%91%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%A8%CE%B5%CE%AF%CF%81%CE%B1/754

 

Οι ενδοιασμοί μου είναι ως προς το καταστήματα. Αν έχετε κάτι να προσθέσετε ή να με συμβουλέψετε πολύ ευχαρίστως.

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας εκ των προτέρων.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να γνωρίζεις ότι αυτό που πας να κάνεις είναι παράνομο, μπορεί να πας μέσα και ζητάς τη συνεργία μας επί αυτού κάτι κατ' εμέ καθόλου σωστό και φρόνιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να γνωρίζεις ότι αυτό που πας να κάνεις είναι παράνομο, μπορεί να πας μέσα και ζητάς τη συνεργία μας επί αυτού κάτι κατ' εμέ καθόλου σωστό και φρόνιμο.

 

Σ' ευχαριστώ Tragic για την απάντησή σου... Ξέρεις μερικές φορές δεν χρειάζεται να είναι όλα ύποπτα και παράνομα... Και φαντάζομαι γνωρίζεις ότι σε μερικές δουλειές χρειάζονται τέτοιου είδους gadget... Απλά επειδή τέλος του μήνα θα ξεκινήσω να κάνω αυτήν την δουλειά και δεν έχω τέτοιες γνώσεις ρώτησα στην κοινότητα που σίγουρα θα υπάρχει κάποιος πιο σχετικός από εμένα...Δεν έχω την υποχρέωση να το αναλύσω, αλλά στην δουλειά που θα κάνω όλοι φορούν τέτοια ακουστικά... Απλά καλό θα ήταν να είναι διακριτικά...Με την λογική την δική σου ήθελα απλά να σου πω πως η γιαγιά μου πάντα έλεγε ότι η τεχνολογία είναι του διαβόλου... Παρά ταύτα σ' ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο να μου απαντήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ' ευχαριστώ Tragic για την απάντησή σου... Ξέρεις μερικές φορές δεν χρειάζεται να είναι όλα ύποπτα και παράνομα... Και φαντάζομαι γνωρίζεις ότι σε μερικές δουλειές χρειάζονται τέτοιου είδους gadget... Απλά επειδή τέλος του μήνα θα ξεκινήσω να κάνω αυτήν την δουλειά και δεν έχω τέτοιες γνώσεις ρώτησα στην κοινότητα που σίγουρα θα υπάρχει κάποιος πιο σχετικός από εμένα...Δεν έχω την υποχρέωση να το αναλύσω, αλλά στην δουλειά που θα κάνω όλοι φορούν τέτοια ακουστικά... Απλά καλό θα ήταν να είναι διακριτικά...Με την λογική την δική σου ήθελα απλά να σου πω πως η γιαγιά μου πάντα έλεγε ότι η τεχνολογία είναι του διαβόλου... Παρά ταύτα σ' ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο να μου απαντήσεις.

 

Καλησπέρα. Εγώ, κάθε άλλο παρά εχθρικό τόνο και προθέσεις είχα οπότε και σε παρότρυνα να είσαι προσεκτικός, καθ' ότι μπορεί να βρεθείς μπλεγμένος εκεί που δεν το περιμένεις μαγνητοφωνόντας κάποιον εν αγνοία του που αργότερα θα σε "πάρει πρέφα" και θα σε κυνηγήσει. Τέλος πάντων, επειδή διακρίνω ενα σεβασμό/αποδοχή της άποψης μου αν και αντίθετος σου προτείνω τη συσκευή του πρώτου Link που παρέθεσες ως προς βοήθεια σου και από το συγκεκριμένο κατάστημα καθώς είναι αξιόπιστο και το πιο φθηνό με μια γρήγορη ματιά στο διαδίκτυο.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Εγώ, κάθε άλλο παρά εχθρικό τόνο και προθέσεις είχα οπότε και σε παρότρυνα να είσαι προσεκτικός, καθ' ότι μπορεί να βρεθείς μπλεγμένος εκεί που δεν το περιμένεις μαγνητοφωνόντας κάποιον εν αγνοία του που αργότερα θα σε "πάρει πρέφα" και θα σε κυνηγήσει. Τέλος πάντων, επειδή διακρίνω ενα σεβασμό/αποδοχή της άποψης μου αν και αντίθετος σου προτείνω τη συσκευή του πρώτου Link που παρέθεσες ως προς βοήθεια σου και από το συγκεκριμένο κατάστημα καθώς είναι αξιόπιστο και το πιο φθηνό με μια γρήγορη ματιά στο διαδίκτυο.

 

Ευχαριστώ.

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση... Κι έτσι για την ιστορία δεν θα χρησιμοποιηθεί για μαγνητοφώνηση (νομίζω δεν έχει καν αυτήν την χρήση) αλλά για διακριτική ενδοεπικοινωνία μεταξύ υπαλληλικού προσωπικού...

Όσο για το παράνομο της μαγνητοφώνησης, είδαμε και τον Χαικάλη που έγινε υπουργός! χαχαχαχα! Σ' ευχαριστώ και πάλι! Καλό απόγευμα!:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση... Κι έτσι για την ιστορία δεν θα χρησιμοποιηθεί για μαγνητοφώνηση (νομίζω δεν έχει καν αυτήν την χρήση) αλλά για διακριτική ενδοεπικοινωνία μεταξύ υπαλληλικού προσωπικού...

Όσο για το παράνομο της μαγνητοφώνησης, είδαμε και τον Χαικάλη που έγινε υπουργός! χαχαχαχα! Σ' ευχαριστώ και πάλι! Καλό απόγευμα! :)

 

Να σαι καλά δεν κάνει τίποτα, Παύλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχε πάρει το μάτι μου στις αγγελίες ένα σαν το 2ο που πόσταρες γύρω στα 50-60€ αν θυμάμαι καλά

Τσέκαρε μήπως υπάρχει ακόμη

Επεξ/σία από Pa0ki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...