Προς το περιεχόμενο

[Tablet]Chuwi, HI8 Intel Z3736F Quad Core 8 Inch Dual Boot @banggood 74,63ευρώ!(νέα τιμή)


Stogianz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μπορείς να κάνεις αγορά σίγουρα με προπληρωμένη της Πειραιώς(εγώ έχω την ηλεκτρονική που βγάζεις κατευθείαν αν έχεις κωδικούς ebanking μέσα σε 2 λεπτά).Άκουσα ότι μπορείς κι με χρεωστική αλλά δεν το δοκίμασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το Μάιο κάπου πήγα να πάρω το Vi8 στα 90$ από αυτούς και ήρθε τούβλο. Το είχα πάρει με paypal, πήρα refund και τελικά η χασούρα μου ήταν κάπου 10 €. Πραγματικά πιστεύω ότι αν δεν ήταν το paypal θα με είχαν παρατήσει με χασούρα κάπου 100€ (90$ +τα έξοδα αποστολής πίσω). Στην επικοινωνία η αίσθησή μου ήταν ότι προσπαθούσαν να με κοροιδέψουν παρά να με υποστηρίξουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να το χτυπούσα, αλλά χωρίς την ασφάλεια του paypal είναι σα να ψωνίζεις στα τυφλά!

Το περιστατικό που περιγράφει ο φίλος dchatz  παραπάνω είναι σημείο αναφοράς της κατάστασης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να το χτυπούσα, αλλά χωρίς την ασφάλεια του paypal είναι σα να ψωνίζεις στα τυφλά!

Το περιστατικό που περιγράφει ο φίλος dchatz  παραπάνω είναι σημείο αναφοράς της κατάστασης!

Μπορείς να αγοράσεις με paypal. Νομίζω έχει ειπωθεί άπειρες φορές στο forum :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να αγοράσεις με paypal. Νομίζω έχει ειπωθεί άπειρες φορές στο forum :P

 

(Μην το συνεχίσουμε μιας και είναι off- topic, αλλά ...) δεν δέχεται τις κάρτες μου με το "κόλπο" που περιγράφεται σε παραπάνω λινκ που έχεις δώσει  ---> We're sorry, we couldn't complete your purchase using card Visa χχχχχχ, because it has been denied by the card issuer. Please enter a new credit or debit card to continue payment.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο 5 ημερες θυμηθηκαν να μου πουν οτι δεν υπαρχει σε στοκ και αναμενεται στις 5/Σεπ...

Θα περιμενω τους ειπα... Δεν καναμε καλη αρχη με το μαγαζι :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...