Προς το περιεχόμενο

[external hdd] Intenso Memory Case 2,5" USB 3.0 1TB 50€@public.gr [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


gr234567

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Χιουμορ κανεις, αλλα να πω με την ευκαιρια ότι ο "ματριξ" είναι ο μονος σιγουρος ("μονος σιγουρος" αφου γνωριζω για μενα αλλα δεν μπορω να γνωριζω για τους αλλους) ότι δεν εχει σχεση με ΚΑΝΕΝΑ μαγαζι παρα μονο ως καταναλωτης - πελατης τους. Τα εχει υποστεί όλα αυτά που λεγαμε, πολλες φορες, όπως επισης και τα εχει διαβασει από παρα πολλα ατομα εδώ μεσα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλος μου πήγε χτες στα public golden hall και βρήκε τον άσπρο με τιμή 69.90 ευρώ. Ο πωλητής δεν ήξερε τίποτα και του έδειξε με το κινητο την προσφορά. Τελικά το πήρε στα 50 ευρώ. Μου είπε ότι είχε άλλα 2 τεμάχια στο ράφι. αν περνάει κανεις κι ενδιαφέρεται ας ρωτήσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα τον λευκό στα 39,99€ , μου έκανε έκπτωση κατά τη online παραγγελία , η αυτοκόλλητη τιμή έλεγε 69€

Το μοντέλο του δίσκου είναι  Western Digital Scorpio Blue 1TB (WD10JPVX) 5400rpm

Ευχαριστώ τον tp 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^γνωστες τακτικες ψαρεματος απο το εν λογω μαγαζι,εκπτωσης εαν δεν εχεις ψωνισεις καιρο ή εκπτωτικου κουπονιου απο τα (ατελειωτα) ακυρα που μοιραζει.....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτσε εσύ πως τον πήρες στα 40 ευρώ ? είχες κάποιο κωδικό όταν έκανες παραγγελία ? εμένα στα 50 μου τον έδωσαν.

Έχει κι άλλες φορές που μου εκανε έκπτωση

απευθείας όταν κάνω είσοδο με το λογαριασμό μου και προχωράω την παραγγελία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε e-mail μόλις τώρα με τα παρακάτω.

 

[rant]

Αγαπητέ φίλε των Public ,

Σας ευχαριστούμε που μας επιλέγετε για τις αγορές σας.

Πως μου την δίνουν τα άχρηστα και παχιά λόγια στα e-mails / επιστολές που στέλνουν οι εταιρίες. Τρεις σελίδες επιστολή από τις οποίες αυτό που αξίζει είναι τρεις σειρές.

[/rant]

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η παραγγελία σας με αριθμό .. θα παρουσιάσει μικρή καθυστέρηση. Ζητούμε συγνώμη και δεσμευόμαστε να ενημερωθείτε εκ νέου το συντομότερο δυνατό για την εξέλιξη της. Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση και παραμένουμε στη διάθεση σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση.

Με εκτίμηση,

Public Customer Passion

....

Βραβείο GOLD 2013-2014 στην Εμπειρία Πελατών !

Ξέρει κανείς αν δικαιούμαι να ακυρώσω την παραγγελία ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@imitheos

αν το θες το δισκο,παρε τους τηλεφωνο να σου στειλουν αλλο μοντελο στην τιμη σου ,αλλιως μην κανεις τιποτα και μετα απο μερες θα λαβεις παλι ενα ιδιο μυνημα ακυρωσεως της παραγγελιας σου(λογω προμηθευτη) και θα σου δωσουν εκπτωτικο κουπονι 5% σε επομενη αγορα σου.(κλασικες Μ@λ@κιες του μαγαζιου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν είπαν αυτοί  ότι την ακυρώνουν, ότι θα καθυστερήσει είπαν (μέχρι να βρουν απόθεμα λογικά). Αν βιάζεσαι και δε μπορείς να περιμένεις παραχώρησε καλύτερα την παραγγελία σου εδώ σε κάποιο μέλος που να ενδιαφέρεται και να μην τον πειράζει να περιμένει (παρά να την ακυρώσεις)

 

Εγώ από το You ένα μήνα περίμενα έναν σκληρό δίσκο αλλά τελικά τον πήρα.. Samsung 2,5 άρη 2 TB στα 57 ευρώ... Άξιζε την αναμονή και με το παραπάνω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ, ΔΕΝ υπάρχει λόγος να την ακυρώσεις μιας και θα χάσεις την οποιαδήποτε περίπτωση που μπορεί να στο φέρουν! Εξάλλου όπως είδες δεν σου ακύρωσαν την παραγγελία, απλά σου είπαν για καθυστέρηση. Κάνε υπομονή και ότι γίνει!

Το ΊΔΙΟ ακριβώς μου έτυχε πρόσφατα με 2 ποντίκια που είχα παραγγείλει σε ξεφτίλα τιμή! Μου ήρθε στην αρχή το παραπάνω μήνυμα καθυστέρησης, αλλά μια εβδομάδα μετά τα πήρα και άξιζε τελικά η αναμονή! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε sms ότι η παραγγελία μου (σε άσπρο το είχα διαλέξει) θ' αργήσει λίγο ακόμα, αλλά αν δεν θέλω να περιμένω να τους πάρω τηλέφωνο και να επιλέξω σε μαύρο που είναι διαθέσιμο! Τους πήρα τηλέφωνο και το άλλαξα. Από Δευτέρα-Τρίτη θα το έχω.

Πάλι καλά! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με το SMART έχει μέσα WDC WD10JPVX (το Blue 2.5'' δηλαδή): http://www.wdc.com/en/products/products.aspx?id=800

+1

 

http://www.skroutz.gr/s/3351143/Western-Digital-Scorpio-Blue-1TB-WD10JPVX.html

από 64,81 € σκέτος σκληρός

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...