Προς το περιεχόμενο

[tablet]Asus VivoTab Note 8 - Tablet 8" 32GB Μαύρο 129,03€ @public [εξαντλήθηκε]


leonpapas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ASUS VivoTab Note 8 M80TA διαθέτει οθόνη 8" τεχνολογίας LED IPS με ανάλυση 1280 x 800 pixels. Με τετραπύρηνο επεξεργαστή στα 1.33 GHz που μπορεί να φτάσει έως και 1.86 GHz, μνήμη RAM 2GB, χωρητικότητα σκληρού δίσκου 32GB

http://www.public.gr/product/tablets/syskeyes-tablet/asus-vivotab-note-8-tablet-8-32gb-mayro-m80ta-dl001b/prod7720653pp/

 

http://www.skroutz.gr/s/4500940/Asus-VivoTab-Note-8-32GB.html

large_2huHqLQn8ab2qPpP_500.jpg

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 349
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω το 64gb εδώ και έξι μήνες, θα έλεγα αρκετά καλό, απλά μην κάνετε αναβάθμιση σε win10, γιατί δεν λειτουργεί το πενάκι, το οποίο παρεμπιπτόντως είναι τρομερό. Ίσως επίσης να έχετε και ένα θέμα με την χωρητικότητα του σκληρού, γιατί τα 32gb είναι αρκετά λίγα για windows tablet, αλλά σε αυτήν την τιμή νομίζω ότι μπορείτε να κάνετε αυτό τον συμβιβασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το 64gb εδώ και έξι μήνες, θα έλεγα αρκετά καλό, απλά μην κάνετε αναβάθμιση σε win10, γιατί δεν λειτουργεί το πενάκι, το οποίο παρεμπιπτόντως είναι τρομερό. Ίσως επίσης να έχετε και ένα θέμα με την χωρητικότητα του σκληρού, γιατί τα 32gb είναι αρκετά λίγα για windows tablet, αλλά σε αυτήν την τιμή νομίζω ότι μπορείτε να κάνετε αυτό τον συμβιβασμό.

αφου εχει SD slot..!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το 64gb εδώ και έξι μήνες, θα έλεγα αρκετά καλό, απλά μην κάνετε αναβάθμιση σε win10, γιατί δεν λειτουργεί το πενάκι, το οποίο παρεμπιπτόντως είναι τρομερό. Ίσως επίσης να έχετε και ένα θέμα με την χωρητικότητα του σκληρού, γιατί τα 32gb είναι αρκετά λίγα για windows tablet, αλλά σε αυτήν την τιμή νομίζω ότι μπορείτε να κάνετε αυτό τον συμβιβασμό.

 

Το έχω πάνω από χρόνο, σε αυτά τα λεφτά είναι τέλεια αγορά. Όσο για τα 10 τα έβαλα κανονικά απλά πρέπει να βάλεις χωριστά τον driver για τον wacom digitizer http://us.wacom.com/en/feeldriver/

Επίσης σβήνεις τον φάκελο windows_old και τα 32Gb είναι αρκετά.

Μόνο αρνητικό η μικρή σχετικά  μπαταρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πενάκι λειτουργεί κανονικότατα στα windows 10 και η γενικότερη αίσθηση με τα 10 είναι πως πηγαίνει πολύ πιο γρήγορα και εχει και πολυ καλυτερη διαχειριση μνημης. 

Εγω το πηρα περυσι τον Ιουνιο στα 250 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά από μπαταρία τι λέει το συγκεκριμένο, γιατί άλλοι λένε για 8ωρο, αλλού διάβασα ότι 4,5 ώρες max, έσεις που το έχετε πως το βλέπετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω πάνω από χρόνο, σε αυτά τα λεφτά είναι τέλεια αγορά. Όσο για τα 10 τα έβαλα κανονικά απλά πρέπει να βάλεις χωριστά τον driver για τον wacom digitizer http://us.wacom.com/en/feeldriver/

Επίσης σβήνεις τον φάκελο windows_old και τα 32Gb είναι αρκετά.

Μόνο αρνητικό η μικρή σχετικά  μπαταρία.

 

 

Το πενάκι λειτουργεί κανονικότατα στα windows 10 και η γενικότερη αίσθηση με τα 10 είναι πως πηγαίνει πολύ πιο γρήγορα και εχει και πολυ καλυτερη διαχειριση μνημης. 

Εγω το πηρα περυσι τον Ιουνιο στα 250 ευρω.

 

Ωπ δεν ήξερα ότι έβγαλαν driver, μέχρι στις 10  Αυγούστου που είχα ψάξει δεν έπαιζε κανονικά και έβγαζε BSOD όταν πήγαινες να το χρησιμοποιήσεις. Θα αναβαθμίσω και εγώ μου φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10αρι tablet εψαχνα 8αρι πήρα και οχι τίποτα άλλο αλλά πρώτη φορά πήρα κάτι απο public...

Ευχαριστούμε ξανά το forum... :-)

Ψάχνω και ένα κινητο κατα προτίμηση με win, άντε παιδιά κάντε μια προσπάθεια ακόμα :-D ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά από μπαταρία τι λέει το συγκεκριμένο, γιατί άλλοι λένε για 8ωρο, αλλού διάβασα ότι 4,5 ώρες max, έσεις που το έχετε πως το βλέπετε;

 

Μπαταρία πάνω από 4,5 ώρες σίγουρα όχι 8, αλλά εξαρτάται από την χρήση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο δυσκολο ηταν να βαλουν σ αυτα τα φοβερα μηχανακια ενα hdmi?????? Τα θαβουν μονοι τους.

Πες τα ρε φίλε...

Έτσι θα μπορούσε να συνδέεται σε οποιαδήποτε οθόνη και πραγματικα να απογειωθεί η χρησιμοτητά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...